Skocz do zawartości

Zablokowane propozycja konkursu karaoke


reggin

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zrobienie jakiegoś konkursu  na całe forum. Mam w myślach karaoke. Chyba nigdy nie było karaoke albo raz czy dwa razy na sieci... Fajnie by było aby zrobić konkurs karaoke na ts3. jest to fajna zabawa i ciekawa forma rywalizacji :) mam nadzieję, że może udałoby się z tym karaoke a i starsi weterani mnie kojarzą z drugiego miejsca na ds na karaoke XD

 

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ KuNDelTS3 się podejmie zrobienia karaoke  :kekw:

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za takimi konkursami, aczkolwiek prawie że dokładnie miesiąc temu takowy konkurs był, organizowany przez @ Sysia ;*Link do tematu: *click*

 

edit. @ Sysia ;*a to przepraszam za wprowadzenie w błąd :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł nie jest zły, aczkolwiek.. są tego plusy i minusy.

 

Plusem na pewno jest to, że fajnie byłoby gdyby na sieci były konkursy także na serwerach takich jak TS3 czy Discord.

Z kolei największą wadą i minusem tego wszystkiego jest to, że nie ma ludzi, którzy chcieliby brać w tym udział - już ostatnio było organizowane karaoke, gdzie organizator wywalił się na plecy i w sumie całe to wydarzenie się finalnie nie odbyło. Będzie na pewno problem z zorganizowaniem uczestników, bo w sumie.. widać po ostatnim temacie zgłoszeniowym, że zgłosili się w sumie tylko admini pewnego serwera i to jeszcze za namową właściciela.. :D

 

Ja jestem za, aczkolwiek nie sądzę żeby coś takiego w najbliższym czasie przynajmniej miało prawo bytu.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

@ KuNDelTS3 się podejmie zrobienia karaoke  :kekw:

Spier*****? Może ty się podejmiesz?  Proszę zrób to :) Też chce się pośmiać z twojego bana na teamspeaku że ojejeju mam bana ojejejejejeuu xD i potem powiesz "I tak przejmę to forum" XD Jesteś żartem w moich oczach :) Pozdrawiam zawsze miły i uśmiechnięty Kundelek :)<3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2021 o 23:09, xavjer napisał:

Osobiście jestem za takimi konkursami, aczkolwiek prawie że dokładnie miesiąc temu takowy konkurs był, organizowany przez @ Sysia ;*

Link do tematu: *click*

 

Ja byłam odpowiedzialna tylko i wyłącznie za wstawienie tego posta, nie byłam organizatorem konkursu.

 

 

Ja jestem na NIE, rzadko kiedy zdarza się by było duże zainteresowanie tego typu wydarzeniem, zapisze się kilka osób znowu.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs zostanie zorganizowany już niedługo, proszę śledzić nasze forum w celu poznania szczegółów konkursu!

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie