Skocz do zawartości

Zablokowane Jakie są cheaty w CounterStrike 1.6


SpIzGaNa

Rekomendowane odpowiedzi

  Poradnik dla ciekawskich, nowych graczy lub adminów myśle że ten poradnik wam pomoże !

Początkowo zaczniemy od:

AIMBOT- Najpopularniejszy cheat wśród graczy... Wspomagacz ten automatycznie gdy strzelamy nakierowuje na głowę przciwnika czy też naszego sojusznika raz gorzej raz lepiej... Ten cheat jest bardzo łatwo wykrywalny wystarczy spojrzeć jak szybko celownik przechodzi na głowe przeciwnika lub naszego sojusznika. Często wchodzi w skład Multihacka

Wallhack- Również najpopularniejszy Cheat wsród graczy cs 1.6. Wallhack  ma za zadanie ukazywać graczy którzy znajdują się za  ścianą lub skrzynką. Jest również łatwo rozpoznawalny wystarczy że przyjrzymy się graczowi, owy gracz jest idealnie wcelowany w przeciwnika który znajduje się za ścianą, lub skrzynką. Wallhack często jest częścia Multihacka

Speedhack- Najgorszy jak dla mnie cheat... Owy wspomagacz powoduje, że bardzo szybko poruszamy się po mapie z prędkościa jaki zwykły gracz nie dałby rady... Gracz porusza się bardzo szybko lecz też może szybko strzelać jak i w 1 sekunde przeładować ammo. Łatwy do wykrycia wystarczy że widzimy gracza który bardzo szybko się porusza z predkością jakiej my nie doświadczymy w cs 1.6 ;D Często jest dodawany do multihackówN


SpinHack- Ten wspomagacz chociaż nie wiem czy można go tak nazwać powoduje że kręcimy się w różne strony świata bardzo szybko... Jest bardzo łatwy do wykrycia... Jest dodatkiem w Multihacku

ESP- cheat bardzo podobny do wh lecz ESP pokazuje przeciwników za ścianą lub skrzynkami jak i bronie... ESP często pokazuje przeciwników w ramkach. Ukazuje też jak daleko znajduje się przeciwnik 

No recoil- Wspomagacz ten usuwa rozrzut broni. również jest dodatkiem do Multihacka

Lambert- Owy wspomagacz usuwa wszelkie cienie na mapie- łatwiej jest zobaczyć przeciwnika który np kampi  w ciemnym pomieszczeniu.

AntyFlesh/Removal- Dzięki temu cheatowi, Usuwa z gry wszelkie Fleshe i smoke... Łatwy jest do wykrycia- Owy gracz gdy rzuci mu sie flesha czy smoka pod nogi nie zostanie on oślepiony i bedzie strzelał dalej.

ZoomHack- Cheat powoduje że na każdej broni jaką posiadamy  będziemy mieć zooma (przybliżenie)

MiniMapHack- Wspomagacz bardzo podobny do WH lub ESP ma za zadanie pokazać wszystkich przeciwników na radarze. Bardzo trudny do wykrycia

SkinHack-  Dzięki niemu możemy podmienić  model postaci przykładowo jesteśmy w Ct to inni nas widzą jakbyśmy byli w tt i odwrotnie. Rzadko się spotyka ludzi z takim cheatem.

TeleportHack- Ten wspomagacz Teleportuje nas na respawn wrogów.

Crosshair Hack- Powoduje to zmienienie celownika na lepszy i lepiej widoczny.

MultiHack- Jest to zestaw który posiada WH+AIMBOTA+SH+NO RECOIL




Cheaty w zależności czy są łatwe do wykrycia czy ten trudne... to lepiej ich nie używajcie bo po co? 



Oczywiście że to jest praca moja samodzielna... Kiedyś jak chciałam zostać 1 raz adminem bardzo ciekawiły mnie takie tematy dużo czytałam i szukałam :D I dzisiaj postanowiłam wam napisać  o cheatach o których pamiętam >.<  Chociaż ich jest jeszcze wiele wiele wiecej !

Edytowane przez KarQ
Poprawiony błąd w tytule tematu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wykonana praca, ale jak dla mnie za kolorowo.. :D  

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zmienił tytuł na Jakie są cheaty w CounterStrike 1.6
  • Gość poleca ten temat
  • usunał z polecanych temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie