CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO
Skocz do zawartości

Zablokowane Przełomowa aktualizacja w Neverwinter Online


drenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Neverwinter-analise-capa-1.jpg

 

Do starego dobrego Neverwinter Online niebawem zawita kolejna aktualizacja. Jednak ta konkretna wywróci grę do góry nogami, a to dlatego iż Cryptic Studios wprowadza tzw. Level Squish, czyli zmniejszenie maksymalnego poziomu jaki może zdobyć nasza postać.  Różnica jest spora, ponieważ z redukcja zjedzie z poziomu 80 do 20. Co więcej nastąpią zmiany w systemie zdobywania lvl, a to wszystko ma sprawić aby gracze mogli dużo szybciej dojść do end-game'u, a ten ma wynieść około 12 godzin.

 

Ma to też strony negatywne, gdyż z powodu redukcji max lvl znikną niektóre mapy, aczkolwiek firma zapewnia, że zostaną one wykorzystane w przyszłości podczas wydarzeń w grze.

 

Dodatkowo pojawi się zapowiedziana w czerwcu pierwsza nowa klasa od roku 2016. 

będzie nią bard, czyli postać, która swoimi magicznymi muzycznymi zdolnościami potrafi wzmacniać sojuszników oraz sam dać kuksańca wrogom. Aczkolwiek z pewnością będzie używany najczęściej jako postać wspierająca.

 

"Bard używa mocy pieśni, aby wzmocnić swoich sojuszników i pokonać wrogów. Bardowie mogą płynnie wybuchać pieśniami, paląc wrogów z oszałamiającą wydajnością. Ponadto, w roli bardziej wspierającej, bardowie mogą tańczyć po polu bitwy, wypełniając uszy swoich sojuszników odmładzającymi kolędami i menuetami defensywnymi".

 

 

Sami gracze mają pewne obawy co do użyteczności tej postaci, ponieważ w systemie D&D bardowie bywali czasem beznadziejni i bezużyteczni. Twórcy muszą się postarać aby z nowej klasy nie wyszedł bard taki jakiego prześmiewczo prezentuje grupa Viva La Dirt League.

 

 

Edytowane przez drenn

5e825e721c9b3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • zablokował ten temat

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie