Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Redaktor] Klusia


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

ozdobnik.png.e024bb4f4a28b5b7714c4f444d53b115.png

podanie.png.77cf902a0196aff18d6619b9a0fc8f22.png

ozdobnik.png.e024bb4f4a28b5b7714c4f444d53b115.png

 

1. Imię:
● Moje imię brzmi Aleksandra.

 

2. Wiek:
● Liczę sobie 19 surowych zim.

 

3. Kilka słów o sobie:
● Kilka słów.. ojoj.. gdyby tak się dało. Większość mnie tu zna tudzież kojarzy, ale dla tych, którym nie po drodze było mnie tu poznać lub są nowi napiszę kilka słów. Mam na imię Aleksandra, a właściwie wolę zdrobnienie Ola. Pochodzę z małej miejscowości umiejscowionej na północy naszego pięknego kraju, która nosi nazwę Czarna Woda - co ciekawe faktycznie płynie tu woda, która wygląda na czarną, a jest z tym też związana pewna legenda, ale nie będę jej tu przytaczać. Mam 19 surowych zim, bo w końcu urodziłam się w środku zimy, ogólnie 25 stycznia 2002 rok. Interesuję się najbardziej chyba muzyką, której byłabym w stanie poświęcić cały swój czas wolny i ogólnie całe swoje życie! Prowadzę kanał na YouTube, który zdobył już przeszło 60 tysięcy subskrypcji. Uwielbiam śpiewać, grać na ukulele oraz uczyć się nowych rzeczy. Występuję czynnie w okolicy, a także i dalej, jeden z moich większych występów to występ na ErgoArenie jako support przed Ewą Farną - było to mega doświadczenie i wspominam je bardzo pozytywnie. Większość kojarzy mnie z piosenki z "Typowych Tekstów Nauczycieli" bądź z piosenek, które wykonywałam na zlecenie innych większych ode mnie kanałów - są to piosenki głównie o tematyce gier. Ponadto nie bez powodu składam podanie do redakcji... interesuję się również pisaniem czego mogliście niejednokrotnie doświadczyć podczas mojej kadencji redakcyjnej tutaj na forum, ale także poza nią. Pisanie jest dla mnie czymś mega, odrywa mnie od rzeczywistości i pozwala znaleźć się w innym świecie. Piszę opowiadania, piosenki, wiersze, artykuły, dosłownie każdą formę literacką - a co najważniejsze piszę z wielką przyjemnością i daje mi to satysfakcję, pozwala przy tym rozwijać się moim umiejętnościom, które chyba posiadam. W okresie wakacyjnym lubię sport i rekreację - rower, spacer -. Co by tu jeszcze powiedzieć więcej.. jestem po prostu sobą, nie lubię nikogo udawać, wydaje mi się, że wśród użytkowników jestem lubiana, ale no nie mi to oceniać. Staram się być jak najbardziej bezkonfliktowa, pomocna i aktywna. Nie lubię, gdy coś nie idzie po mej myśli, ale popełniając jakikolwiek błąd staram się go naprawić w taki sposób aby wszystko szło tak jak powinno. Lubię pomagać innym ludziom, kocham słuchać dobrej muzyki, a w wolnym chwilach grywam w CS'a przesiadując na różnych serwerach, gdzie poznaję masę nowych ludzi i kręcę z nimi dobre śmieszki. Spytacie pewnie od razu czemu nick "Klusia"? Mój pseudonim artystyczny "Clueey" / Klułi /często nie był dobrze wymawiany i grając w jakąś gierkę pewien czas temu ktoś powiedział do mnie "Kluska", potem zrodziło się "Klucha", a finalnie zostało "Klusia" - spodobało mi się, jest oryginalne, co? 
Obecnie jestem właścicielką serwera Discord, a doszły mnie słuchy, że szukacie redaktora! :)

 

4. Doświadczenie:
● Bycie redaktorką nie jest mi obce, ową funkcję pełniłam wiele razy na forach, na których przebywałam, nawet tutaj miało to miejsce, niestety odeszłam, ale teraz czas naprawić to co się zepsuło - oczywiście, jeżeli mi na to pozwolicie! Nie było na mnie żadnych skarg co wskazuje na to, że wykonywałam swoją pracę rzetelnie i sumienne. Swego czasu pisałam również artykuły do gazet oraz chciałam wydać swoją książkę, jednakże niestety na chęciach się skończyło, przerzuciłam się na tworzenie opowiadań i innych prac pisemnych, które możecie znaleźć w Naszej redakcji. Pisanie jest dla mnie czystą przyjemnością. 


5. Przykładowe prace:

 

 

6. W czym czujesz się najlepiej? X - Czuje się dobrze:
*Serie - X 
*Wywiady - X
*Newsy/Wiadomości - X 
*Artykuły - X
*Ciekawostki - X
*Gazetki - X (kiedyś robiłam gazetki, aczkolwiek nie wiem jak to teraz wygląda, byłabym skłonna spróbować)
*Recenzje -

 

7. Kontakt:
● PW forum, Steam, GG, Messenger, Snapchat, Instagram - wszystko. :D 

 

ozdobnik.png.e024bb4f4a28b5b7714c4f444d53b115.png

 

Wymagania:
Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji
Pisanie sensownych postów
Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu
Minimum 40 postów
Umiejętność czytania ze zrozumieniem
Znajomość regulaminu
Minimum 16 lat
Brak ostrzeżeń na forum
Co najmniej jedna przykładowa praca (1 - Twoja praca lub 3 - innego typu)

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

+ podanie

+ doświadczenie

+ aktywność

 

@ Mrs.Fuksiara przyjmij to podanie bo i Ty i ja wiemy jaki będzie werdykt. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie mam żadnych wątpliwości odnośnie tej kandydatury. Osobę tą znam już w miarę długo i prawie zawsze wykonywała swoje obowiązki sumiennie, a także bardzo dobrze. Oczywiście wszystkie Jej artykuły są po prostu świetne i myślę, że nie ma co się tutaj dłużej zastanawiać, tylko brać ją na stanowisko, dopóki nie straci chęci. Podanie jest bardzo przekonujące, a także napisane estetycznie. W tym się praktycznie od zawsze wyróżniałaś - estetyką, a w tej roli jest to bardzo potrzebne, aby wykonać jakąś pracę tak by wyglądała dobrze pod kątem wizualnym. Zapewne koleżanka przyjmie podanie, więc jest to tylko formalność.

Jestem na tak.

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższego podania się nie dało? Przez to jestem na n... Tak!

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Podanie

+ Aktywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajaja ale ta redakcja teraz będzie śmigać :) Oczywiście jestem na tak, ma już doświadczenie w tej branży, artykuły na wysokim poziomie, jestem tylko ciekaw ja z dalszym zaangażowaniem ?

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie