Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Czas na 1 w życiu skarge na speediego


Pięta Achillesa

Rekomendowane odpowiedzi

WZÓR SKARGI

 

Nick gracza składającego skargę: Majaczysz

 

Nick gracza oskarżonego: @ TenSpeedy

 

Powód skargi: Nasz admin ukochany dał mi bana za tzw prowokacje

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Dobrze to opisze w kilku słowach Nasz admin uznał że prowokuje graczy . Taki gracz napisał ninja wolik napisał do gracza diegoez20 czy da mu svipa na zawsze. Ja dałem komentarz może zbędny ale typowy kid ". Gracz speedy zaczął do mnie się pruć ale ja pisałem normalne teksty na sayu które nie były prowokacją tylko stwierdzeniem faktów. Chce tylko dodać że w żadnym z moich tekstów nie było prowakcji typu je*** tam kogoś tylko pisałem aby nie odzywał się do mnie i nic do mnie nie mówił Czy jest to prowokacja no nie wiem ?

 

 

 

Czas zdarzenia: 1.06.2021 około 20:08 mapa jail_armageddon

 

Edytowane przez Pięta Achillesa

majaczysz.png.bcba74eaf8add207e2e92fccf87f15dc.png.4651b5eae3e4c7e8dea01ca4485f3a91.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Prawda jest taka, że ostatnio w ch*j się odpaliłeś. Dostałem jakieś wycinki i fragmenty twoich wypowiedzi, czyli: 
 

[Kuzyn Pablo Escobara] [Kat.] [SVIP] *DEAD* Majaczysz :  bosz typowe kidy


[Kuzyn Pablo Escobara] [Kat.] [SVIP] *DEAD* Majaczysz :  o ty skurwysynu


[Kuzyn Pablo Escobara] [Kat.] [SVIP] *DEAD* Majaczysz :  speedy ale trzymaj kolbe

[Kuzyn Pablo Escobara] [Kat.] [SVIP] *DEAD* Majaczysz :  bo wyskoczy

No i ogólnie to się wypowiem bo gram na serwerze, pełniłem funkcję administratora i piszesz skargę na speediego bo dał ci bana a ten ban był słuszny za całokształt Ciebie i Twojego zachowania więc weź nie pi****l. Na początku miły chłopaczek byłeś i mówiłeś dzień dobry na klatce a od kilku dni jak gram to rzucasz "ku****i" i wyzywasz ludzi XDD nie pozdrawiam nauraa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś oczywistego bana za prowokacje i jeszcze napisałeś w skardze, że dałem ci go za byle co... a prawda jest taka, że tak jak napisał kondzio, rzucasz sie do każdego, nawet do administracji. Zwróciłem ci uwage za to, źe wyzywasz innych od "kidów" a sam nim jesteś, po tym zacząłeś sie do mnie pultać, dostałeś ostrzeżenie to wyskoczyłeś z "speedy trzymaj kolbe bo wyskoczy" za to dostałeś banicje... szczerze mówiąc za takie skargi gracze również powinni być karani za strate czasu dla innych. To tyle ode mnie, wnoszę o dłuższą kare dla gracza za zaśmiecanie forum, bezpodstawne skargi oraz działanie na szkode serwera co podchodzi pod dłuższego bana. 


Nie pozdrawiam, Gonzalez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban nałożony słusznie. Na przyszłość @ TenSpeedy nie wdawaj się w tak szerokie dyskusje z graczami, a @ Pięta Achillesa mamy punkt w regulaminie, który mówi o zakazie wdawania się w dyskusję z administracją, a pisząc podanie o strażnika miesiąc temu powinieneś znać takowe punkty.

Większe konsekwencje nie zostają wyciągnięte, aczkolwiek jeśli sytuacje będą się powtarzały, wtedy kary będą się wydłużać.skarga_odrzucona.png

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie