Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  54
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Czas online

  12g 31m 26s

Pięta Achillesa

Użytkownik

O Pięta Achillesa

 • Tytuł
  Automotive
 • Urodziny 2004.04.01

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  ------
 • Płeć
  Obojnak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja powiem krótko; Jestem Na wielllllkie taK ! + Milutka i cieplutka osóbka + bezstronna + mutacja + ct + steam + kultura + doświadczenie oraz dojrzałość + składka * Życzę powodzenia !
 2. Nick: @ Pięta Achillesa Z jakiej rangi rezygnujesz?: Strażnik JB Powód: Niekompetencja do wykonania moich zadań, w najbliższym czasie brak wolnego czasu poprzez szkołę. Chciałbym skończyć okres próbny jak najszybciej.
 3. 1. Ograniczyłbym gangi na zabawach typu Killday itp. dmg bo taki gracz bez gangu co może zrobić. 2. Ja bym zmienił że gang będzie można założyc za jakąś kwotę szlugów np 2000 szlug wtedy będzie mniej gangów oraz ulepszenia w gangu do max 5 lvl bo bez sensu jak ktoś ma jeszcze ulepszenia pod ./exp. 3. Pod ./exp jest sklep 50 coisów-7 dni ja pomyślałbym o rozbudowie tego sklepu 10 coisów - 2 dni 20 -7 dni i tak dalej . wtedy oszczędzamy na koncie :D. 4. Wbity poziom jest co 100 expa a ja bym zmienił żeby lvl byl wbity co 200 expa. 5. Fajnie byłoby dodać nowe bronie do skle
 4. 1. Najbardziej lubiany gracz: @ Elizka . 2. Najlepszy członek administracji na serwerze: @ speedy 3. Najlepszy buntownik: @ jeden337 4. Najbardziej rozpoznawalna osoba: @ Kaczorekk 5. Największy lizus: @ Chlebek12 6. Najbardziej kreatywna osoba: @ Nzy 7. Najlepszy prowadzący: @ Nzy 8. Największy no-life: @ DeXis 9. Najbardziej denerwująca osoba: @ xkacperx124 10. Największa oaza spokoju: @ mjk 11. Najbardziej aktywna osoba na forum w dziale JB: @ mjk 12. Największy znawca regulaminu: @ Kaczorekk 13. Osob
 5. Neutalny + CT +steam + wiek +mutacja +/- Kultura
 6. Nick : @ Pięta Achillesa Liczby : 5,17,24,37.32,21
 7. jestem na tak + ct +kultura + bezstronność - czasem masz downa musze przyznać ale nadajesz sie na to stanowisko ale trzeba zobaczyc jak radzi sobie na próbnym okresie tyle ode mnie .
 8. Ja jestem na tak + GT +często ct + Musi poprawic mikrofon + KUltura +szczery
 9. <<<< WZÓR >>>> Nick: Majaczysz Imię: Aleksander Wiek: 15.5 Doświadczenie: Doświadczenie mam małe lecz byłem adminem miesiąc ale szybko się uczę. Warto dać mi szanse. Coś o sobie: No to tak lubię spotkania z moimi przyjaciółmi i lubię pograć w cs 1.6 oraz go. Uwielbiam gotować i kocham zwierzątka Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Jestem rano na serwerze widzę często graczy którzy wbijają do ct bez mikra oraz robią fk. Dlatego chciałbym temu zaradzić i starać się o posadę strażnika ( Obiecuję częściej chodzić do ct ) Nawet chodze tera
 10. Dobra szybko i na temat. Jestem neutralny co do dania ci szansy na ub . Często fk Mało kreatywne prowadzenie Twój głos czasem jest nie do zniesienia ( mój też wiem xD) Nie prowokuj innych graczy bo i tak to ci nic nie da Musisz popełniać mniej błędów @ mjk tutaj jestem za tym aby sprawdzić jak radzi w sobie w ct. Tyle ode mnie .
 11. Ja jestem za okresem próbnym. Bany są ale cóż kto ich nie miał. Plusów jest tyle i nie będe ich wymieniał , ale wydajesz się spoko graczem i chętnym do współpracy z innymi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...