Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kekw-man-1619712041768.jpg

 

Chyba nie ma osoby, która nie kojarzy tego gościa. Stał się sławny po nagraniu w programie Jesusa Quintero Ratones coloraos w 2007 roku. Opowiada tam o swojej przygodzie w pracy dorywczej jako pomocnik kucharza, przy czym często przerywa dość charakterystycznie się śmiejąc.

 

Oryginalnie mężczyzna był hiszpańskim komikiem, a nazywał się Juan Joya Borja, znany również pod pseudonimem El Risitas.

 

Prawdziwa sława przyszła jednak w roku 2015, gdy nagranie z jego występu zaczęło być przerabiane do różnych sytuacji, od projektowania gier, po studia inżynierskie itd.

Doszło do tego, że stał się memem i zyskał własną emotikonę, czyli kekw.

 

W wrześniu 2020 roku Joya został przyjęty do szpitala w Sewilii z powodu choroby naczyniowej. Ostatecznie lekarze musieli amputować mu jedną nogę.

 

 28 kwietnia 2021 roku pojawił się nawrót choroby i Joya został przeniesiony ze Hospital de la Caridad do Hospital Universitario Virgen del Rocío. Tym razem jednak lekarze byli bezradni i najbardziej znany żywy mem zmarł tego samego dnia w wieku 65 lat.

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...