Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Admin do bana


jasiekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 29.04.2021
Nick użytkownika: Grabarz
Dowody: zbanowal mnie po tym jak go obrazilem mowiac o nim prawde ze nic na tym serwerze nie robi przyhcodzi cheater on gra ma to  w d... przychodzi chlop wyzywa mnie moja rodzine i innych graczy admin co robi gra jak by sie nic nie stalo 
Świadkowie: demko i inni gracze ktorzy byli wczoraj min. Fan How to Train Your Dragon. xxaniaxx i inni
Uzasadnienie: czekam az go degradujecie albo wyjmiecie konsekwencje z niego i dacie admina osoba ktore znaja sie na tyym i czekam na unbana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze owszem byłem i grałem w dniu wczorajszym na serwerze ale dość krótko bo około 16 i może z godzinę, jednak jeżeli nie grałeś w moim teamie to nie mogłem słyszeć obrazy , na czacie nic nie było napisane co do Twojej osoby. 

Po drugie jeżeli jakiś gracz Cię obraził bądź Twoją rodzinę to nie wyżywaj się na administracji tylko napisz skargę a na pewno taka osoba zostanie stosownie ukarana.

Jak gracze zgłaszają kogoś do sprawdzenia zawsze to robię , może nie od razu ale zawsze , czasami zdarza się to w next rundzie bądź jak zginę, Admin to też gracz, pamiętaj o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość odblokował ten temat

Moim zdaniem skarga jest słuszna .
Byłem w tym dniu na serwerze , zgłaszany był mój brat o nicku "16" , wraz z travisem dalismy jaśkowi znać że adminem jesteś tylko ty , zgłaszane było na u@ że ma wh na co nie odpowiedziałeś . 

 Mimo prób kontaktu ( wszedłem do CT i sie ciebie pytałem czy żyjesz) nie odpowiadałeś  dlatego mimo że to jest łamanie regulaminu  Gracz składający skarge cie obraził .
Jeśli mogę prosić o date i godzine zgłaszania na u@ bede wdzieczny i dam dowody w postaci demka .
Pozdrawiam


Edit : Załączam link do demka gdzie nie reagujesz na u@  : https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20210428-154645-987263157-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip
Runda 10-2 Gracze zaczynają zgłaszać na u@ 
Runda 13-2 Proszą żebyś nie walił w kulki itd ....
Jak widać gracze pisali i prosili osobiście jednak nie było reakcji .

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość P00F

skarga_przyjeta.png

Admin zostanie poinformowany o namiarze kary, jeśli sytuacja się powtórzy. 

Czasówki i logi serwera potwierdzają winę ze strony admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie