Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwolanie Od Bana ( Arena 1vs 1 )


Ten cheater

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: 21 fps | Robotaim
IP / Steam ID*STEAM_0:0:601636171
Admin banujący: Jokerek ( O ile się nie mylę )
Data i godzina otrzymania bana*: 14;50 - 15;00 ( 24.04.2021 )
Runda: Kurde nwm ? połowa mapy
Serwer*: Arena 1vs1
Powód: Nie znam, wyświetliło mi się tylko że Zostałeś Zbanowany.
Link do demka*: Brak
Wycinek z konsoli*: Brak cs off
Krótki opis sytuacji*: Jeżeli chodzi o opis sytuacji powiem tak, na serwerze gram od dłuższego czasu zna mnie trochę osób znaja mnie nowsi jak i starsi kiedyś też tu przebywałem. Grałem i gadałem sobie z TerQs może kojarzycie. Żartowaliśmy sobie, że mamy cheaty itp xDD bo dobrze nam szło on walił flicki ja jakieś team heady strzelałem. Ogólnie tak Jokerek jak ze mną grał to przegrywał i płakał na czacie, że mam jakieś niby Info za każdym razem wiem gdzie jest itp strzelam same banie. Okej no ja nie miałem nic do ukrycia powiedziałem to idź mnie sprawdź, nie poszedł. Dwie Mapy później poszedł spect zobaczył 2/3 rundy i mnie zbanował xD + Nie zabiłem ani jednej osoby podczas gdy był spect a i tak otrzymałem bana, potwierdzić możę to TerQs który już długo w miarę gra. Gadałem sobie na mikro i chodziłem ad a d a d po czym otrzymałem banicję. Jak dla mnie ban jest nie uzasadniony gdyż tylko chodziłem a sam Administrator nie wykazuje się kulturą ani poziomem jaki powinien przedstawiać, również jest toskyczny w stosunku do graczy i nie posiada Mikrofonu jak dla mnie ta osoba nie nadaje się w ogóle na pozycję administratora. Gracze mnie namawiają na napisanie odwołania tak więc piszę.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jokerek23 Zapraszam do rozpiski demka.

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://126.gotv.pro/srv66902/auto0-20210424-143012-1613203867-am_castaway_csowicze-________PL______ARENA_1VS1_____CSowicze.pl_____128TR_____1shot1kill.pl.dem.zip

 

0:30 - mimo, że celownik nie jest na głowie i tak automtycznie strzela w głowe

1:20 - celownik nagle skoczył mu na głowe, następnie celując w ciało i tak strzela w głowę

2:00 do 2:05 - wygląda to tak jakby patrzył przez ścianę i idealnie wychylał na przciwnika - Ponownie celując w ciało celownik ucieka na głowę i dostaje headshota.

2:23 - celownik ucieka mu na głowę patrząc przez ścianę

2:50 - wygląda to na totalny brak rozrzutu- Mimo poruszania się lewo prawo celownik jest cały czas na głowie, przez to automatycznie wychylając strzela prosto w głowę.

3;17 - celownik dziwnie ucieka do góry na głowę

3;32 - ewidentnie patrzy przez scianę i czeka na wychylenie przeciwnika

3;42 - Przeciwnik nie wychylał więc udając, że go nie widzi spojrzał się w inną stronę po czym nagle trafił w głowę - Celownik uciekał do góry.

 

Myślę, że tyle rozpisanych akcji wystarczy. Jak dla mnie jest to ewidentne oszustwo :).

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://126.gotv.pro/srv66902/auto0-20210424-143012-1613203867-am_castaway_csowicze-________PL______ARENA_1VS1_____CSowicze.pl_____128TR_____1shot1kill.pl.dem.zip

 

0:30 - mimo, że celownik nie jest na głowie i tak automtycznie strzela w głowe

1:20 - celownik nagle skoczył mu na głowe, następnie celując w ciało i tak strzela w głowę

2:00 do 2:05 - wygląda to tak jakby patrzył przez ścianę i idealnie wychylał na przciwnika - Ponownie celując w ciało celownik ucieka na głowę i dostaje headshota.

2:23 - celownik ucieka mu na głowę patrząc przez ścianę

2:50 - wygląda to na totalny brak rozrzutu- Mimo poruszania się lewo prawo celownik jest cały czas na głowie, przez to automatycznie wychylając strzela prosto w głowę.

3;17 - celownik dziwnie ucieka do góry na głowę

3;32 - ewidentnie patrzy przez scianę i czeka na wychylenie przeciwnika

3;42 - Przeciwnik nie wychylał więc udając, że go nie widzi spojrzał się w inną stronę po czym nagle trafił w głowę - Celownik uciekał do góry.

 

Będę się kierować tylko najbardziej spalonymi akcjami, jednak poprosze o wsparcie @ Henioovsky

 

0:30 B+/-

1:20 B-

2:00 B+/-

2:23 B-

3:18 B+/-

3:30 B+ <--- Tu ewidentnie czeka na gościa, który ciągle nie wychyla gdzie we wcześniejszych momentach lata celownikiem wszędzie

dodaję od siebie czasówkę

3:58 B+ przeskok celownika

 

 

Ogółem demko jest oglądane na poziomie między 30 a 50% szybkości.

Według mnie gracz spalony. 

Werdykt zostawiam @ Henioovsky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie