Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Porządki_v2


WeDieTogether

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sprawa jest prosta i klarowna z mojej wiedzy można mieć maksymalnie 10 członków gangu a moje pytanie brzmi dlaczego gang smacznej kawusi ma ich aż 15? 

Według mnie ruszał ktoś coś w plikach, ponieważ nikt inny nie ma 15 członków. Pragnę wnioskować aby coś z tym zrobić albo naprawić ich liczbę członków albo dać właścicielowi gangu 150 tysięcy szlug i niech założy nowy gang (bo tyle kosztuje lvlowanie go na maksa). Pomyślicie dlaczego taka moja propozycja, już tłumaczę. Serwery publiczne rozwijają się przede wszystkim przez chęć rywalizacji a jakie szanse mają inne gangi jeżeli jeden z nich jest o połowę większy.  Pewnie post zostanie szybko krytykowany, gdyż ten gang zrzesza większość aminów tego serwera ale myślę, że jako autorytety wyrazicie szczere opinie. 

Pozdro!
WDT

P.S Gang slayers tez ma 11 członków więc też dotyczy się to tego gangu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wychodzi to jak sprawdzał @ WeDieTogether to mamy 10 osób w gangu a na saldzie gangu też sporo szlug, ale mówi że nie może nic ulepszyć i nikogo więcej dodać. Do tego w Top 15 gangów na pierwszym miejscu gang "smacznej kawusi" ma 15 członków, następnie "ANTY H@" do którego należę ma 10 członków i nie można dodać nikogo więcej, na trzecim miejscu Slayers 11 członków. A tak to w reszcie gangów w top15 jest 10 lub mniej członków. Tylko te dwa gangi mają powyżej 10 a sam WeDieTogether nie ma możliwości ulepszenia gangu żeby dodać kolejne osoby więc jest to dosyć dziwne bo szlug nam nie brakuje w saldzie i wszystko ulepszone jest na maxa. Słabe jest to ponieważ mimo wszystko 5 graczy więcej w gangu to bardzo duża ilość i przez to dla przykładu nam jest ciężej zaatakowac TOP1 w rankingu ponieważ jest ich więcej i każdy mimo wszystko te fragi wnosi do ich gangu i bardziej się umacniają na pozycji lidera właśnie przez znaczącą liczbę członków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam to była zmieniana ilość dodatkowych miejsc dlatego u nas jest 15, a w Slayers'ach 11, a dlaczego teraz nie można zwiększyć to trzeba już czekać na wypowiedz wyższych.  1 raz muszę się z tobą zgodzić, aby to zostało ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że w gangu jest większość administracji to nie wpływa na jego ilość, gang jest dla osób, które ogarniają i są aktywne. Jeśli dobrze pamiętam przez jakiś błąd w pluginie jest tyle osób a nie mniej. Technik pracował nad tym jakiś czas temu ale przez małą ilość czasu dalej jest to na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze tu nie ma nic do wypowiadania się, nie jest to wina administracji w gangu bo tam są liczeni tylko jako członkowie i nie mają ingerencji w pluginy,  jedyne co odnośnie tego trzeba zrobić to poprosić kogoś odpowiedzialnego za pluginy  by zrównał gangi z takim stanem i poziomem jaki powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarżenia rzucane w tym kierunku bez określonego poziomu wiedzy są bezpodstawne. 
Ingerować w Pliki mogę tylko ja i kaczorek.  Limit gangu zostanie zrównoważony po resecie. 

 

 

temat_zamkniety.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie