CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO
Skocz do zawartości

Zablokowane Cooking Simulator: Shelter - Starość nie radość!


Gość Mrs.Fuksiara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Cooking Simulator Shelter - A Post-Apocalyptic Update - YouTube
Zazwyczaj dodaje to co mnie zainteresuje :) 
Data premiery jeszcze nie jest do końca znana! OPIS:
W tej grze mamy styczność ze starą zniszczoną kuchnią! Gotujemy, hodujemy, uprawiamy, zabijamy! 
W teorii ma odzwierciedlać pracę profesjonalnego kucharza i speca od smaku, a w rzeczywistości obrazuje, jak chaotyczny bywa ten zawód. Od rozbitych talerzy, na których leżały gotowe dania, przez wielokrotne pożary w kuchni, po furię wywołaną kiepską oceną zupy od krytyka kulinarnego, bo przypadkiem upuściliście do niej solniczkę. Już niebawem podobnych emocji będziemy mogli doświadczyć w nadchodzącym rozszerzeniu do gry pod tytułem Cooking Simulator - Shelter. Wybierzemy się na przygodę w poszukiwaniu zaginionej rodziny, zapolujemy na mutanty, będziemy dbać o napromieniowane, świecące grzyby, ale przede wszystkim zajmiemy się kuchnią rodem z serii Fallout.
Jeśli nasuwa Wam się na myśl pytanie, czy powyższe rozszerzenie będzie posiadać otoczkę fabularną, która stanie się tłem do rozgrywki, to tak - twórcy obiecują wciągającą historię. W grze wcielimy się w doświadczonego kucharza, który po wieloletnich poszukiwaniach zaginionej rodziny natrafia na schron w pobliżu wojskowej bazy komunikacyjnej, z pomocą której może skontaktować się z bliskimi. Niestety jest ona zniszczona, a główny bohater nie poradzi sobie z naprawami bez wsparcia tubylców.
By przetrwać na brutalnych pustkowiach, przyjdzie nam gotować mniej lub bardziej wyrafinowane dania kuchni postapokaliptycznej, które później będziemy mogli wymienić za cenne zasoby z mieszkańcami okolicznych osad. Produkcja ma również oferować mechanikę zdobywania mięsa mutantów, uprawę radioaktywnych grzybów i warzyw oraz system handlu z innymi ludźmi. Twórcy nie podali daty wydania dodatku oraz nie potwierdzili, czy pojawi się on na konsolach. Cooking Simulator - Shelter będzie „wkrótce” dostępne na PC za pośrednictwem platformy Steam.ZWIASTUN


/gry-online.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie