Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie administracje oraz graczy :)

Przyszedłem z propozycją dodania nowych map na nasz serwer oraz usunięcie  map  podobnych.Duża ilość graczy na serwerze skarży się na grywalność tylko i wyłącznie kilku map przez co rozgrywka staję się nudna, dlatego też padła właśnie owa propozycja. 

 

Na początku proponuję usunięcie map:

 

Jail_instagram lub jail_facebook_cstekno - Obie mapy przedstawiają praktycznie to samo co tylko zawala slot na naszym serwerze. 

Również jest na serwerze mapa na której bugują się granaty i czapki. Po prostu ich nie widać, proszę o usunięcie mapy (niestety nie znam nazwy) 

 

 

Jeśli chodzi o propozycję nowych map:

https://gamebanana.com/maps/142462 "jail_desert"- Klasyk Polskiego JB! :)  Duża ilość pobrań tej mapy świadczy o jej akceptacji wśród graczy! :)

https://gamebanana.com/maps/158679 jail_assault"- Nic tylko brać! Mapa różniąca się od innych, nie przypomina kwadratu podzielonego na pokoje z zabawami. 

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3297/ jb_dzikizachod- Mapa przypominająca jail_westwood lecz w nieco innej odsłonie, wyróżniająca się mapa pustynnym klimatem, przyjemny dla oka :)

https://gamebanana.com/maps/170595 "jail_phoneix_remake_v2"- Mapa podobna do map na naszym serwerze, dużo się nie zmieni lecz odświeży oko.

https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2304/ "jail_beach_v3 "- Tęsknisz za latem? Promieniami słońca? zimnymi drinkami z przyjaciółmi? Jail_beach_v3 Ci to zapewni! :) 

https://gamebanana.com/maps/159757 "jail_nuke_v3"- Ogromna mapa z wieloma atrakcjami! :) 

 

To tyle z moim propozycji! Mam nadzieję, że część graczy powieli moje zdanie, a propozycja zostanie przyjęta! Bye :* 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej ZA !

Duża część graczy narzeka na grywanie ciągle tych samych map, dodanie nowych urozmaiciłoby rozgrywke wszystkim graczom. A co do usunięcia facebooka czy instagrama proponuje wyrzucić obie mapy z serwera, te mapy przejadły się 90% graczy...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za dodanie map podanych przez Benia, szczególnie Desert za tą mapę ogromny +, nostalgia. I z usunięciem podobnych również się zgadzam, typu mamy podwójnie Ankę, najlepiej by było zostawić nowszą wersję kosztem starej. Czy też Facebook Cstekno oraz Instagram, które są łudząco podobne.

Polecałbym również grając na serwerze na czacie ogólnym pisać "nominate <nazwa mapy>" badź po prostu "<nazwa mapy>", dzięki temu moglibyśmy dopuścić do głosowania inne mapy niż te najpopularniejsze, na których grając już się nudzimy.

31 minut temu, EscobarR napisał:

Były dodane nowe mapy i ludzie dalej wola grać te same a potem narzekają ze nie ma nic nowego 🤷‍♂️🤷‍♂️

Wydaje mi się, że to się dzieli na 2 typy graczy. Na tych, którzy szukają nowych, fajnych map i nie chcą grać cały czas tych samych i na tych, którzy spojrzą na wybór map i wybierają te mapy, które znają, ponieważ są najczęściej grywane i nie chcą na innych. 

sygnatura.png.dd79264eb87fc2e530de6f5be84a2c67.png

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...