Skocz do zawartości

Fanowska łatka do GTA V tak dobra, że twórcy gry z niej skorzystają!


Rekomendowane odpowiedzi

GTA 5: FPS. Jak zwiększyć i poprawić płynność gry?

 

Firma Rockstar podziękowała twórcy poprawki czasów ładowania dla pecetowego wydania Grand Theft Auto Online. Wydawca zapowiedział też udostępnienie jej w ramach oficjalnej aktualizacji.

 

Pecetowa wersja Grand Theft Auto Online nie jest najlepiej zoptymalizowana. Pewien gracz przedstawiający się w sieci jako t0st zauważył, że czas ładowania wersji Online jest aż sześciokrotnie dłuższy niż czas ładowania trybu jednoosobowego. Analiza kodu źródłowego oprogramowania szybko wytypowała potencjalnego winowajcę. Według t0sta problem tkwił w tym, że procesor próbował w jednym wątku przetworzyć dane z 10-megabajtowego pliku, który przechowywał dane o wszystkich przedmiotach do kupienia za pośrednictwem systemu mikrotransakcji. Proceder ten nadmiernie obciążał procesor, który nie był w stanie szybko i sprawnie zweryfikować poprawności tego dokumentu.

 

Cytat

Po dogłębnej analizie możemy potwierdzić, że gracz t0st faktycznie zaprezentował pewne aspekty kodu powiązane z czasem wczytywania się pecetowej odsłony GTA Online, które można usprawnić. W wyniku tej analizy wprowadziliśmy pewne zmiany, które będą wdrożone w nadchodzącej aktualizacji – poinformowali przedstawiciele korporacji na łamach magazynu PC Gamer.

 

Użytkownik t0st zamieścił wpis odnośnie skróceniu czasów ładowania. Potwierdził w nim, że zapowiedziana poprawka do GTA Online będzie dostępna „wkrótce”, a on sam otrzymał od Rockstara 10 tysięcy dolarów. Na razie nie wiadomo, kiedy wspomniana łatka trafi do dystrybucji.

 

źródła:

www.gry-online.pl

www.naekranie.pl

www.antyweb.pl

Words GIF - Words - Discover & Share GIFs

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to podziękowania,  a wcześniej walenie banami każdemu u kogo to wykryto.

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Mrs.Fuksiara zablokował i usunął z polecanych ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...