Skocz do zawartości

Zablokowane PODANIE DO LSPD


A D V E

Rekomendowane odpowiedzi

●OOC ●
Nick discord:
Wiek:
Znajomość regulaminu serwera (1-10):
Doświadczenie w serwerze RolePlay:
Doświadczenie w pracy w grupie:
Doświadczenie na służbie LSPD:
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?

● IC ●
Imię i nazwisko:
Wiek:
Dlaczego akurat LSPD?:
Czy będziesz przestrzegał regulamin?
Czym się wyróżnisz w LSPD?:
 Historia postaci(min. 100 słów):

Edytowane przez A D V E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: monke#7291
Wiek: 14 
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 6
Doświadczenie w serwerze RolePlay: 278 g 
Doświadczenie w pracy w grupie: posiadam 
Doświadczenie na służbie LSPD: spore
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? kilka dzienie

● IC ●
Imię i nazwisko: James Williams
Wiek:25
Dlaczego akurat LSPD?:poniewarz chciałbym pomagać obywatelom w potrzebie 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak 
Czym się wyróżnisz w LSPD?: osobowością oraz magicznymi sztuczkami 
 Historia postaci(min. 100 słów): 

James urodził się w 1995 r w ubogiej rodzinie na farmie, miał on bardzo ciężko w życiu przez ojca, który wydawał na alkohol, w jego domu było bardzo często awantury w pewnym momencie jego mama nie wytrzymała stresu i zmarła. Kończąc 8 lat udał się do szkoły, gdzie był jednym z naj lepszych uczniów jeździł on na wiele olimpiad jak i konkursów po skończeniu podstawówki udał się do liceum a później na studia, gdzie ukończył maturę z wyróżnieniem, postanowił, iż pójdzie na akademie policyjną bez zastanowienia przyjęli go udało mu się zdać wszystkie egzaminy. 

James, kiedy skończył akademię zaczął rozglądać się za pracą w policji po kilku dniach poszukiwań dostał się do niej na rangę kadet a później oficer stopnia pierwszego, lecz odszedł, gdyż chciał sobie zrobić przerwę po kilku miesiąca przerwy znalazł nową ofertę i napisał podanie jak na razie czeka z nie cierpliwością na rozpatrzenie. ( jest 147 słów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JERRY SMITH

●OOC ●
Nick discord: Śmieszny człowiek
Wiek:15
Znajomość regulaminu serwera (1-10):8
Doświadczenie w serwerze RolePlay:300h przegrane na rp
Doświadczenie w pracy w grupie:Całkiem duże
Doświadczenie na służbie LSPD:To bedzie mój pierwszy raz jako lspd i
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?7

● IC ●
Imię i nazwisko:Jerry Smith
Wiek:21
Dlaczego akurat LSPD?:Ponieważ lubie uczestniczyć w pościgach i nie chce być klapkiem na wyspie
Czy będziesz przestrzegał regulamin?to jest obowiązek
Czym się wyróżnisz w LSPD?:czasami sie wkurzam , miły oraz mam zapał żeby pracować
 Historia postaci(min. 100 słów):Jerry urodził się w Ameryce ma 21 lat i jest samotną osobą. Jest bardzo otwarty na nowe przyjaźnie i szanuje każdą kobiete.
 Jerry miał dziewczyne która go zdradziła i było mu z tym bardzo ciężko i dlatego przyleciał do Los Santos. Gdy już dotrał na Wyspe
 to widział jak ludzie sprzedają narkotyki albo strzelali do siebie. Bardzo on tego nie tolerował więc postanowił wstąpić do Los Santos
 Police Department. Oraz kiedyś w Angli jak był medykiem ale iż miał on bardzo mały wiek bo zaledwie 18 lat przyjeli go na okres
 próbny i został po 1 mies. został wyrzucony. Wtedy pomysłał sobie o Los Santos Police Department i tak własnie zdał testy
 sprawnościowe do Policji ale zajeło mu to bardzo dużo czasu i pracy nad sobą oraz innymi osobami. Wtedy właśnie udało mu się zdać
 testy i tak po zaledwie 1 tyg. Złożył podanie do lspd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: seba#7952
Wiek:14
Znajomość regulaminu serwera (1-10):8/10
Doświadczenie w serwerze RolePlay:duże
Doświadczenie w pracy w grupie:spoko
Doświadczenie na służbie LSPD:duże
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? na spokojnie z 4h

● IC ●
Imię i nazwisko:Kamil Black
Wiek:21
Dlaczego akurat LSPD?:ponieważ od zawsze chciałem dołączyć do LSPD było to moje wielkie marzenie 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? oczywiście że tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?:poczuciem humoru i wiedzy jak na kadeta 
 Historia postaci(min. 100 słów): Urodziłem się w prayżu w dość zaradnej rodzinie nie mieliśmy problemów finansowych byłem wzorowym uczniem w szkole więc poszedł do swojego wymarzonego technikum a potem poszedłem na studia na studiach zawsze mnie wyzywali od kujona itp . gdy skończyłem 18 lat poszedłem od razu na egzamin prawa jazdy zdałem za pierwszym razem jako jedyny z rodziny mi się to udało pewnego dnia postanowiłem że będę chciał dołączyć do LSPD ponieważ .Moim wielkim marzeniem było zostanie LSPD ponieważ bardzo mi się to spodobało oraz mój tata był policjantem. Gdy skończyłem 20 lat wyprowadziłem się od rodziców i zamieszkałem sam po czym od razu próbowałem znaleść sobię tą wymarzoną dziewczynę z którą spędzę reszte życia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dominzooo

●OOC ●
Nick discord:dominzooo
Wiek:16
Znajomość regulaminu serwera (1-10):9
Doświadczenie w serwerze RolePlay:1000h
Doświadczenie w pracy w grupie: dosc duze
Doświadczenie na służbie LSPD: okolo 400h
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 4h dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko:Dave
Wiek: 22
Dlaczego akurat LSPD?: poniewaz chcialbym chronic miasta codziennie wyjezdzac na dlugi patrol oraz lapac zloczyncow
Czy będziesz przestrzegał regulamin?tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: lojalnoscia uczcioscia oraz pracowitoscia 
 Historia postaci(min. 100 słów):

:Dave to zapalony pomocą chłopak uwielbia pomagać ludzią i i nie lubi przestępców pochodzi ze wzgórz Vinewood i jest troskliwą osoba ma 22 lata i od malego lubil kazdemu pomagac pewnego razu gdy o poranku kupowal z mama bulki na sklep zostal przeprowadzony napad do sklepu wbieglo 2 gangsterow w maskach po calej przygodzie gdy gangsterzy uciekali dave podstawil jednemu noge zbir sie przewrocil po czym stracil przytomnosc a drugi uciekl gdy bandyta siem obudzil na miejscu byla juz policja a dave po opowiedzeniu calej histori policjanotowi dostal lizaka oraz naklejke na ktorej bylo napisane dzielny chlopak,Dave od tamtego momentu uznal ze za wszelka cene chce zostac policjantem narazie jest szefem ochrony w supermarkecie ale gdy  szef LSPD przyjmie ten wniosek odrazu sie zwalnia oraz odrazu wyjedzie na swoj pierwszy patrol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: Żeberko#8491
Wiek: 16
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9
Doświadczenie w serwerze RolePlay: duża ilość godzin na innych serwerach 
Doświadczenie w pracy w grupie: duża 
Doświadczenie na służbie LSPD: grałem na kilku serwerach 
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? ok.4/5 

● IC ●
Imię i nazwisko: Brajan Russo 
Wiek:23 
Dlaczego akurat LSPD? : Gdy byłem młody oglądałem dużo filmów akcji, wtedy moim marzeniem było zostać policjantem. W domu od zawsze byłem uczony aby pomagać i przestrzegać zasad. Więc jako policjant będę mógł pomagać i karać ludzi którzy są niezgodni wobec prawa
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak, jest to moim obowiązkiem 
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Mam duże umiejętności 
 Historia postaci(min. 100 słów): Brajan pochodzi z Sandy Shores. Gdy był młody codziennie rano przy śniadaniu widział policjantów jadących na służbę, ponieważ obok jego domu był posterunek policji. Brał z nich przykład, ponieważ od urodzenia był uczony, że należy żyć zgodnie z prawem i pomagać innym ludziom. Gdy zbliżały się jego 18 urodziny przeprowadził się z rodzicami do Los Santos. Było to dla niego duże miasto i ciężko było mu się odnaleźć. Po jakimś czasie przyszło mu na myśl, że musi jakoś zacząć zarabiać, więc poszedł pracować do pobliskiego sklepu. Pewnego ranka do sklepu wbiegło dwóch zamaskowanych mężczyzn i zaczęło celować do niego z broni i kraść pieniądze. Po napadzie na sklep, Brajan strasznie się wkurzył lecz przypomniał sobie poranki w Sandy gdy codziennie widział policje jadącą na służbę. Od tamtej pory robił wszystko by zacząć pracować jako policjant. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:Śmieszny człowiek
Wiek:14
Znajomość regulaminu serwera (1-10):8
Doświadczenie w serwerze RolePlay:300h przegrane na rp
Doświadczenie w pracy w grupie:Całkiem duże
Doświadczenie na służbie LSPD:Brak, chcę je zdobyć tutaj.
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?4

● IC ●
Imię i nazwisko:Jerry Smith
Wiek:21
Dlaczego akurat LSPD?:Chcę służyć miastu i chronić obywateli.
Czy będziesz przestrzegał regulamin?to jest obowiązek
Czym się wyróżnisz w LSPD?:czasami sie wkurzam , miły oraz mam zapał żeby pracować
 Historia postaci(min. 100 słów):Jerry urodził sie w niewielkim miasteczku w wzgórzach. 
Jerry był uczony żeby nigdy nie robić nic nie legalnego i żyć jak prawo nakazuje,
gdy Jerry miał 16lat jak wracał do domu to był świadkiem napadu na sklep niedaleko jego domu,
to Jerry zadzwonił na policje i postępował jak mu operator policji mówił
, jak policja przyjechała to pochwaliła Jerrego za jego postępowania , po tej akcji Jerry 
postanowił że sam zostanie policjantem ale narazie pracuje jako ochroniarz i oczekuje aż lspd przyjmnie jego wniosek 
i jest gotowy na zwolnienie się z pracy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:Nortek
Wiek:13
Znajomość regulaminu serwera (1-10):7-10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: 50h przegrane w rp i bardzo dużo oglądałem rp jak ktoś grał jako policjant
Doświadczenie w pracy w grupie: umiem pracować z innymi osobami
Doświadczenie na służbie LSPD: oglądałem dużo rp  jak ktoś grał policjantem
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 4-7h


● IC ●
Imię i nazwisko: Nortek Stegliński
Wiek: 20
Dlaczego akurat LSPD?: bo chce pomagać innym i być strużem prawa
Czy będziesz przestrzegał regulamin? oczywiście
Czym się wyróżnisz w LSPD?: będę miły i bardzo pomocny wszystkim
 Historia postaci(min. 100 słów): Nortek pochodzi z Paleto. Zawsze przestrzega prawa i uczy innych aby go przestrzegali. jako mały chłopiec bardzo chciał zostać Policjantem w wieku 8 lat mama kupiła mu strój policjanta, chociaż wszyscy się z niego śmiali bardzo cieszył się z tego prezentu chodził w nim do szkoły jak i z mamą na zakupy. Kiedy go zgubił bardzo płakał ale mama mówiła mu że bez swojego stroju i tak może być bohaterem i pomagać ludziom. W wieku 15 lat dołączył do ochotniczej policji (pomagał policjantom w akcjach) ogląda on bardzo dużo filmów kryminalnych i śledzi poczynania policji w swoim mieście. Jego marzeniem jest zostać prawdziwym policjantem. Mama uczyła go aby pomagał innym, zawsze chętnie pomagał ludziom w pracy zakupach i takich typu rzeczach. Zawsze robił i robi wszystko co w jego mocy aby zostać policjantem ponieważ chce spełnić swoje największe mażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: antek_ksb
Wiek: 13+
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8
Doświadczenie w serwerze RolePlay: średnie
Doświadczenie w pracy w grupie: wysokie
Doświadczenie na służbie LSPD: zerowe
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 8-15 (wtorek 9,45-15)

● IC ●
Imię i nazwisko: Bob White
Wiek: 20
Dlaczego akurat LSPD?: moim zdaniem to jest to ciekawa postać 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: negocjacją 
 Historia postaci(min. 100 słów): Bob pochodzi z biedniej rodziny jego ojciec ciągle przychodził pijany do domu a jak tylko wrócił brał narkotyki. od rana bił Boba i jego mamę. Bob miał również siosrę niestety tata ją pobił na śmierć i zakopał gdzieś w lesie. gdy tylko bob skończył 18 lat wyjechał do LS. marzeniem Boba jest łapanie takich ludzi jak jego ojciec i łapać wszystkich którzy przejadą na czerwonym świetle lub przekroczą prędkość. bob miał doświadczenie z bronią gdy był mały poniewarz chodził na strzelnicę. Bob po szkole chodził z kolegami na zajęcia z samoobrony żeby bronić się przed swoim ojcem. pewnego dnia gdy bob wracał z pracy ochroniarza zobaczył że jakiś rozpędzony samochód jechał prosto w stronę jakiejś starej babci niestety babcia nie przeżyła sprawcy nie udało się złapać jak się okazało sprawcą był Tomasz Chajto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: Covid#5533
Wiek: 14
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: 9
Doświadczenie w pracy w grupie: 10
Doświadczenie na służbie LSPD: 9
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 3/6 h

● IC ●
Imię i nazwisko: Diego Richo
Wiek: 25
Dlaczego akurat LSPD?:  Chcę chronić naszą piękną wyspę 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: jestem pomocny i miły i umiem słuchać wyższych rang 
 Historia postaci(min. 100 słów): Serhio pół Amerykanin pół Hiszpan. Mój tata był Amerykaninem pracował dla lspd. A mama była hiszpanka pracowała w sklepie. Miałem brata starszego o rok i dwie siostry jedną w wieku brata drugą o rok młodszą. Gdy miałem 12 lat uprawiałem wiele sportów i zacząłem interesować się pracą policji. Nóż brał miał wtyki i pracował dla gangsterów. W wieku 19 lat mój brat zmarł został zastrzelony przez gangsterów gdy szedł z siostrą do sklepu a siostrę zgwałcili. Zawsze kochałem swojego brata. Gdy on zmarł. Zawsze byłem dobry z sportów więc postanowiłem udać się do akademii policyjnej zdałem ją z wyróżnieniem ukończyłem ją w wieku 25lat i przeprowadziłem się na tą wyspę i złożyłem podanie do PD

Edytowane przez Covid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: aidanlester
Wiek: 24
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 10
Doświadczenie w serwerze RolePlay:  emeryt
Doświadczenie w pracy w grupie: ponadprzeciętne
Doświadczenie na służbie LSPD: małe
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?  5 

● IC ●
Imię i nazwisko: Martin Bobson
Wiek: 28
Dlaczego akurat LSPD?:  dlaczego nie
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: pracą zespołową oraz znajomoscia kodów 
 Historia postaci(min. 100 słów):Martin Bobson urodził się w kwietniu, szpital w NY przyjął na świat małego i niewinnego Martina. Jego matka Sara była pielegniarką, a ojciec Johny był mechanikiem który pózniej założył własną firme z napojami. Martin dorastał na Brooklynie w NY, jak skończył 3 latka jego rodzice postanowili przeprowadzić się do Chicago, z powodu pracy jak i własnego bezpieczenstwa. Przeprowadzili sie konkretniej do Englewood, tam już było o wiele spokojniej. Ojciec w tym momencie założył firme z napojami, a matka dalej pracowała w szpitalu jako pielegniarka. Martin daleko do szkoły nie miał, zaledwie 500m lecz kto myslał wtedy o szkole kiedy Martin dopiera miał 3 latka, przedszkole do którego chodził Martin było oddalone akurat o 2km. Zawsze z rana ojciec jadąc do firmy zawoził matke Martina i Martina do przedszkola. Martin był wstydliwym dzieckiem, w pierwszy dzień płakał ze chce do mamy, lecz pózniej to sie na szczescie zmieniło. Martin uwielbiał swoje dwie babcie w NY, wiec czesto bywał z rodzicami w NY. jedna i druga babacia mieszkała w spokojnej dzielnicy, ale Martin miał tylko jednego dziadka którego uwielbiał najbardziej, dziadek na imie miał Peter. Martin zawsze sie cieszył ze jedzie do NY zeby spotkac sie z babaciami i dziadkiem. Jedna bacica z dziadkiem mieszkali w okolicach NY, konkretniej na małej farmie oddalonej o 3km od NY. Zawsze Martin zajezdzał pierwszo do babci w NY, a pozniej do dzidków na farmie. Jednego dziadka stracił z powodu jego choroby, nigdy go nawet nie zobaczył bo zmarł przed jego narodzinami, kokretniej wtedy kiedy Johny (ojciec) miał 22 lata. Na farmie u dziadków pierwszy raz nauczył sie chodzić i jezdzić na rowerze. Od Chicago do NY dzieliło 790 mil czyli gdzies około 1200km w jedną strone, rzadko tam jezdzili przez odległość i załatwianie wolnego dla matki Martina, w roku byli tam średnio 2-3 razy. Cała podróz zajmowała im 7 dni, połowe tygodnia byli u babci w NY a drugą połowe na farmie pod NY, a cała reszta tygodnia zajmowałą im podróz od Chicago do NY i
spowrotem. Dziadek uczył Martina wszystkiego i spedzał z nim bardzo miłe chwile, Martin miał strasznie dobre więzi z dziadkiem, był zdolny mu powiedzieć wszysztko i ciągle sie nim bawić. Martin spokojnie skonczył przedszkole bez zadnych wiekszych problemów, problemy zaczeły się dopiero w szkole podstawowej, do których przejdziemy zaraz. Martin w przedszkolu nie mógł sie doczekać aż pójdzie do szkoły, na rozpoczęciu stres miał taki duży że aż całe rozpoczęcie bolał go brzuch. Całę ropoczęcie zadawał sobie pytania ''jak mnie odbiorą rówiesnicy?'', ''jak sobie poradze w tak dużej szkole?'', ''czy dam rade nauczyć sie pisać i czytać?''. Jednak wszystko potoczyło sie dobrze, Martin poznał kolegów w klasie i razem z nimi smieszkował na lekcjach i przerwach. z dojazdem też nie było cięzko bo do szkoły miał tak jak juz wspominałem 500m. przez pierwszą i drugą klase podwoził go ojciec, bo sam Martin bał sie wyjść bo bułki do sklepu a co dopiero samemu pójść do szkoły. Miedzy drugą a trzecią klasą podstawówki pierwszy raz wyszedł z kolegą na podwórko, pózniej zaczął to robić codziennie i sie przyzwyczaił. w 3 klasie zaczął chodzić samemu do szkoły, udało mu się przezwycięzyć lęk chodzenia samemu po ulicy. Martin uczył się przeciętnie na swoim koncie miał juz kilka bójek w klasie 1-3, pózniej doszły nowe przedmioty itd. Martin miał lekkie porblemy ale sobie jakoś poradził. Przez całą podstawówke Martin nie był tzw. ''Konfidentem'' i utrzymywał normalne relacje z rówiesnikami. W 7 klasie jego koledzy zaczeli interesować sie narkotykami, jeszcze wczesniej interesowali sie używkami razem z Martinem, jednak Martin miał złe zdanie o wszelkich narkotykach jednak jezeli chodzi o używki np. papierosy to Martin pierwszy raz zapalił w 5 klasie. Reszta podstawówki mineła mu normalnie, wracając to dych problemów to chodzi o problemy które zastał w szkole, nauczyciele dowiedzieli sie ze pali, pozniej ktoś doniósł ze Martin niby handluje narkotykami, sprawa trafiła na policje ale wszystko zostało wyjasnione, dodadkowo miał problemy z
nauką ale sobie jakoś poradził. Po podstawówce wstąpił do Liceum gdzie narkotyki i używki to była podstawa w środowisku jego rówiesników w klasie. Lecz drugiej klasie liceum Martin wracając do domu ze szkoły dostał bardzo smutną informacje... okazało się ze jego dziadek zmarł. Martin nie mógł sie pogodzić z tą informacją i przez miesiąc nie chciał chodzić do szkoły. Jednak gdy wracali z pogrzebu który odbył się w NY, Martin pogodził się ze smiercą dziadka. Po pewnym czasie babcia po smierci dzidka postanowiła sprzedac farme i dom po NY, postanowiła zamieszkać razem z nimi w Chicago, za pieniądze ze sprzedazy farmy i domu, kupiła własne mieszkanie w okolicach dokmu Martina i jego rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: _BaRtOsZ__#8669
Wiek: 14 
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8,5
Doświadczenie w serwerze RolePlay: ponad 500h
Doświadczenie w pracy w grupie: umiem pracować w grupie i wysłuchiwać innych i nie przerywać w trakcie wypowiedzi 
Doświadczenie na służbie LSPD: 100-150h w lspd 
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 24h bo w sumie nie wiem dużo 

● IC ●
Imię i nazwisko: Jacob Huh
Wiek: 21
Dlaczego akurat LSPD?: Bo skończyłem szkołę policyjną 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak w 100%
Czym się wyróżnisz w LSPD?: skillem prowadzenia 
 Historia postaci(min. 100 słów): na 100 słów się nie opiszę bo za ciekawej histori nie mam jak zwykły człowiek chodziłem do szkoły policyjnej nikomu tam nie przeszkadzałem w bójki się nie wplątywałem i tak przeleciała cała szkoła skończyłem z dobrymi wynikami a teraz pisze cv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:BIadeForce#1926
Wiek:14
Znajomość regulaminu serwera (1-10):7
Doświadczenie w serwerze RolePlay:Mam
Doświadczenie w pracy w grupie:Mam
Doświadczenie na służbie LSPD:średnie
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?:5godz dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko:Max Taylor
Wiek:21
Dlaczego akurat LSPD?:Chciałbym chronić ludzi
Czy będziesz przestrzegał regulamin?:Tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?:Specyficzną jazdą
 Historia postaci(min. 100 słów):

Max urodził się w 2000 roku w meksyku na gospodarce.Kiedy Max miał 8 lat jego mama zmarła na raka a ojciec po śmierci matki zaczął pić.Więc Max postanowił że sie wyprowadzi do Los santos.W LS poznał piękną kobietę o imieniu Ellie ale ona go zdradziła z jakimś innym facetem więc Max z nią zerwał.Próbował znaleźć jakąś inną miłość ale mu nie wychodziło.Późnym wieczorem zobaczył jakiegoś strzelaninę ale aktualnie nie było policji żadnej na służbie.I wtedy zaczeło się myślenie o pracy w Los Santos Police Department. Zobaczył w gazecie że są przyjęcia na policjantów więc postanowił się zrekrutować.Aktualnie Max jest w trakcie pisania CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:BIadeForce#1926
Wiek:14
Znajomość regulaminu serwera (1-10):9
Doświadczenie w serwerze RolePlay:DUŻE
Doświadczenie w pracy w grupie:POSIADAM
Doświadczenie na służbie LSPD:posiada całkiem spore
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?:5godz dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko:Max Taylor
Wiek:21
Dlaczego akurat LSPD?:Chciałbym chronić ludzi
Czy będziesz przestrzegał regulamin?:Tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?:Specyficzną jazdą
 Historia postaci(min. 100 słów):

Max urodził się w 2000 roku w meksyku na gospodarce.Kiedy Max miał 8 lat jego mama zmarła na raka a ojciec po śmierci matki zaczął pić.Więc Max postanowił że sie wyprowadzi do Los santos.W LS poznał piękną kobietę o imieniu Ellie ale ona go zdradziła z jakimś innym facetem więc Max z nią zerwał.Próbował znaleźć jakąś inną miłość ale mu nie wychodziło.Późnym wieczorem zobaczył jakiegoś strzelaninę ale aktualnie nie było policji żadnej na służbie.I wtedy zaczeło się myślenie o pracy w Los Santos Police Department. Zobaczył w gazecie że są przyjęcia na policjantów więc postanowił się zrekrutować.Aktualnie Max jest w trakcie pisania CV.Max bardzo chciałby dostać tę pracę.

Edytowane przez BIadeForce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: koczkodan#1208
Wiek: 18
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9
Doświadczenie w serwerze RolePlay: spore, mysle ze wystarczajace by podolac LSPD
Doświadczenie w pracy w grupie: duze
Doświadczenie na służbie LSPD: zerowe, ale mam znajomych w lspd na goldenlife ktorzy mi pomoga
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? zalezy od dnia, okolo 2-3h dziennie pewnie

● IC ●
Imię i nazwisko: Charlie Nooh
Wiek: 22
Dlaczego akurat LSPD?: Przez przeszlosc, chce pomagac jak policjant ktory mu pomogl
Czy będziesz przestrzegał regulamin? jak najbardziej
Czym się wyróżnisz w LSPD?: wytrwaloscia w przydzielonym mi zadaniu i umiejetnoscia szybkiego podejmowania decyzji
 Historia postaci(min. 100 słów): Charlie Nooh byl typowym dzieckiem from the hood. Jego ojciec trafil za kratki gdy mlody Charlie mial zaledwie 8 lat. Mama sprowadzala do domu mezczyzn ktorych nasz bohater wczesniej nie widzial i zamykala sie w nimi w pokoju. Tak zarabiala na utrzymanie siebie, Charliego i  jego 3 rodzenstwa. Charlie wdal sie w zle towarzystwo. Dorabial handlujac narkotykami. Jednak nic nie trwa wiecznie i zostal zlapany. Z pozoru twardy charlie w skrocie mowiac zajebal szesciedzione. byl on jednak za maly na wiezienie wiec przydzielono mu kuratora. Dalej dealowal, az zlapal go ten sam policjant poraz drugi. Jednak go nie wydal, a wzial pod swoje skrzydla. Wyciagnal go ze zlego towarzystwa, pokazal mu swiat gdzie zyje sie z legalnie zarobionych pieniedzy. Jednak przyjaciel charliego, policjant zmarl niedlugo od postrzalu podczas akcji w jednej z biednych dzielnic. Nooh by go uczcic poszedl do szkoly policyjnej. Zdal ja, chodz nie bede ukrywal ze z lekkimi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: Dachówka#5727
Wiek: 14
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9
Doświadczenie w serwerze RolePlay: Duże, (ok. 200h)
Doświadczenie w pracy w grupie: Też duże
Doświadczenie na służbie LSPD: 50h -70h jako LSPD na różnych serwerach
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? dziennie ok. 2 -4h

● IC ●
Imię i nazwisko: Max Byrne
Wiek: 27
Dlaczego akurat LSPD?: Ponieważ mój ojciec był policjantem i ja też chciałbym zostać, na dodatek skończyłem szkołę policyjną i zawsze marzyłem o posadzie jako policiant.
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Postaram się być wyrozumiały i dobry,  zachowując surowość. Szanuję wszystkich nie zależnie od koloru skóry oraz orientacji.
 Historia postaci(min. 100 słów): Max Byrne urodził się i wychował w Anglii. Jego ojciec był policjantem, a matka została uprowadzona i zamordowana, przez grupę przestępczą. W szkole uczył się dobrze, miał wielu kolegów. Na swoje 11 urodziny ojciec zabrał go do sojej pracy, żeby pokazać mu jak to wygląda. Wtedy Maxowi spodobało się tam tak, że zaczął dążyć do zostania policjantem Po skończeniu szkoły średniej, zaczął chodzić na studia policyjne. W czasie trwania ich pracował w subwayu. Gdy miał 22 lata zmarł jego ojciec i Max został sam. Po skończeniu  studiów wyjechał do Los Santos, tam też zakochał się w tym mieście i postanowił się do niego przeprowadzić. Teraz czeka już tylko na wynik jego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------[OOC]------
Wiek(Wymagane 14):16
Doświadczenie LSPD: kiedyśbyłem policjantem na różnych wyspach
Coś o sobie: Mam na imię adamus jestem bardzo zabawny, wysportowany
Staż na wyspie(ilość godzin): 160

------[IC]------
Imię i Nazwisko:Adamus
Wiek:Chols
Coś o sobie(Postać):Adam Cholms jest zwykłym chłopakiem ktory marzy byćodicerem LSPD
Byłeś karany/posiadasz prawo jazdywymagane?(np:nie/tak): nie/zaraz sobie zrobię
Dlaczego LSPD/list motywacyjny (minimum 50 słów/sprawdzamy kreatywność): Adam Cholms jest to zywkły przeciętny człowiek ktory bardzo chciał zostać policjantem od małego zawsze dziadek mu pokazywał jak to jest być policjantem a jego ojciec był tzw."klawiszem" w więzieniu. tata też mu pokazywał jak to być służbą więzienna lecz bardziej wolał iść do LSPD w poszuwiwaniu złoczyńców oraz pomagania biednym oraz bezbronnym kiedy coś im się dzieje
Poprzednia Praca: żadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: gofieku#1554
Wiek: 14 (W kwietniu 15)
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8
Doświadczenie w serwerze RolePlay: Około 1000h
Doświadczenie w pracy w grupie: Posiadam duże ponieważ na wielu serwerach pracowałem w LSPD lub w Crime gdzie głównie grałem z ekipą.
Doświadczenie na służbie LSPD: Jak miałbym oceniać w skali od 1/10 to dałbym 6/10. Nie mam nie wiadomo jakiego doświadczenia ale potrafię się zgrać i odegrać dobre akcje jeżeli chodzi o LSPD. 
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? Dziennie około 5,6h 

● IC ●
Imię i nazwisko: Jerry Berry
Wiek: 23
Dlaczego akurat LSPD?: Ja Jerry jestem osobą która lubi porządek i chciałbym go utrzymać w mieście. 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Pewnie! Nawet już zaznajomiłem się z regulaminem panującym na wyspie.
Czym się wyróżnisz w LSPD?: W LSPD wyróżnię się pomysłowością, Kreatywnością, Sprytnością ogólnie umiejętnościami. 
 Historia postaci(min. 100 słów): Jerry został urodzony w roku 1998. Gdy miał on zaledwie 3 lata jego rodzice zostawili go pod blokami z powodu braku pieniędzy na utrzymanie dziecka. Znalazła go kobieta i oddała go do domu dziecka.  Jerry na początku nie wiedział czemu tam się znalazł lecz z wiekiem zrozumiał, że został on porzucony. W wieku 13 lat został on adoptowany przez kochającą go rodzinę. Idolem Jerrego była zawsze policja. W domu dziecka zawsze bawił się zabawkami np. autami w barwach policyjnych. Oraz w domu dziecka dużo słyszał o LSPD i marzył on o zostaniu policjantem i chronieniu innych oraz marzył o utrzymaniu porządku na wyspie.  Długo zastanawiał się nad napisaniem podania lecz w końcu się odważył i to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:  @kSSawski#5287
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9,5
Doświadczenie w serwerze RolePlay: ponad 100h
Doświadczenie w pracy w grupie: spore
Doświadczenie na służbie LSPD: brak
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? koło 5-10 dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko: Eustachy Onion
Wiek: 23
Dlaczego akurat LSPD?: Byłem przestępcą, lecz teraz po resocjalizacji w więzieniu postanowiłem naprawić swoje błędy i pomóc naszemu pięknemu miastu.
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Oczywiście.
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Poczuciem humoru, jestem dość przebiegły, dobrze prowadzę samochody
 Historia postaci(min. 100 słów): Eustachy urodził się w roku 1998 w małym miasteczku w Polsce, skąd w wieku 5 lat wyjechał z ojcem pochodzenia Amerykańskiego do Los Santos, dzięki czemu świetnie zna miasto, Eustachy w szkole zszedł na złą drogę dlatego był gangsterem, lecz od zawsze czuł coś co mu nie pasuje w tym, a mianowicie to że często jest to krzywdzący "zawód". Mały Onion od małego miał styczność z gangsterką, dlatego wie jak taka grupa działa od wewnątrz i jest w stanie pomóc je rozpracować. Jest on bardzo zmotywowany do pomocy obywatelom Los Santos, oraz do likwidowania wszelkich niebezpieczeństw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: meffo
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: 3 lata na różnych serwerach.
Doświadczenie w pracy w grupie: Kilka frakcji na FiveM oraz MTA.
Doświadczenie na służbie EMS: 4 razy na różnych wyspach.
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 1-4 godzin.

● IC ●
Imię i nazwisko: Tony Harris
Wiek: 20
Dlaczego akurat EMS?: Ponieważ owe zainteresowanie przyszło z wiekiem.
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak
Czym się wyróżnisz w EMS?: Honorem oraz profesjonalizmem.
 Historia postaci(min. 100 słów): Tony Harris urodził oraz wychował się w Liberty City. Wychowany został przez matkę oraz ojca. Posiadał również dwójkę młodszych braci. Tony zamieszkiwał przeciętną ulice w LC. Od dziecka nie wiedział kim chce zostać, przewijało mu się kilka zawodów. W wieku 14 lat z powodu zamieszek w Liberty City wyprowadzili się do Los Santos. Pewnego dnia szkołę odwiedził zespół K-9. Wtedy Tony zaczął interesować się tematami weterynarii i postanowił zostać weterynarzem psów policyjnych. Z czasem zaczął bardziej interesować się służbą w departamencie policji i postanowił że zostanie policjantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: Rudy XD#4112
Wiek: 30
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 7/8
Doświadczenie w serwerze RolePlay: ponad 1600h
Doświadczenie w pracy w grupie: Głownie odgrywalem policjanta,prawnika i w EMS
Doświadczenie na służbie LSPD: wiekszosć czasu na policjancie mysle ze jakies ponad 1000h
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? tygodniowo okolo 13h

● IC ●
Imię i nazwisko: John Navarra
Wiek:30
Dlaczego akurat LSPD?: Mysle ze praca w policji pomoze mi w rozwinieciu umiejetnosci ktore juz posiadam
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?:  Jestem osobą zorganizowaną, zdyscyplinowaną, a także otwartą na nowe wyzwania i doświadczenia. Powierzone mi zadania wykonuję solidnie i rzetelnie. Potrafię pracować zarówno w grupie jaki i na samodzielnym stanowisku. Moim celem jest stała praca, w której w pełni wykorzystam swoje zdolności.
 Historia postaci(min. 100 słów): John pochodzi z bogatej rodziny. Jego ojciec jest prawnikiem w Liberty City i chce aby syn przejął jego interes w przyszłości, wiec układa mu zycie zaczynając  od szkoły kończąc na ślubie z wybraną kobietą przez ojca i matkę. John chcąc uwolnić się od planów ojca i matki, postanawia po skończeniu studiów uciec do Los Santos i tam prowadzić zycie według własnych planów. W LS pracuje na budowie liczac na pozytywne rozpatrzenie jego podania i zaczecia zycia według wlasnych planów. 

Edytowane przez RudyXD
troche bledow i dodalem cos do histori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

------[OOC]------
Wiek(Wymagane 14):16
Doświadczenie LSPD: kiedyś byłem policjantem na różnych wyspach
Coś o sobie: Mam na imię adamus jestem bardzo zabawny, wysportowany
Staż na wyspie(ilość godzin): 160

------[IC]------
Imię i Nazwisko:Adamus
Wiek:Chols
Coś o sobie(Postać):Adam Cholms jest zwykłym chłopakiem ktory marzy byćodicerem LSPD
Byłeś karany/posiadasz prawo jazdywymagane?(np:nie/tak): nie/zaraz sobie zrobię
Dlaczego LSPD/list motywacyjny (minimum 50 słów/sprawdzamy kreatywność): Adam Cholms jest to zywkły przeciętny człowiek ktory bardzo chciał zostać policjantem od małego zawsze dziadek mu pokazywał jak to jest być policjantem a jego ojciec był tzw."klawiszem" w więzieniu. tata też mu pokazywał jak to być służbą więzienna lecz bardziej wolał iść do LSPD w poszuwiwaniu złoczyńców oraz pomagania biednym oraz bezbronnym kiedy coś im się dzieje
Poprzednia Praca: żadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: pawloczkaa
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9
Doświadczenie w serwerze RolePlay: 9/10
Doświadczenie w pracy w grupie: dobre
Doświadczenie na służbie LSPD:  odpowiednie
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 6/7h dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko:  Roxi  Kregiel
Wiek:  21
Dlaczego akurat LSPD?: od zawsze interesowałam się filmami i sprawami gdzie dużą role odgrywała policja dlatego chciałabym sama spróbować
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?:  pracą w grupie / odwagą 
 Historia postaci(min. 100 słów):  Roxi Kregiel od małego interesowała sie policją oraz pomocą innym . Jej dziadek jak i ojciec byli policjantami oraz jej cała rodzina interesowała sie policją następnie gdy po podstawówce nastąpił wybór kierunku w przyszłej szkole nie myślała długo, wybrała szkołe i  przygotowała się do nauki jej rodzina zadecydowała że przeprowadzi się do Los Santos . Roxi nie miała wyboru by zostać w obecnym kraju więc przprowadziła się razem z rodziną . W Los Santos miała jeszcze większy wybór szkół policyjnych więc bez problemu znalazła odpowiednią dla siebie szkołe .Szkołe zakończyła z wyróżnieniami , była lepsza niż inni. Cała rodzina była z niej bardzo dumna . Roxi chwile po zakończeniu szkoły wysłała cv o prace jako policjantka . Aktualnie czeka aż Komenda policji rozważy jej podanie a cała rodzina trzyma za nią mocno kciuki . Czy uda jej sie dostać do wymarzonej pracy i pójść w ślady dziadka i ojca?  

Edytowane przez Pawloczkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie