Skocz do zawartości

Zablokowane PODANIE DO LSPD


A D V E

Rekomendowane odpowiedzi

●OOC ●
Nick discord: zuza
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9
Doświadczenie w serwerze RolePlay: jakieś jest nie za duże ale szybko się uczę 
Doświadczenie w pracy w grupie: pracowałam kiedyś
Doświadczenie na służbie LSPD: na innej wyspie byłam i chce teraz spróbować tutaj
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 5/6

● IC ●
Imię i nazwisko: Gora Tabora
Wiek: 20
Dlaczego akurat LSPD?: Interesuje się policją i sytuacjami w których odgrywają oni ważną role
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: cierpliwością, pracą zespołową
 Historia postaci(min. 100 słów): Gora Tabora urodziła się 19.10.2000 roku w Californi. Od dziecka interesowała się zawodem policjantki, w dzieciństwie oglądała różne programy związane z policją i różnymi kryminalnymi sprawami. Jej tata był policjantem przez co od dziecka w jakimś stopniu uczyła się podstawowych rzeczy. Kiedy była pełnoletnia zapisała się do szkoły policyjnej którą polecił jej tata, chodziła tam przez dwa lata. Co prawda gdy skończyła 17 lat w Californi zamieszkała z przyjaciółką i po trzech latach razem stwierdziły, że chcą się przenieść do Los Santos. Tam postanowiła spróbować zgłosić się do pracy w policji razem z przyjaciółką i ma wielką nadzieje, że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość achtung 1337

●OOC ●
Nick discord: ! achtung_1337#5759
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9
Doświadczenie w serwerze RolePlay: ponad 700h na serwerach rp
Doświadczenie w pracy w grupie: byłem dwa razy w jednostce lspd, potrafię pracować w grupię jak i dostosowywać się do poleceń rang wyższych
Doświadczenie na służbie LSPD: byłem oficerem II stopnia, oraz jeszcze później na innym serwie byłem kadetem. jakieś 200h na służbie przegrane mam
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? dziennie w tygodniu jakoś myślę z 5 godzin

● IC ●
Imię i nazwisko: Georgio Bushing
Wiek: 27
Dlaczego akurat LSPD?: Ponieważ jestem osobą opanowaną, fanatykiem broni palnej oraz pościgów
Czy będziesz przestrzegał regulamin? jak najbardziej
Czym się wyróżnisz w LSPD?: 
 Historia postaci(min. 100 słów): rok 1994 w małym domku u podnóży liberty city urodził się mały Bryan McWilson kiedy miał 8 lat jego ojciec popadł w alkoholizm  oraz w uzależnienie od hazardu przez automaty. kiedy bryan miał  13 lat jego ojciec zmarł przez przedawkowanie alkoholu oraz przez 4 krotną padaczkę alkoholową, jego matka Sophia za wszelką cenę chciała wszystkiego co najlepsze dla swojego syna. jednak poprzez złe dowarzystwo w szkole średniej Brayan się stoczył a do jego życia wkroczyły wszelkiego rodzaju używki i hazardy. po kilkunastu latach ciągłęgo picia i niszczenia sobie życia w końcu postanowił wziąść się za siebie i przyleciał do los santos w celu ułożenia sobię życia na nowo. przeszedł szkołe policyjną i zamierza przejść na dobrą strone mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: OGKiri2137#2899
Wiek 14
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8
Doświadczenie w serwerze RolePlay: Ponad 30h
Doświadczenie w pracy w grupie: Duże
Doświadczenie na służbie LSPD: Na innym serwerze około 5h
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? W tygodniu od 2 do 6 a w weekendy jest to nawet do 12h

● IC ●
Imię i nazwisko: Emporio Osranii
Wiek: 20 lat
Dlaczego akurat LSPD?: Chciałbym zostać policjantem, ponieważ lubię pracę policjanta a na wyspie nie ma ich za dużo więc mógłbym zasilić ich szeregi
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Owszem
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Będę wyróżniał się moim charakterem, odwagą, asertywnością, i innymi cechami.
 Historia postaci(min. 100 słów): Emporio Osranii jest to chłopak urodzony w Sandy Shores w roku 2000.  Jego matka umarła przy porodzie a ojciec całe dnie pił alkohol i ćpał. W jego najmłodszych latach normą było to, że wokół niego każdy sięgał po alkohol i używki, lecz on taki nie był i za dzieciaka postanowił, że chce być inny niż reszta. W wieku 12 lat postanowił, że chce zostać policjantem. Zdobył książki z których czerpał wiedzę na temat pracy w LSPD. W wieku 14 lat gdy wieczorem spacerował i rozmyślał na temat życia spotkał pewnego Pana który okazało się, że jest policjantem. Stoczyli długą rozmowę o życiu i o pracy w policji. Po tej rozmowie dowiedział się jeszcze więcej na temat tej roboty. Wtedy był już pewny, że chce zostać policjantem i bardzo się starał aby móc tam dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: meffo
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: 3 lata na różnych serwerach.
Doświadczenie w pracy w grupie: Kilka frakcji na FiveM oraz MTA.
Doświadczenie na służbie LSPD: 4 razy na różnych wyspach.
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 1-4 godzin.

● IC ●
Imię i nazwisko: Tony Harris
Wiek: 25
Dlaczego akurat LSPD?: Ponieważ owe zainteresowanie przyszło z wiekiem.
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak
Czym się wyróżnisz w LSPD: Honorem oraz profesjonalizmem.
 Historia postaci(min. 100 słów): Tony Harris urodził oraz wychował się w Liberty City. Wychowany został przez matkę oraz ojca. Posiadał również dwójkę młodszych braci. Tony zamieszkiwał przeciętną ulice w LC. Od dziecka nie wiedział kim chce zostać, przewijało mu się kilka zawodów. W wieku 14 lat z powodu zamieszek w Liberty City wyprowadzili się do Los Santos. Pewnego dnia szkołę odwiedził zespół K-9. Wtedy Tony zaczął interesować się tematami weterynarii i postanowił zostać weterynarzem psów policyjnych. Z czasem zaczął bardziej interesować się służbą w departamencie policji i postanowił że zostanie policjantem.

Edytowane przez meffo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: Brzezu
Wiek:16, w tym roku kończe 17
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8-9
Doświadczenie w serwerze RolePlay: Spore
Doświadczenie w pracy w grupie: Duże nieraz robiliśmy jakieś akcje z kolegami
Doświadczenie na służbie LSPD: Duże, na innych serwerach również byłem policjantem a raz nawet szefem LSPD
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? Około 4 godzin dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko: Paweł Figiel
Wiek: 31
Dlaczego akurat LSPD?: Ponieważ lubie stać w ochronie prawa, chronić naszej wyspy przed złem
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak oczywiście
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Myślę, że wyróżnię się tym, że dobrze strzelam, mam wiele pomysłów jak rozwinąć LSPD
 Historia postaci(min. 100 słów): Pawel Figiel urodził się 26 Grudnia 1990 w Los Santos. Od początku miał ciężkie życie. W wieku 7 lat zmarł mu ojciec, następnie w wieku 17 lat zmarła mu matka. Chłopak gdy tylko był w stanie pracować brał prace jakie tylko się da. Powoli zbierał pieniądze i otworzył swój sklep. Sklep rozwijał się, najpierw był to tylko sklep spożywczy, później dodano dział narzędziowy i dział z zabawkami dla dzieci. Sklep spłonął gdy miał 22 lata. Przez reszte czasu błąkał się i pracował dorywczo. Ludzie go nie szanowali, aż do czasu gdy uratował staruszke przed złodziejem, który chciał ją okraść z pieniędzy. Paweł stanął w obronie staruszki i pobił złodzieja. Za pobicie złodzieja musiał zapłacic mandat. Gdy Paweł nie miał już sił aby żyć trafił na bardzo miłego policjanta, który przywrócił mu wiarę, że będzie lepiej. Policjant zapytał czy nie chciałby zostać policjantem. Paweł się zgodził, policjant prowadzi go krok po kroku jak dołączyć w szeregi LSPD. W momencie składania podania ma 31 lat i czeka na decyzje zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: RedoWaty#2884
Wiek: 16
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: 8/10
Doświadczenie w pracy w grupie: 10/10
Doświadczenie na służbie LSPD: 7/10
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? codziennie miedzy lekcjami czasami, zawsze 17 chyba ze cos mi wypadnie

● IC ●
Imię i nazwisko: Alberto Bright
Wiek: 21
Dlaczego akurat LSPD?: Mój dziadek był wojskowym i chciałbym iść w ślady rodziny i też pomagać ludziom.
Czy będziesz przestrzegał regulaminu?: tak.
Czym się wyróżnisz w LSPD?: świetnie strzelam, kiedyś jak byłem z dziadkiem na strzelnicy dał mi postrzelać i kilka razy trafiłem 10, mam też świetne zdolności przywódcze, i dobrze się odnajduję w nowym środowisku.
 Historia postaci(min. 100 słów): Alberto to postać która jest bardzo zainspirowana lspd, zawsze chciał pomagać ludziom tak jak jego dziadek. Gdy był młody, (miał 10 lat) jego rodzice zmarli w wyniku ataku terrorystycznego na pociąg, tamtego roku dziadek zabrał go do Los Santos gdzie młody Alberto wychowywał się z dziadkiem i uczęszczał tam do szkoły. Alberto zawsze był pilnym uczniem, uważał na lekcjach, ale najbardziej lubił jeździć z dziadkiem na strzelniecę a nie się uczyć. Pewnego dnia jego dziadek zabrał go do fortu zancudo, pokazał mu jak wygląda wojsko i jak działają cargoboby. Niestety to nie był dobry dzień dla już 15-letniego Alberta, bo tego dnia był najazd na fort w którym zginął jego dziadek. Od tego czasu Alberto chce jak najwięcej pomagać ludziom oraz łapać przestępców aby nigdy nie doszło już do takiej sytuacji. (w ataku przeżył ponieważ schował się w biurze gdzie zabrał go dziadek który sam później z tamtąd poszedł i zamknął Alberta aby on nie mógł wyjść za nim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: kkll
Wiek: 14
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9-10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: duże
Doświadczenie w pracy w grupie: średnie
Doświadczenie na służbie LSPD: chce spróbować coś nowego nie mam doświadczenia
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 1-3

● IC ●
Imię i nazwisko: Mike Roli
Wiek: 19
Dlaczego akurat LSPD?: może się przydam
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Dodatkowy LSPD się przyda.
 Historia postaci(min. 100 słów): Mike Roli dobrze się uczył, gdy był w szkole został przeprowadzony zamach bombowy na szkołę. Był wtedy zakładnikiem jak wkroczyli anty-terroryści to zaczęła się strzelanina. Mike o mało nie dostał w głowę, uratowali wszystkich. niestety bomby nikt nie znalazł więc jak Mike był w domu to usłyszał wybuch. Mike Roli pomyślał że też będzie taki że będzie pomagał ludziom ratował ludzi. LSPD uratowało mu kiedyś życie więc on to odwzajemni innym ludziom

 

Edytowane przez kkll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: kaczorek#2576
Wiek: 16
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8.5
Doświadczenie w serwerze RolePlay: ponad 400h na serwerach roleplay
Doświadczenie w pracy w grupie: byłem dwa razy w jednostce lspd, potrafię pracować w grupię jak i dostosowywać się do poleceń rang wyższych
Doświadczenie na służbie LSPD: jakieś 150h na służbie
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? dziennie w tygodniu 4 godziny

● IC ●
Imię i nazwisko: Sebastian Gauvin
Wiek: 25
Dlaczego akurat LSPD?: Uwielbiam policje bronie palne oraz poscigi
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak 
Czym się wyróżnisz w LSPD?: 
 Historia postaci(min. 100 słów): krzysztof dawny przestępca alkocholik artysta estradowy showman erudyta omnibus polihistor geniusz muzyk artysta filantrop wizjoner ktorego cała rodzina zgineła w katastrofie lotniczej w 2001roku przez terrorystów ktorzy umiescili bombe w kabinie toaletowej postanowił sie zmienic i przejsc na dobrą strone i zostac policjantem niestety nigdzie nie chcieli go przyjąc przez swoje dawne życie wiec postanowił zmienic imie oraz nazwisko na Sebastian Gauvin oraz przypisac sobie zawód policianta oraz zrekrutowac sie do jednoski LSPD na wyspie goldenlife 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Żołędzik #0582

●OOC ●
Nick discord:

Żołędzik
#0582
 

Wiek: 17
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8
Doświadczenie w serwerze RolePlay: 400h 
Doświadczenie w pracy w grupie: spore
Doświadczenie na służbie LSPD: 8/10
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? dziennie kilka godzin

● IC ●
Imię i nazwisko: Tommy Brown
Wiek: 26
Dlaczego akurat LSPD?: Poniewaz chcialbym sluzyc miastu oraz dbac aby bylo bezpieczne i przyjemne dla innych obywateli
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: sumiennoscia w pracy, dobrym nastawieniem a pozniej mam nadzieje ze bede przykladem dla innych
 Historia postaci(min. 100 słów): Tommy Brown urodzil sie w kaliforni w 1995 roku jego ojciec byl sheryfem a matka lokalna fryzjerka. Pewnego dnia jego ojciec zginal podczas akcji na sluzbie, i tommy razem z bracmi zostali na utrzymaniu matki. tommy pojechal za bratem do los santos aby pomscic ojca i odciazyc matke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mistrz łotego

●OOC ●
Nick discord: mistrz łotego#3781
Wiek: 17
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8,5/10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: duze
Doświadczenie w pracy w grupie: duze
Doświadczenie na służbie LSPD: w miare duze
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? okolo 6/7 godzin dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko: Jason Dik
Wiek:  32
Dlaczego akurat LSPD?: od zawsze chcialem zostac policjantem i chcialem lapac gangsterow za karczycho
Czy będziesz przestrzegał regulamin? TAK
Czym się wyróżnisz w LSPD?: charakterem, osobowością, poczuciem humoru, gadką, umiejętnościami i stylem bycia 
 Historia postaci(min. 100 słów): Dzień dobry, z tej strony Jason Dik, przyjechalem z Alaski do ciepłego Los Santos. Jason od małego chcial zostać w przyszlosci policjantem, a doswiadczenie i umiejetnosci przybral po ojcu. Nigdy nie byl 60-tką, ale zawsze chcial lapac zloczyńców. Gdy przylecial do Los Santos od razu chcial wstąpic do policji lecz na początku chcial zarobic na jakies mieszkanko i na jakies dobre auto, niestety na pracy kuriera nie udalo mu sie nazbierac na auto, lecz na pracy policji mysli ze uda mu sie to. Jason Dik bardzo chce zostac policjantem i łapać złodziei. Ma nadzieje że dostanie się do policji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: MICHLICS
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10):9
Doświadczenie w serwerze RolePlay:średnie ale się szybko uczę
Doświadczenie w pracy w grupie:pracowałem kiedyś ale będę się dokształcać
Doświadczenie na służbie LSPD:małe ale się szybko uczę
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?4-5 dziennie

● IC ●
Imię i nazwisko: berry brown
Wiek:21
Dlaczego akurat LSPD?:od małego interesowałem się tym tematem i postanowiłem wybrać właśnie te pracę
Czy będziesz przestrzegał regulamin?oczywiście że tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?:cierpliwością pracą zespołową oraz jestem przyjacielski
 Historia postaci(min. 100 słów):Berry Brown urodził się w Californi. Od małego interesował się policją oraz jego tata był policjantem i postanawia iść w jego stronę,niestety jego tata zmarł podczas strzelaniny na napadzie na bank. Potem przeprowadził się do Los Angeles tam uczył się w szkole policyjnej, szkołę zakończył z wyróżnieniem.  Jednak musiał się przeprowadzić do Los Santos z powodu przeprowadzki dobrego przyjaciela. Zobaczył jak pracują tamtejsi policjanci to wiedział że to będzie dobra droga dla niego. Wiedział już co będzie chciał robić w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BroNoo

●OOC ●
Nick discord:
BroNoo#7374
Wiek: 17
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9
Doświadczenie w serwerze RolePlay: Bardzo duże
Doświadczenie w pracy w grupie: Także wysokie
Doświadczenie na służbie LSPD: około 300h w lspd
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? Powyżej 4h

● IC ●
Imię i nazwisko: James Rodriguez
Wiek: 21
Dlaczego akurat LSPD?: Jestem młodym energicznym człowiekiem chciałbym pomagać naszemu miastu jako właśnie członek LSPD. Moim marzeniem jest dołączenie do szeregu LSPD .
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Oczywiście że tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Moją stanowczością umiejętnościami i przyłożeniem do pełnionych obowiązków.
 Historia postaci(min. 100 słów): James urodził sie w 2000r w stanie Arizona . Jego ojciec pełnił funkcję szeryfa. Matka zajmowała się gospodarstwem domowym. James od małego dobrze uczył się i bardzo pomagał w sprawach rodzinnych np: Pomaganiu przy zwierzętach jak i przy pomaganiu z rodzeństwem. W wieku ok. 10 lat Fernando (ojciec) zabrał małego James'a na polowanie do pobliskiego lasu. Pierwszy raz w życiu oddał strzał z broni. Mały bardzo polubił polowanie z ojcem. Jednak pewnego dnia gdy Fernando został wezwany na interwencję został śmiertelnie postrzelony i zginą w szpitalu. James od tamtej pory starał sie zastąpić ojca w domu. w  wieku 19 lat postanowił pójść w ślady ojca i zostać szeryfem. Poszedł do szkoły policyjnej w okolicznym stanie, po zdaniu złożył podanie do LSPD  w Los Santos. Zamierza awansować i dostać się na wymarzony szczebel jakim jest bycie szeryfem .

 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nikoo

●OOC ● 
Nick discord:  2k nikoo#1920
Wiek: 14 
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9,5
Doświadczenie w serwerze RolePlay: około 500h 
Doświadczenie w pracy w grupie: 200h ems 
Doświadczenie na służbie LSPD: praktycznie nic jedynie często oglądam live'y, na których ktoś odgrywa lspd i chciałbym spróbować ogarniam strasznie rp i szybko się uczę
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? do 10/11h

● IC ●
Imię i nazwisko: Nicolas Bibolas
Wiek:  32
Dlaczego akurat LSPD?: Jestem ogarnięty nie robię awantur o byle co a także jestem miłym człowiekiem. Po prostu chciałbym spróbować swoich sił w tej frakcji.
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Oczywiście, że tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Swoim trudnym wysiłkiem włożonym w tą frakcje a także porządkiem.
 Historia postaci(min. 100 słów):Nicolas Bibolas wychowywał się w ponadprzeciętnej rodzinie, która mieszkała od wieków w Chicago. Nicolas od małego był bardzo ogarniętym jak i przyjacielski dzieckiem. Rodzice chłopaka pracowali jako funkcjonariusze Policji Nicolas chciał pójść w ślady rodziców tylko, że nie w owym mieście gdzie oni pracowali tylko w innym. Nicolas ukończył szkołę policyjną w Chicago. Po ukończeniu szkoły policyjnej przeprowadził się do Los Santos w celu poszukiwania pracy. Jak zauważył jak pracują tamtejsi funkcjonariusze dowiedział się, że poszukują nowych twarzy to postanowił spróbować własnych sił w tym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: Ifishombe#0520
Wiek: 16
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 10-10
Doświadczenie w serwerze RolePlay:  142 GODZINY
Doświadczenie w pracy w grupie: bardzo dobre
Doświadczenie na służbie LSPD: bylem na malej wyspie policjantem ale tam praktycznie sie nic nie dzialo wiec jestem poczatkujacym
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? okolo 6h

● IC ●
Imię i nazwisko: Kacper Ciul
Wiek: 31
Dlaczego akurat LSPD?: moj tata byl policjantem i chce isc w jego slady
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: dobrze kieruje autem
 Historia postaci(min. 100 słów): Nazywam sie Kacper mam lat 31. Gdy chodzilem do szkoly w los santos. trenowalem pilke nozna oraz bylem w klasie sportowej i bylem tez najwyzszy w mojej klasie. Pochodzilem z rodziny ktora byla przewaznie mila, mialem 2 braci z ktorymi pracowalem w grupie w szkole i 1 siostre ktora gdy byla dorosla stala sie bogata. Ja gdy mialem 15 lat mialem operacje na noge poniewaz ja zlamalem ale to nie bylo nic powaznego. Gdy mialem 12 lat moj tata umarl na sluzbie i od tamtego momentu wiedzialem ze chce isc w jego slady i strzec dzielnie prawa tak jak on. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:bejbasekk#5650
Wiek:14 prosze przyjmijcie mnie bo na wielu serwerach gdy masz mniej lat to nigdy nie przyjmują wiedzielibyście jak to jest być ''młodszy''
Znajomość regulaminu serwera (1-10):10
Doświadczenie w serwerze RolePlay:duże
Doświadczenie w pracy w grupie:na innym serwerze gram crime i dużo trzeba myśleć w grupie
Doświadczenie na służbie LSPD:Nigdy nie byłem LSPD ale mam doświadczenie oglądając dużo streamów nauczyłem się kodów np: 10-4 (zrozumiałem) 10-3 (odmawiam) 10-2 (potwierdzam) 10-20 (lokalizacja) 10-50 (rozbicie/wypadek) 10-38 (zatrzymanie drogowe) 10-80  (pościg) i wiele innych
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?2-6gdz

● IC ●
Imię i nazwisko:Jonh Hoffa
Wiek:22
Dlaczego akurat LSPD?:wydaje mi się być najciekawszą frakcją ale mam świadomośc że też jedną z najtrudniejszych o ile nie najtrudniejszą
Czy będziesz przestrzegał regulamin?Oczywiście
Czym się wyróżnisz w LSPD?:sprytem, mój tata jest wojskowym zabrał mnie na strzelnice
 Historia postaci(min. 100 słów):Pochodze z Niemiec mój tata jest wojskowym chciałbym też służyć ale w LSPD zależy mi na tym bo z niemiec przyleciałem do Los Santos aby zarobić więcej pieniędzy od zawsze LSPD ciekawiło wiem że trzeba mieć wiedzę znać dużo kodów wiedzieć jak zachować się w poszczególnych sytuacjach . gdy miałem 13 lat przyleciałem pierwszy raz do Los Santos z
 moim bratem i Tatą przyjechaliśmy  bo tata miał szkolenia wojskowe przyjechaliśmy wtedy tylko 
na tydzień mój brat miał wtedy 16 lat chodziłem z nim po mieście i zwiedzałem bardzo podobało mi się
zostaliśmy wtedy porwani i wróciłem w wieku 22 lat aby wstąpić w szeregi LSPD

 

 

Z poważeniem Jonh Hofffa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: MaksioO_O
Wiek: 15 
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 9,5
Doświadczenie w serwerze RolePlay: w roleplay gram od początku tego roku 
Doświadczenie w pracy w grupie: Mam duże doświadczenie w pracy ponieważ wiele rzeczy wykonuje właśnie w grupie
Doświadczenie na służbie LSPD:  Grałem na innej wyspie jako policjant i bardzo dobrze mi to wychodziło 
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? zalezy jaki dzień ale średnio 3-4 h

● IC ●
Imię i nazwisko: Caden Jones
Wiek:  26
Dlaczego akurat LSPD?: Chciałbym umilić sobie czas oraz mieć kontakt z obywatelami miasta
Czy będziesz przestrzegał regulamin? jasna sprawa
Czym się wyróżnisz w LSPD?: opanowaniem oraz pomocą gdy ktoś tego potrzebuje
 Historia postaci(min. 100 słów): Caden pochodzi z biednej rodziny wychował się w Texasie od najmniejszych lat oglądał znęcającego się na matka ojca Jego ojciec dużo pił i sprowadzał swoich kolegów którzy tez znęcali się nad matka. Widząc co robi jego ojciec zawsze uciekał z domu i udawał się na wiadukt gdzie oglądał jadące pociągi albo do babci i dziadka których bardzo kochał . Pewnego dnia wracając do domu zauważył skatowaną i już martwa matke a przy niej kopiącego ją ojca uciekł do pokoju i czekał aż ojciec zaśnie po 10 min ojciec już spał  Caden wstał i podniósł nóż chciał wbić ojcu nóż prosto w serce ojciec obudził się i ubił chłopakowi nóż w żebra ostatnimi siłami uciekł do babci i powiedział jej że mama nie żyje oraz obiecał babci że jak dorośnie to wsadzi go do więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarny

OOC ● 
Nick discord:Czarny#5724
Wiek:17
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 8
Doświadczenie w serwerze RolePlay:300H
Doświadczenie w pracy w grupie: Bardzo wysokie
Doświadczenie na służbie LSPD: Średnie ale w bardzo szybka chęć nauki
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 4h 

● IC ●
Imię i nazwisko: James Blakovsky
Wiek: 25
Dlaczego akurat LSPD?: Ponieważ chciałbym pomagać naszemu miastu, żeby zmniejszyć poziom przestępczości w mieście
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Starannością w wykonywanych obowiązkach, sumiennością oraz zaangażowaniem w służbę
 Historia postaci(min. 100)

James Blakovsky urodził  się w Kandzie 1996. Jego ojciec posiadał małe gospodarstwo domowe a matka pracowała w okolicznym sklepie. Od małego James zastanawiał się kim zostanie w przyszłości i wybrał bycie Policjantem. Jednak najpierw musiał się dobrze uczyć w szkolę ponieważ jego ojciec jak i matka miała wobec niego bardzo duże wymagania. Matka na początku nie chciała się zgodzić z wyborem syna i odmawiała mu pójście do LSPD. Jednak James postanowił że  po skończeniu szkoły średniej postanowił pójść do szkoły policyjnej którą zdał z wyróżnieniem. Później postanowił wstąpić do Wyższej szkoły policyjnej którą także zdał. Z obecnym doświadczeniem składa podanie do LSPD  w Los Santos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: Jamoto#0001
Wiek: 15
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 10
Doświadczenie w serwerze RolePlay: Przegrane ponad 3h godzin na serwerach roleplay.
Doświadczenie w pracy w grupie: Mam doświadczenie w pracy w grupie.
Doświadczenie na służbie LSPD: Spore, ponad 600h na różnych serwerach w tej frakcji.
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę?8-9 godzin dziennie.

● IC ●
Imię i nazwisko: Jack Smith
Wiek: 24
Dlaczego akurat LSPD?: Ponieważ zawsze interesowała mnie praca jako policjant. Chcę również iść w ślady Ojca oraz żeby był ze mnie dumny.
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak.
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Napewno charakterem, profesjonalizmem, aktywnością.
 Historia postaci(min. 100 słów): Jack urodził się 22 sierpnia 1997 roku w Chicago. Pochodził on z normalnej rodziny gdzie panował spokój. Mama Jack'a pracowała w lokalnej piekarni a tata był Policjantem. Jack od małego przejawiał zamiłowanie do pracy, którą wykonywał jego ojciec. Jack zawsze brał stronę policji. W wieku 12 lat przeprowadził się do Los Santos. Gdy chłopak miał 13 lat jego ojciec został śmiertelnie postrzelony na patrolu przez jednego z ulicznych złodziejaszków. Niestety oprycha nie udało się złapać. Chłopak zdecydował, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby złapać osobę odpowiedzialną za śmierć jego ojca. Przez kolejne dziesięc lat chłopak przykładał się do nauki oraz do szkoleń które musiał przejść, najlepiej jak tylko potrafił. Po kolejnych trzech latach, przechodził różnego rodzaju dodatkowe szkolenia, aby móc robić wszystko jak najlepiej. Jego celem było nie tylko ukaranie osoby odpowiedzialnej  za śmierć jego ojca, ale również chciał, żeby ojciec mógł być z niego dumny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:WaRiOt
Wiek:16
Znajomość regulaminu serwera (1-10):9
Doświadczenie w serwerze RolePlay:10
Doświadczenie w pracy w grupie:bardzo duże 
Doświadczenie na służbie LSPD:dobre chce się też wiele nauczyć 
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? Bardzo duzo gdy byłem medykiem bardzo dużo czasu spedzalem na służbie 

● IC ●
Imię i nazwisko:Stasiu Psikuta
Wiek:23
Dlaczego akurat LSPD?:kolega mnie zachęcił 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak oczywiście 
Czym się wyróżnisz w LSPD?: bardzo duża aktywnością 
 Historia postaci(min. 100 słów): Stasiu ma 23 lata był bardzo dobrym medykiem który spędzał dużo czasu na sluzbie spotkał chłopaka z którym się poznał i zakolegował on pracował w LSPD i zachęcił go aby razem pracowali w lspd Stasiu nie wiódł dobre życie wiele się nauczył sam gdy był młody sam zarabiał na siebie chciał też pomagać ludzią mam nadzieję że zostanę przyjęty dziękuję <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 1 Marca (edytowane)

●OOC ●
Nick discord:jdjdjdjd
Wiek:15
Znajomość regulaminu serwera (1-10):9
Doświadczenie w serwerze RolePlay:9
Doświadczenie w pracy w grupie:8
Doświadczenie na służbie LSPD:żadne 
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? 3-6

● IC ●
Imię i nazwisko:John Wood
Wiek:23
Dlaczego akurat LSPD?:Jest to bardzo ciekawa praca i chciałbym się w niej spróbować
Czy będziesz przestrzegał regulamin?: oczywiście
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Będę miły i uczciwy
 Historia postaci(min. 100 słów):John urodził się w Wielkiej Brytanii jego ojciec był komendantem w pobliskiej jednostce, jego matka była krawcową. John od małego chciał zostać policjantem i być takim jak ojciec. Był to porządny chłopiec z zasadami. Był dla wszystkich miły i uczciwy, zawsze miał dobre oceny, nigdy nie dostał żadnej uwagi od nauczyciela. Gdy skończył 19 lat wyjechał do Los Santos na studia. Po skończeniu studiów chce zostać policjantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord:WaRiOtツ#7903
Wiek:16
Znajomość regulaminu serwera (1-10):10
Doświadczenie w serwerze RolePlay:10
Doświadczenie w pracy w grupie:9
Doświadczenie na służbie LSPD:7
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? w ekenndy bardzo duzo w tygodniu po 3-5h 

● IC ●
Imię i nazwisko: Stasiu Psikuta
Wiek:22
Dlaczego akurat LSPD?: kolega mnie zachecił i postanowiłem wstapic w szeregi lspd 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? tak 
Czym się wyróżnisz w LSPD?:aktywnoscia kreatywnoscia doswaidczeniem 
 Historia postaci(min. 100 słów):Stasiu Przeprowadzil se do LS pracował jako medyk bardzo ta praca mu sie podobała lecz pewnego dnia poznał sie w szpitalu ktory pracował w lspd zachecil go do dołaczenia Stasiu myslał na tym na poczatku myslał ze to zły pomysł lecz bo dobrym rozmysleniu postanowił złozyc podanie <3

Edytowane 2 Marca przez A D V E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

●OOC ●
Nick discord: gofieku#1554
Wiek: 15 (w maju 16)
Znajomość regulaminu serwera (1-10): 7.5/10
Doświadczenie w serwerze RolePlay:  około 300,400h na serwerach Roleplay więc doświadczenie jest myślę, że duże
Doświadczenie w pracy w grupie: Spore ponieważ na wielu serwerach rp w pracy LSPD lub w crime trzeba pracowac w grupie.
Doświadczenie na służbie LSPD: 100,200h około
Ile godzin jesteś w stanie poświęcić na grę? Dziennie około z 5,6h

● IC ●
Imię i nazwisko: Jerry Berry
Wiek: 23
Dlaczego akurat LSPD?:  Ponieważ jestem osobą która potrafi pracować w stresie i jestem osobą zdeterminowaną do działania więc poprostu nie odpuszczam nigdy. Zawszę dążę do swojego. 
Czy będziesz przestrzegał regulamin? Tak
Czym się wyróżnisz w LSPD?: Kreatywnością, Sprytnością, Zdeterminowaniem oraz Umiejętnościami.
 Historia postaci(min. 100 słów): Jerry urodzony w roku 1998 drugiego lutego oddany do domu dziecka przez rodziców. Jerry przez pierwsze lata w domu dziecka nie wiedział czemu jest tu tyle dzieci i osób. Lecz w końcu kolega Jerrego wytłumaczył mu, że rodzice go oddali tu i go poprostu nie kochali. Jerremu było bardzo smutno i czuł się nie kochany. Prowadziło to do jego depresji oraz nie lubiał pracować w grupie. Koledzy pocieszali go acz kolwiek Jerry dalej był smutny i zdołowany. Po kilku dniach od dowiedzenia się czemu jest w domu dziecka został on adoptowany przez pewną parę która była bogata ale za to nie była arogancka. Chłopiec nie wiedział jak to mieć rodzinę i również był wystraszony i nie śmiały. Przez pierwsze 3 tygodnie w domu jego przyrodnich rodziców nie potrafił się odnalezc. Jego ojciec był szefem LSPD a jego matka szefową EMS. Rodzice opowiadali mu jak jest w pracy i co w niej robią a Jerry słuchał tego z ciekawością. Po kilku tygodniach pracy z Jerrym chłopiec przekonał się do ludzi oraz do pracowania w grupie. Dzięki jego przyszywanym rodzicom odnalazł siebie i jego marzeniem jest zostanie jedyn z LSPD. Aktualnie mieszka on sam w swoim domu ponieważ nie chciał on obarczać swoich rodziców własnymi problemami. Utrzymuje on dalej z nimi kontakt i dziękuje im za wszystko co dla niego zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie