Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Viego-768x432.jpg

 

Riot Games ujawniło kolejnego nowego bohatera, który pojawi się niedługo na polach sprawiedliwości. 

Jest nim Viego- Zrujnowany Król, który najprawdopodobniej zostanie dodany do gry w patchu 11.2.

 

Udało się już poznać wygląd w grze oraz zdolności herosa. 

 

Zdolność bierna- Dominacja Suwerena

 

Viego może na krótki okres czasu przejąć ciało zabitego bohatera, w którego pokonaniu brał udział. Po przejęciu odzyskuje nieco zdrowia oraz otrzymuje większą prędkość ruchu idąc w kierunku wrogich bohaterów, otrzymuje też ładunek swojego ultimate. Co najważniejsze zyskuje dostęp do wszystkich posiadanych przez zabitego przedmiotów oraz umiejętności (z wyjątkiem superumiejetnosci).

 

Q- Ostrze Zniszczonego Króla 

 

Biernie ta zdolność sprawia,  że ataki podstawowe zadają jako obrażenia bonusowe procent aktualnego zdrowia celu. Dodatkowo, jeśli atakowany jest bohater niedawno zraniony umiejętnością, to Viego wykona podwójny atak, gdzie ten drugi wyssie zdrowie z celu.

Aktywnie zdolność ta atakuje pchnięciem ostrza i zadaje obrażenia wszystkim na swej drodze.

 

W- Widmowa Paszcza

 

Viego skupia się i kumuluje mroczną mgłę przy swej dłoni,  po czym doskakuje w przód i rani oraz ogłusza pierwszego trafionego wroga. Im dłużej trwa ładowanie zdolności, tym dłuższe będzie ogłuszenie oraz zasięg mgły.

 

E- Ścieżka Przerażenia 

 

Viego rozprzestrzenia mgłę obok ściany, wewnątrz niej staje się zakamuflowany oraz zyskuje dodatkową prędkość ataku i prędkość poruszania się. 

 

R- Łamacz Serc

 

Viego teleportuje się naprzód i atakuje będącego w zasięgu bohatera z najmniejszą ilością zdrowia. Zdolność zadaje dodatkowe obrażenia,  tym wyższe im mniejszy jest poziom zdrowia atakowanego. Inni herosi będący w zasięgu zostają odepchnięci. Jeśli Viego przebywa w ciele zabitego, to po użyciu tej zdolności opuści je.

 

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moderator

Nowe postacie które wchodzą zazwyczaj są zbyt op na początku i nie za przyjemnie się gra przeciwko nim. Z biegiem czasu może się przekonam do dodawania co jakiś czas nowych postaci.

Ale opis jak najbardziej na plus. Fajnie się to czyta

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • resk1z zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...