Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Riot bardzo stara się, aby gracze Valoranta nie znudzili się rozgrywką!
Po raz kolejny (niestety dla Riota, dobrze dla nas) wyciekła informacja, która daje nam do zrozumienia, że w grze zobaczymy nową postać!

Na kanale Hyperion możemy znaleźć filmik ukazujący umiejętności Yoru. 
Agent ten może sporo namieszać w rozgrywce, ponieważ Jego umiejętności potrafią sprawić, aby rywal był zmieszany w dalszych poczynaniach.

Pierwszą umiejętnością Yoru jest tworzenie fałszywych kroków, może to znacznie utrudnić określenie położenia postaci. 
Druga umiejętność to wybuch kulki oślepiającej na danym obszarze.
Poprzez użycie trzeciej umiejętności bohater będzie mógł tworzyć poruszający się w linii prostej portal, do którego będzie mógł się przenosić.
Umiejętnością specjalną, a zarazem czwartą najlepszą jest niewidzialność i niewrażliwość na otrzymywanie obrażeń. 

Będzie to prawdopodobnie najsilniejsza postać znajdująca się w grze.

Oficjalnie nikt nie podał informacji na temat, tego kiedy postać zostanie wprowadzona. 
Jednak większość portali twierdzi, że prawdopodobnie podczas dużej aktualizacji 12 stycznia, w której również zobaczymy kolejny odcinek, akt. 
Jednak nie jest to informacja potwierdzona.  

Baner .png

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie zbyt mocny ultimate.

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Pora wrócić do tej gry.

✌😏

sygna.png

Aktualny Junior Admin Sieci Csowicze.pl

Specjalista IPS'a a także Pomoc Techniczna Sieci.

♛  Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp

♛ Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamać Twojego 'szyfru'.

♛ Zaczynając rozmowę przedstaw się i od razu przejdź do konkretów.

♛  MOJE WIERSZE  ♛

————————————————————

DEDYKACJA DLA PRZYJACIÓŁ -  KLIK

DEDYKACJA DLA KLUSII i QUARDASA - KLIK

————————————————————

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...