Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WIAD.png 


Jeszcze w listopadzie właśnie tak prezentował się project diablo 2, czyli nowy serwer dla fanów ich ulubionego tytułu, który miał być konkurencją dla popularnego już Median XL. Miały być instancje, pojedynki pvp, lepsza grafika oraz umiejętności. Niestety w gratisie gracze dostali też złodziejstwo. 

 

Minął miesiąc i na jaw wychodzą nowe fakty odnośnie tego projektu, wynika z nich wprost, że administracja okrada konta swoich użytkowników z najlepszych przedmiotów,  po czym sprzedaje je na różnych forach. 

Co ciekawsze, osoby, które próbowały protestować lub ujawnić oszustwo były szybko banowane w grze oraz discordzie, a ich posty usuwane.
 

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=84282525&f=380&o=40

Dopiero 10 grudnia na forum d2jsp pojawił się temat w którym jeden z użytkowników ostrzega przed działaniami administracji Project Diablo 2, a już w ciągu kilku dni zebrało się kilkadziesiąt odpowiedzi, w tym wiele potwierdzających zarzuty.

Łączną kwotę na jaką oszukano graczy wstępnie szacuje się na $3000.

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...