Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Admina


FDBBOTS

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Davidekk_ Dostałem kika od niego z ct bez powodu Davidekk_ wbiłem do ct 1 a on 4 i muwi ze mam wypierdalac bo ogarniam nagle jest next ruda kick od Davidekk_ 1 on nawet kultury nie ma 2 połowa graczy muwi ze on to nawet nie powinien być adminiem wiec proszę dać Davidekk_ degrada albo z nim porozmawiać Dziękuje  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się wypowiadać, ale się wypowiem bo byłem na serwerze.

Wywalił Cię z CT z powodu takiego co mówił "Psujesz zabawe z gry" czy jakoś tak, w następnej rundzie zacząłeś go wyzywać oraz groziłeś mu, że załatwisz mu degrada.

Dostałeś kicka i dalej coś tam szczekałeś do niego, to chyba tyle :>

stasieksygna.png.876769f49b6e05d55949593c8a548db3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stasiu. napisał:

Nie wiem czy mogę się wypowiadać, ale się wypowiem bo byłem na serwerze.

Wywalił Cię z CT z powodu takiego co mówił "Psujesz zabawe z gry" czy jakoś tak, w następnej rundzie zacząłeś go wyzywać oraz groziłeś mu, że załatwisz mu degrada.

Dostałeś kicka i dalej coś tam szczekałeś do niego, to chyba tyle :>

zlę dostałem kika z powodem jd mam cię w du**e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

L 12/06/2020 - 18:26:23: Kick: "{FDB}BOTS}<268><VALVE_2:0:241454736><>" was kicked by "Console" (message ""Ochłon"")

L 12/06/2020 - 18:26:59: Kick: "{FDB}BOTS}<328><VALVE_2:0:241454736><>" was kicked by "Console" (message ""Kultura"")

L 12/06/2020 - 18:35:14: "{FDB}BOTS}<362><VALVE_2:0:241454736><TERRORIST>" say_team "! na forum jest proszba o degrada dla davidka wiec nieh najwiecej osub bendie na TAK" (dead)

Twoje wypowiedzi są sprzeczne z kickami w logach, z demek które  przeglądałem podczas rozpatrywania przykładowo bana kunaia wykazują brak kultury osobistej.
Kłamiesz, Obrażasz administrację, w dodatku namawiasz innych przeciwko adminom.
Tym razem, dostajesz upomnienie słowne.
Następny raz przyłapany na takim zachowaniu lub obrażaniu administracji serwera zostaniesz ukarany banem na 7 dni.
 

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie