Skocz do zawartości

[Ciekawostki z życia wzięte]


Rekomendowane odpowiedzi

 1. Czy wiesz że... Jeżeli zbliżysz kluczyki samochodowe do swojej głowy, zwiększy to ich zasięg. Dzieje się tak, ponieważ głowa pełni w tym wypadku funkcję nadajnika radiowego.
 2. Obroża z kolcami dla psa wynaleziona została przez starożytnych Greków, którzy chcieli uchronić swoje psy przed atakiem wilków.
 3. Jack Daniel (ten sam, który wynalazł rodzaj whisky) zmarł w ten sposób, że kopnął sejf, w wyniku czego doznał urazu palca u stopy, co spowodowało wdaniem się zakażenia i śmiercią.
 4. Ludzie, którzy umieszczają na portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram swoje treningi fitness, częściej miewają problemy psychologiczne, niż ludzie, którzy tego nie robią.
 5. W Wielkiej Brytanii istnieje firma, która umożliwia swoim pracownikom wzięcie wolnego na żądanie, spowodowane … kacem. Pracownicy mają możliwość wzięcia czterech dni wolnego na rok, właśnie z takim uzasadnieniem
 6. Żucie gumy zwiększa wydolność umysłową bardziej niż kawa! Jednak nikt nie wie, dlaczego tak się dzieje.
 7. Kiedy ćwiczysz, spalany tłuszcz metabolizuje się do dwutlenku węgla, który wydychasz w trakcie wysiłku fizycznego. Mówiąc  krótko, wydychasz swój tłuszcz.
 8. Gry video zostały uznane za bardziej skuteczne w zwalczaniu depresji niż terapia.
 9. Kiedy się rodzimy, boimy się tylko kilku rzeczy – upadku z wysokości oraz wysokich dźwięków. Wszelkie inne lęki rodzą się z czasem.
 10. Nutella została wymyślona podczas II Wojny Światowej przez włoskiego ciastkarza.

Autor: @MqeYVua.png AgreSiV

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...