Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [UBTeam] Shiroo


Shiroo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shiroo
Imię: Jakub
Wiek: 19
Steam ID: STEAM_1:1:518339073
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Myślę, że około 3-4 godziny. Aktualnie pracuje zdalnie więc mam więcej czasu, który mógłbym poświęcić na forum.
Opisz siebie: Nazywam się Kuba i pochodzę z województwa małopolskiego, a dokładniej z Krakowa. Ukończyłem technikum na profilu informatycznym. Z natury jestem człowiekiem spokojnym i otwartym na nowe znajomości oraz współpracę.  Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc.  Interesuje się motoryzacją oraz sportem. W wolnym czasie lubię grać w gry oraz eksperymentować i tworzyć różne wypieki w zakamarkach mojej kuchni.
Dlaczego akurat Ty?: Uważam, że byłbym osobą odpowiednią na to stanowisko. Nigdy jeszcze nie pełniłem takiej funkcji, lecz jako admin oraz opiekun nabyłem doświadczenie w rozpoznawaniu cheaterów oraz rozpisywania demek.  Zawsze staram się jak najlepiej wykonywać powierzone mi zadania. Sieć posiada aktualnie tylko jednego członka UBT CS:GO a dodatkowe ręce do pracy na pewno się przydadzą. Posiadam chęci do pełnienia tej funkcji, pracowałem już z SourceBansem, na powierzonych mi stanowiskach na sieci nie sprawiałem problemów i myślę, że jako UB Team  będzie tak samo :D
Czy miałeś styczność z sourcebansem?:
TAK
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:  Oceniam się na solidne 8/10.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:  Aimbot, Wallhack, AntiAim, AutoBH, Auto Strafe, Triggerbot, Auto Pistol, Backtrack, Resolver, No Smoke, No Flash, Radar Hack, Name Stealer. Kiedyś przez krótki czas korzystałem z takich zabawek, sam również tworzyłem proste cheaty takie jak np. ESP.
Kontakt: Forum, Steam, TeamSpeak, Discord, FB

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie