Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Multi Admin] misiek223


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Misiek
Wiek: 21
Steam ID: STEAM_0:0:253808
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Zależy czy ts3 się zalicza, jeżeli tak to na dwóch :kappa:
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]:amxx wiecej, sm mniej, ogółem ocenie się na 6/10
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: Tak. Oczywiste jest, że nie znam każdego punktu na każdym serwerze ale w razie niewiedzy umiem czytać, ewentualnie kogoś spytać.
Mikrofon:? Posiadam
Dlaczego właśnie Ty?: Sądzę, że jestem jedną z tych najbardziej aktywnych osób na forum. Na chatboxie jestem cały czas a to tam najczęściej gracze wołaja o pomoc admina na jakieś serwery. Doświadczenie w adminowaniu mam, wymagania wydaje mi się że spełniam wiec czemu nie spróbować.
Kilka słów o sobie: Uważam, że mimo moich dziwnych "konwersacji" z niektorymi osobami jestem osobą dość pozytywną i pomocna,  czasami wybuchową ale jeżeli chodzi o serwery nigdy nie przekladam złości, Szanuje gracza bo to priorytet (nie tak jak to sie działo na jednym serwerze który zoistal wydalony) Nie wiem co mógłbym jeszcze dodać o sobie, większość stałych użytkowników forum mnie zna i niech to oni ocenia bo wydaje mi sie ze jak wiekszosc, nie lubie pisac o sobie ;d
Kontakt [ Steam / Faceebok ]:  steam/fb bez problemu

 

@PS myslę, że wymóg "Wchodzenie na każdy serwer minimum raz dziennie; " - przy ilości serwerów które mamy na sieci moim zdaniem jest trochę nie realny dodatkowo, że nie każdy serwer jest że tak powiem "mocno grywalny"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

 

Jesteś aktywnym użytkownikiem, może czasami wybuchowym tak jak pisałeś co nie jest dobrą cechą, ale mam nadzieję że starasz się nad tym pracować. Faktycznie, można Cię spotkać o różnej porze, czy to rano, czy wieczorem. CS 1.6 nie jest już tak grywalny jak kiedyś, jednak zdarza się że potrzeba admina choćby na kilka minut. Myślę że w tej kwestii można Ci zaufać i przyznać rangę Multi Admina. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak 

Myślę że przyda się pomoc w szczególności na  serwerach gdzie nie ma adminów .
Posiada już rangę opiekuna oraz admina wiec myśle ze jest odpowiednia osobą na to stanowisko

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mechu napisał:

oczywiscie na tak a czemu jest bardzo aktywny za dnia jak i o roznych wieczornych godzinach, bardzo pomocny, zangazowany w rozwoj sieci oraz godny zaufania dziwie sie ze podanie od 11 czyli calt dzien i jeszcze nikt z administracji sie nie wypowiedzial, szkoda czasu chlopak ma totencjal i tak jak traktor chce miec range by poswiecic swoj czas dla dobro serwerow a nie byle miec kolor. 


Ja popieram słowa, często widzę Miśka na forum (nawet bardzo często) aktywny, na TS'ie też jest aktywny, nie mam nic do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Odezwij się do mnie na priv w celu dogrania paru rzeczy ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie