Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Takiego Jamesa Bonda już nie będzie


Rekomendowane odpowiedzi

Świat obiegła wieść o odejściu wybitnego szkockiego aktora jakim był Sean Connery. Mimo gry w wielu filmach, drogę do prawdziwej sławy otworzyło mu powzięcie roli agenta 007 i od tamtej pory zawsze był kojarzony jako Bond... James Bond.

F2xktkqTURBXy82MDEyNzNhNmY3NDhmYTIwN2MwZ

To właśnie słynnego agenta grał w filmach takich jak "Dokror No", "Goldfinger", "Pozdrowienia z Rosji", "Operacja Piorun", "Żyje się tylko dwa razy", "Diamenty są wieczne" oraz "Nigdy nie mów nigdy".

Sławę zyskał dzięki swoim niezwykłym zdolnościom aktorskim, według wielu był najlepszym i najbardziej charyzmatycznym odtwórcą roli agenta 007.

 

Oczywiście na tym nie poprzestał, miał też ważne role w filmach takich jak "Rodzinny interes", "Presidium", "Nietykalni", "Indiana Jones i ostatnia krucjata", "Robin Hood: książę złodziei", "Polowanie na czerwony październik".

Swoją ostatnią rolę zagrał w roku 2003 W filmie pt. "Liga niezwykłych dżentelmenów", po czym przeszedł na emeryturę. 

Informację o jego śmierci rodzina przekazała stacji telewizyjnej BBC, u kresu życia miał 90 lat.

 

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...