Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane * Przygoda z Counter-Strike by Pan Truskawa *


Gość Pan Truskawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Truskawa

:witam:Przygoda z Counter-Strike Pana Truskawy:witam:
 

 

Moja przygoda z tą grą zaczęła się mniej więcej w 4 klasie podstawówki, czyli gdzieś jak miałem 10 lat.

Wyglądało to tak że, na lekcji informatyki wchodziliśmy do klasy, włączaliśmy CS'a, zrzucaliśmy na pasek, robiliśmy zadanie zadane przez nauczyciela i po skończeniu go zaczynaliśmy grać. Prawdę mówiąc to była taka gra 4fun, nie myśleliśmy o jakiejś zawodowej grze. To wszystko działo się gdzieś do 6 klasy podstawówki, potem przez sprawy rodzinne oraz moją lekkomyślność zaprzestałem granie. Miałem przerwę z 2 lata. Po tym okresie czasu wróciłem do gry i wtedy gdy zobaczyłem drużyny e-sportowe, trochę czułem zal do siebie ze nie grałem cały czas, trenowałem i w ogóle nie myślałem o tym bardziej przyszłościowe ale w sumie nie wiedziałem ze to pójdzie tak do przodu jak to wygląda w dniu dzisiejszym. W pierwszej technikum już nabrałem umiejętności (przynajmniej tak mi się wydaje ;) ) ale dopiero od maja b.r. zacząłem się interesować prowadzeniem serwerów, administracją itp.. Obecnie mam 20 lat i około 11 lat doświadczenia z tą grą. Byłem administratorem na serwerze JailBreak na innej sieci (EH.pl), administratorem na serwerze DD2, JailBreak na sieci (cse.pl). Obecnie jestem Opiekunem na serwerze JailBreak na tej sieci (CSOWICZE.PL) i jestem bardzo zadowolony z pełnienia tej funkcji, jest to bardzo odpowiedzialna funkcja oraz posiada dużo obowiązków, lecz jeżeli ktoś lubi dany mod serwera oraz lubi mieć na głowie więcej rzeczy niż tylko sprawy prywatne i obowiązki administratora to bardzo polecam tą funkcje ponieważ jeżeli pokażesz na tej funkcji ze nadajesz się na opiekuna to właściciel, admini i strażnicy mogą cie polecić gdzieś indziej.

 

Pnijcie się w górę ;P 
Nie popełniajcie cudzych błędów oraz uczcie się na swoich błędach :kopniak: 

Pjona! 

 

@ Opiekun Serwera

Pan Truskawa

 

 

@Opiekun Redaktorów @ Redaktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie