Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Organizacja Serio Aguero ma pierwszego zawodnika!!


resk1z

Rekomendowane odpowiedzi

 

Organizacja Sergio Aguero ma pierwszego zawodnika! To jeden z najlepszych graczy FIFA na świecie!

 

 

 

Sergio Aguero, jako rasowy napastnik, nie marnuje czasu. Przyjmuje i uderza. Tę terminologię stosuje chyba także w biznesie. Nie minął tydzień od ogłoszenia wejścia na rynek jego KRU Esportsj, a organizacja już przedstawiła pierwszego zawodnika. O dziwo jest to gracz... FIFA, i to nie byle jaki.

 

Oprócz tego, że pierwszym manewrem Argentyńczyka było sprowadzenie zawodnika wirtualnej piłki nożnej, jakby tego było mało, pierwszy nabytek KRU Esports to również Argentyńczyk. Chodzi o Yago ‘Yago’ Fawaza. 20-latek, to były gracz West Ham United i wicemistrz eNations Cup 2019, gdzie reprezentując swój kraj wraz z Nicolasem „nicolas99fc” Villalbą, zajęli drugie miejsce. Ulegli tylko Francuzom w finale.

 

Sezon FIFA 20 rozpoczął się obiecująco dla Yago, docierając do finału PS4 pierwszego FUT Champions Cup w Bukareszcie i kwalifikując się do FCC 2 i FCC 4. Zanim sezon został skrócony z powodu pandemii COVID-19, Yago znalazł się w pierwszej dziesiątce graczy PlayStation w światowej tabeli liderów FIFA Global Series.

 

Według jednego z tweetów, Yago od czasu pandemii przebywa w Ameryce Południowej, ale wróci do Europy, aby rywalizować w FIFA 21 Global Series, która przeszła do formatu regionalnego online.

 

Źródło: esportmania.pl

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • resk1z zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...