Skocz do zawartości

Nowe studio, starzy wyjadacze


Rekomendowane odpowiedzi

frost-giant-studios-2.png

Świat obiegła wieść o końcu wsparcia dla Starcraft 2 i wiele osób ogarnął smutek. W końcu ten już 10-letni tytuł nadal jest chętnie ogrywany przez starszych jak i młodszych fanów gier RTS. Od teraz Activision Blizzard będzie już tylko pilnował tam balansu.

 

Niestety na rynku RTS nie jest najlepiej. Mimo wychodzenia wielu tytułów tego gatunku, nadal wieje pustką.  Większość nowych gier to produkcje typu indie pojedynczych ludzi. Od dawna nie słychać o niczym konkretnym i wielkim na horyzoncie.

 

Aż tu nagle ze śnieżnej zamieci, wyszli oni- lodowi giganci!

 

Twórcy,  którzy pracowali przy flagowych grach Blizzarda założyli własne studio by móc pracować nad nową i legendarną strategią czasu rzeczywistego, tak jak robili to kiedyś. Udało im się zebrać już kwotę ponad 4,7 miliona $ na ten cel.

 

A oto i ekipa nowego studia:

  • Ryan Shutter- Jeden z projektantów Starcraft 2, obecnie pełni podobną funkcję. 
  • Kevin Dong- były projektant trybu kooperacji w Starcraft 2, obecnie zajmuje identyczne stanowisko dla nowego projektu.
  • Jesse Brophy- były szef artystyczny przy Starcraft 2 oraz Diablo IV, obecnie dyrektor artystyczny nowego studia.
  • Austin Hudelson- były główny inżynier serwerów dla Starcraft 2, obecnie zajmuje takie samo stanowisko przy nowym projekcie.
  • Joe Shunk- były inżynier rozgrywki dla Starcraft 2 oraz Warcraft III Reforged. Obecnie głównty inżynier klienta w nowym studiu.
  • Cara LaForge- Dawna  szefowa Blizzard Esports, obecnie managerka biznesowa nowego studia.
  • Tim Campbell- były  projektant kampani do Warcraft III: The Frozen Throne oraz reżyser Wastelands 3. Obecnie CEO nowego studia. 
  • Tim Morten- założyciel studia i były dyrektor produkcji Starcraft 2 oraz Command & Conquer: Generals 2.
  • Micky Neilson- Autor dwóch książek z uniwersum gier Blizzarda, obecnie scenarzysta w nowym studiu.

 

Oby przy pracy tych i wielu innych ludzi powstała kolejna legendarna strategia,  do której ludzie będą kiedyś wracać nawet po kilku dekadach.

Edytowane przez drenn

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...