Skocz do zawartości

Wreszcie NA vs EU! Poznaliśmy pełną listę uczestników BLAST Premier Fall


Rekomendowane odpowiedzi

W końcu, chciałoby się rzec! Po wielu miesiącach dane nam w końcu będzie zobaczyć regularne zmagania pomiędzy drużynami z Europy a Ameryki Północnej. A wszystko to za sprawą nadchodzącego BLAST Premier Fall.

 

Turniej ten według pierwotnych założeń miał odbyć się w internecie i to się nie zmieniło. Zmieniła się natomiast koncepcja organizacji wszystkiego z podziałem na dwie dywizje – zamiast tego zobaczymy jedną, wspólną dywizję dla wszystkich uczestniczących drużyn. A to dlatego, że formacje zza oceanu w czasie trwania zawodów przebywać będą na Starym Kontynencie. Mowa tutaj o Evil Geniuses, MIBR-ze oraz FURII Esports. Ta ostatnia przejęła jedno z miejsc zwolnionych przez pierwotnie anonsowane 100 Thieves, które niedawno wycofało się ze sceny CS:GO, a także Team Liquid. Ten drugi zespół co prawda zagra w jesiennym sezonie BLAST Premier, ale swoją przygodę z nim zacznie od turnieju Showdown. Drugi wolny slot przypadł natomiast w udziale BIG.

 

– Z przyjemnością ogłaszamy, że dwanaście drużyn uczestniczących w BLAST Premier Fall znajdzie się w Europie. Jednocześnie witamy FURIĘ i BIG – scena Counter-Strike’a od wielu miesięcy domagała się ponownej rywalizacji obu regionów i cieszymy się, że będziemy mogli ją dostarczyć fanom – przyznał Robbie Douek, dyrektor generalny BLASTA. – Wraz z pojawieniem się BIG i FURII zyskujemy dwa niesamowicie utalentowane zespoły, które wezmą udział w sezonie jesiennym. To będzie pierwsza od wielu miesięcy okazja, by drużyny CS-a z Europy i Ameryki Północnej mogły ponownie ze sobą rywalizować. Będzie to pozytywny krok naprzód dla całego ekosystemu – dodał.

 

Lista uczestników BLAST Premier Fall prezentuje się wobec tego następująco:

 

xx.png.eee276dc84cb08ea791e7d885b0cfbf0.png

 

Zródło: cybersport.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...