Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane KeRFuŚ (Podanie do administracji)


KeRFI

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kasper
Wiek: 17 (W styczniu 18)
Na jaką posadę aplikujesz? Administrator-moderator
Jakie miałeś doświadczenie na tej posadzie(Wymień sieć, posadę oraz nick w celu weryfikacji informacji)? Nie miałem doświadczenia z bycia administratorem w grze Cs Go czy Cs 1.6, ale myśle że się odnajde ponieważ dość sporo czasu spędziłem na tworzeniu community wysp rp oraz bycia adminstratorem na tak owych jak i na różnorodnych serverach minecraft .
Dlaczego akurat Ty? Umiem rozmawiać z ludzmi, nie jestem toksyczną osobą i na oko ludzie częściej słuchają sie mnie niż innych osób oraz jestem w stanie ocenić czy dana osoba posiada cheaty z różnych powodów jakimi są np. Doświadczenie w grach (cs 1.6 cs:go cs source) a moim najważniejszym atutem jest szczerość :D .
Jak oceniasz swoje umiejętności pracy w zespole? Nigdy nie miałem z tym problemu, 80% sytuacji w których trzeba było pracować w zespole wychodziło idealnie, każdy wie że nie ma życia bez wpadek z tego odjąłem te 20% .
Jak radzisz sobie w sytuacjach problemowych? Przeważnie rozwiązuje sytuacje, miejąc sytuacje np. w momęcie w którym mamy cheatera który zapewne gra powiedzmy z 2 kolegami i enemy wyzywający cheatera zaczyna wyzywać sie też z kolegami (cheatera), na początku próbuje pogodzić sytuacje między enemy a kolegami cheatera i próbuje dowiedzieć się szczegółów na temat zaistniałej sytuacji i rozwiązuje sytuacje rozporządzając bana dla cheatera po głębszej analizie (oczywiście sprawdzam czy na prawde ma cheaty), nie moge dac muta kolegą cheatera ponieważ każdy ma prawo do popełnienia błędów  a nie mam pewności że gadali na tsie czy discordzie.
Opisz jedną swoją najmocniejszą i najsłabszą cechę: Szczerość ( w każdej sytuacji staram sie zachować odekwatnie do sytuacji oraz nie okłamuje ludzi bo to zwyczajnie bezsensu i i tak to wyjdzie ) Najsłabszą, nie jestem w stanie opisać tej cechy ale czasami żal mi wstawić bana czy kogoś kicknąć, smutno mi sie robi jak widze cheatera albo 11 letnie dziecko które wyzywa sie z 20 latkiem, (oczywiście żal mi tego 20 latka że wtacza sie w dyskusje z osobą o wiele młodszą) 
Co wiesz o naszej sieci? Wiem że jesteście ciekawym forum oraz macie servery w cs:go jak i cs 1.6 .
Czas, który jesteś w stanie poświęcić na nasze forum? Jestem w stanie poświęcić od 4 do 10 godzin na servery (Jestem osobą która i tak gra wszystkich) a na forum każdy moment pomiędzy rundami przerwami czy w momentach w których ktoś będzie potrzebował pomocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie