Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  3
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  4m 3s

KeRFI

Użytkownik

O KeRFI

 • Tytuł
  Brak zawartości

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Imię: Kasper Wiek: 17 (W styczniu 18) Na jaką posadę aplikujesz? Administrator-moderator Jakie miałeś doświadczenie na tej posadzie(Wymień sieć, posadę oraz nick w celu weryfikacji informacji)? Nie miałem doświadczenia z bycia administratorem w grze Cs Go czy Cs 1.6, ale myśle że się odnajde ponieważ dość sporo czasu spędziłem na tworzeniu community wysp rp oraz bycia adminstratorem na tak owych jak i na różnorodnych serverach minecraft . Dlaczego akurat Ty? Umiem rozmawiać z ludzmi, nie jestem toksyczną osobą i na oko ludzie częściej słuchają sie mnie niż innych osób oraz jestem w stanie ocenić czy dana osoba posiada cheaty z różnych powodów jakimi są np. Doświadczenie w grach (cs 1.6 cs:go cs source) a moim najważniejszym atutem jest szczerość . Jak oceniasz swoje umiejętności pracy w zespole? Nigdy nie miałem z tym problemu, 80% sytuacji w których trzeba było pracować w zespole wychodziło idealnie, każdy wie że nie ma życia bez wpadek z tego odjąłem te 20% . Jak radzisz sobie w sytuacjach problemowych? Przeważnie rozwiązuje sytuacje, miejąc sytuacje np. w momęcie w którym mamy cheatera który zapewne gra powiedzmy z 2 kolegami i enemy wyzywający cheatera zaczyna wyzywać sie też z kolegami (cheatera), na początku próbuje pogodzić sytuacje między enemy a kolegami cheatera i próbuje dowiedzieć się szczegółów na temat zaistniałej sytuacji i rozwiązuje sytuacje rozporządzając bana dla cheatera po głębszej analizie (oczywiście sprawdzam czy na prawde ma cheaty), nie moge dac muta kolegą cheatera ponieważ każdy ma prawo do popełnienia błędów a nie mam pewności że gadali na tsie czy discordzie. Opisz jedną swoją najmocniejszą i najsłabszą cechę: Szczerość ( w każdej sytuacji staram sie zachować odekwatnie do sytuacji oraz nie okłamuje ludzi bo to zwyczajnie bezsensu i i tak to wyjdzie ) Najsłabszą, nie jestem w stanie opisać tej cechy ale czasami żal mi wstawić bana czy kogoś kicknąć, smutno mi sie robi jak widze cheatera albo 11 letnie dziecko które wyzywa sie z 20 latkiem, (oczywiście żal mi tego 20 latka że wtacza sie w dyskusje z osobą o wiele młodszą) Co wiesz o naszej sieci? Wiem że jesteście ciekawym forum oraz macie servery w cs:go jak i cs 1.6 . Czas, który jesteś w stanie poświęcić na nasze forum? Jestem w stanie poświęcić od 4 do 10 godzin na servery (Jestem osobą która i tak gra wszystkich) a na forum każdy moment pomiędzy rundami przerwami czy w momentach w których ktoś będzie potrzebował pomocy .
 2. Imię: Kasper Wiek: 17 (W styczniu 18) Na jaką posadę aplikujesz? Administrator-moderator Jakie miałeś doświadczenie na tej posadzie(Wymień sieć, posadę oraz nick w celu weryfikacji informacji)? Nie miałem doświadczenia z bycia administratorem w grze Cs Go czy Cs 1.6, ale myśle że się odnajde ponieważ dość sporo czasu spędziłem na tworzeniu community wysp rp oraz bycia adminstratorem na tak owych jak i na różnorodnych serverach minecraft . Dlaczego akurat Ty? Umiem rozmawiać z ludzmi, nie jestem toksyczną osobą i na oko ludzie częściej słuchają sie mnie niż innych osób oraz jestem w stanie ocenić czy dana osoba posiada cheaty z różnych powodów jakimi są np. Doświadczenie w grach (cs 1.6 cs:go cs source) a moim najważniejszym atutem jest szczerość . Jak oceniasz swoje umiejętności pracy w zespole? Nigdy nie miałem z tym problemu, 80% sytuacji w których trzeba było pracować w zespole wychodziło idealnie, każdy wie że nie ma życia bez wpadek z tego odjąłem te 20% . Jak radzisz sobie w sytuacjach problemowych? Przeważnie rozwiązuje sytuacje, miejąc sytuacje np. w momęcie w którym mamy cheatera który zapewne gra powiedzmy z 2 kolegami i enemy wyzywający cheatera zaczyna wyzywać sie też z kolegami (cheatera), na początku próbuje pogodzić sytuacje między enemy a kolegami cheatera i próbuje dowiedzieć się szczegółów na temat zaistniałej sytuacji i rozwiązuje sytuacje rozporządzając bana dla cheatera po głębszej analizie (oczywiście sprawdzam czy na prawde ma cheaty), nie moge dac muta kolegą cheatera ponieważ każdy ma prawo do popełnienia błędów a nie mam pewności że gadali na tsie czy discordzie. Opisz jedną swoją najmocniejszą i najsłabszą cechę: Szczerość ( w każdej sytuacji staram sie zachować odekwatnie do sytuacji oraz nie okłamuje ludzi bo to zwyczajnie bezsensu i i tak to wyjdzie ) Najsłabszą, nie jestem w stanie opisać tej cechy ale czasami żal mi wstawić bana czy kogoś kicknąć, smutno mi sie robi jak widze cheatera albo 11 letnie dziecko które wyzywa sie z 20 latkiem, (oczywiście żal mi tego 20 latka że wtacza sie w dyskusje z osobą o wiele młodszą) Co wiesz o naszej sieci? Wiem że jesteście ciekawym forum oraz macie servery w cs:go jak i cs 1.6 . Czas, który jesteś w stanie poświęcić na nasze forum? Jestem w stanie poświęcić od 4 do 10 godzin na servery (Jestem osobą która i tak gra wszystkich) a na forum każdy moment pomiędzy rundami przerwami czy w momentach w których ktoś będzie potrzebował pomocy .
 3. Imię: Kasper Wiek: 17 (W styczniu 18) Na jaką posadę aplikujesz? Administrator-moderator Jakie miałeś doświadczenie na tej posadzie(Wymień sieć, posadę oraz nick w celu weryfikacji informacji)? Nie miałem doświadczenia z bycia administratorem w grze Cs Go czy Cs 1.6, ale myśle że się odnajde ponieważ dość sporo czasu spędziłem na tworzeniu community wysp rp oraz bycia adminstratorem na tak owych jak i na różnorodnych serverach minecraft . Dlaczego akurat Ty? Umiem rozmawiać z ludzmi, nie jestem toksyczną osobą i na oko ludzie częściej słuchają sie mnie niż innych osób oraz jestem w stanie ocenić czy dana osoba posiada cheaty z różnych powodów jakimi są np. Doświadczenie w grach (cs 1.6 cs:go cs source) a moim najważniejszym atutem jest szczerość . Jak oceniasz swoje umiejętności pracy w zespole? Nigdy nie miałem z tym problemu, 80% sytuacji w których trzeba było pracować w zespole wychodziło idealnie, każdy wie że nie ma życia bez wpadek z tego odjąłem te 20% . Jak radzisz sobie w sytuacjach problemowych? Przeważnie rozwiązuje sytuacje, miejąc sytuacje np. w momęcie w którym mamy cheatera który zapewne gra powiedzmy z 2 kolegami i enemy wyzywający cheatera zaczyna wyzywać sie też z kolegami (cheatera), na początku próbuje pogodzić sytuacje między enemy a kolegami cheatera i próbuje dowiedzieć się szczegółów na temat zaistniałej sytuacji i rozwiązuje sytuacje rozporządzając bana dla cheatera po głębszej analizie (oczywiście sprawdzam czy na prawde ma cheaty), nie moge dac muta kolegą cheatera ponieważ każdy ma prawo do popełnienia błędów a nie mam pewności że gadali na tsie czy discordzie. Opisz jedną swoją najmocniejszą i najsłabszą cechę: Szczerość ( w każdej sytuacji staram sie zachować odekwatnie do sytuacji oraz nie okłamuje ludzi bo to zwyczajnie bezsensu i i tak to wyjdzie ) Najsłabszą, nie jestem w stanie opisać tej cechy ale czasami żal mi wstawić bana czy kogoś kicknąć, smutno mi sie robi jak widze cheatera albo 11 letnie dziecko które wyzywa sie z 20 latkiem, (oczywiście żal mi tego 20 latka że wtacza sie w dyskusje z osobą o wiele młodszą) Co wiesz o naszej sieci? Wiem że jesteście ciekawym forum oraz macie servery w cs:go jak i cs 1.6 . Czas, który jesteś w stanie poświęcić na nasze forum? Jestem w stanie poświęcić od 4 do 10 godzin na servery (Jestem osobą która i tak gra wszystkich) a na forum każdy moment pomiędzy rundami przerwami czy w momentach w których ktoś będzie potrzebował pomocy . @ Admin [SURVIVAL] @ Administrator @Właściciel CS:GO [ONLY AWP #1] @ Właściciel CS:GO [WOLNA RANGA] @Właściciel CS:GO [Only Mirage #1] @ Właściciel CS:GO [Only DD2]
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin