Skocz do zawartości

Skarga - Fatality v2


Valeria

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Valeria

Nick oskarżonego: Fatality, pełnej nazwy nie chce mi się pisać, bo jest zbyt dziwaczna.

IP/SID oskarżonego:  Nie mam, pewnie Wy macie.

Data i godzina zdarzenia: Dobre pytanie są 2-3 demka więc data to 2 czerwiec 2020 a co do godziny, to między 20.30 - 22.30
20
Dowody:  https://megawrzuta.pl/download/31d19de9ddff62033142c42c7c5fbc87.html

Nazwa 13 = czas: 20,50  Nazywa tam kogoś debilem, prawdopodobnie swojego kolegę

nazwa 15 czas : 22.17 - 22.40 Wchodzi mi pod celownik, zasłania mi, puściły mi nerwy, przyznaje, napisałam na drużynowym "wyp******" a w odpowiedzi dostałam
'czekałem na ten wkurw" czy jakoś tak, mozna sprawdzić w logach
Nazwa 14 czas: 09:11 - 09:26 bez komentarza, dźga mnie nożem itd

Dodawałam w kolejności, jakie miały miejsca akcje.

Opis sytuacji Admin Fatality, nicku mi się całego nie chce pisać, bo jest dziwny i nie chce mi się szukać, przeszkadza mi notorycznie w grze tj. wchodzenie pod celownik,

zasłaniając pole widzenia. Nie, nie jest to jednorazowa akcja, zanim zielona atencjuszka tak napiszę, bo taka sytuacja ma miejsce notorycznie, a na demkach widoczne są tylko 2 akcje ze względu na to, że więcej demek nie chciało mi się rozpisywać, takie info dla zielonej, gdyby miała ból 4 liter, jak to lubi mieć. Wracając do tego pseudo admina, na jednym z powyższych demek widać, jak obraża ogracza nazywając go "debilem",  tak, prawdopodobnie był to jego kolega i nazwał go tak w celach humorystycznych, ale mnie jako gracza takie zachowania po prostu odtrąca i to nie jest pierwszy raz,

kiedy widzę, jak fatal kogoś obraża w żartach, czy na serio, robi to notorycznie, jeśli będzie trzeba, to po prostu nagram na tego pseudo admina tyle demek aż mu odbierzecie rangę,

bo to co ten człek wyczynia na serwerze przechodzi ludzkie pojęcie. Poza tym, dochodzi jego wiadomość prywatna. Jak się dowiedział, że poleci skarga, to napisał do mnie

na pw przeprosiny itd, że chcę mieć dobry kontakt z graczami itd, a ja się pytam, niczego Cię dzieciaku nie nauczyła pierwsza skarga, gdzie zebrałeś ostrzeżenie?

Widocznie się nie nadajesz na rangę admina, bo najzwyczajniej w świecie sobie robisz jaja z kolegami, Tyle z mojej strony, ponieważ na tego człeka więcej słów nie potrzeba.

Skarga do uznania Rumcajsa. Tak, gracze przychodzą pograć w miłej atmosferze, a nie się użerać z kimś z przerostem ambicji i utrudnianiem gry, a fałszywych przeprosin też nie potrzeba. Bo jakby Ci faktycznie było "przykro" to ogarnął byś 4 litery po pierwszej skardze.

Edytowane przez Valeria

8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tutaj tylko pod jednym wzgledem... 

Skoro skarga jest na Fatala, to nie czaje po co wspominasz mnie w niej jako "zielona atencjuszka" co oczywiście nie jest już Twoim pierwszym razem. Głupie i dziecinne prowokacje z Twojej strony. Nie pozdrawiam 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przyznam że mogłem tym przeszkadzać aczkolwiek , nie tłumaczy to tego jaka jesteś drętwa wcześniej mogło by się z tobą pośmiać czasem a teraz? uważam że nie było to nic takiego o co by mogła byś pisać skargę . zrozumiałem jak to odbierasz i przeprosiłem cię nie raz. przyszedłem do ciebie z sercem a ty do mnie z kamieniem 

wybacz ale nie dogadamy się nie zrozumiem twojego toku myślenia . uważałem że ludzie przychodzą na serwer pograć , miło spędzić czas ale widze że się myle,

gwarantuję że taka akcja się nie powtórzy . 

 

76561198354588383.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Batii odblokował ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie