Skocz do zawartości

Zablokowane BAN


Wlatujemy Napix

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Wlatujemy na pixie
IP / Steam ID*:
Admin banujący: NAWET NIE WIEM KTO MI DAŁ BANA BO NIE POKAZAŁO :)
Data i godzina otrzymania bana*: 19 maja 2020 godzina 19:55
Runda:3
Serwer*: Deathmatch
Powód: Powód jest taki ze gość który był odpalony krecił sie w kołko i strzelał co chwile headshoty gracze pisali odpalony odpalony 30 min chłop gra na aimbocie i nikt go nie zbanował więc ja postanowiłem zareagować i napisałem gdzie są admini ??? po czym nic sie nie stało typ dalej biega na bocie kreci sie w kołko napierdziela headshoty więc napisałem gdzie sa ku**y admini ? dostałem bana na weekend a typ ponoć dalej sie kręci ban nie słuszny bo typ który gra na aimbocie wiele osob pisze na czacie ze odpalony nikt nie reaguje nagle po wyzwisku dostałem bana i to jeszcze nie wiem od kogo :) nie polecam
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*:   chciałem dodać ze dostałem bana na 7 dni :) za to ze musze pilnować jako gracz ze typy mają aimbota bo nikt go nie zbanuje a pisało z 7/8 osob o tym 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edytowane przez Wlatujemy Napix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ TralalaPoproszę o przedstawienie dowodów. @ Wlatujemy NapixMógłbyś edytować temat wrzucając tutaj swoje demko z serwera? Nagrało się w folderze "cstrike". 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje o utrzymanie bana. Ja osobiście za każde kolejne przewinienie będę karał z podobną surowością. Pan Pix nie ma za grosz ogłady i jakiej kolwiek kultury. Co chwile wyzywa i prowokuje co niejednokrotnie było upominane bez kary ze stony Nas adminów.  Na pokrycie swoich słów zrzuty ekranu:

https://ibb.co/YydjcJx

https://ibb.co/F3gMK8K

 

Zaznaczam, że długość bana nie jest przypadkowa - dostawał już je niejednokrotnie w mniejszych wymiarach z tego samego powodu. Jak widać nic nie skutkuje.

 

Odnośnie samej sytuacji z aim botem, dalej sobie biega po serwerze i niszczy sieć. Wiele razy wnioskowałem o poprawę AMX tak aby działały bany ale pozostało to bez echa. Banujesz gościa i zero reakcji serwera czy to przez amxmodmenu czy amx_addban. Jedyny sposób na jakiego delikwenta to ban przez właściciela serwera... 

 

Dalej zrobicie jak chcecie.

 

Miłego wieczoru.

Touch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prowokuje administracje ? powiedz mi w jaki sposób kiedy i gdzie jedynie kogo sprowokowałem jeden jedyny raz to był Kylo i mu psycha siadła i mi zajebał bana no ale jak typ biega na full bocie przez 30 minut no to chyba miałem prawo napisac gdzie są admini ku**y bo was nigdy nie ma jak jestescie potrzebni z tego co wiem admini powinni byc jakies 3/4 godziny na serverze ??? nie spelniacie tych polecen nie polecam tego touch my trallalalal trlalala touch na chuju gra ....... tydzien bana essa idz sie lecz 1 raz z toba mam jakaś stycznosc i konflikt a ty mi kur*a dajesz bana na 7 dni ogarnij sie dziecko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

Ban zostaje. Wjazd na rodzinę + obraza administracji nie będziemy tego tolerować.
@ KooXioR, @ Śpiochu.Wam pozostawiam sprawę z amxx. 
@ TralalaCiebie zapraszam na pw z wyjaśnieniami o którego delikwenta dokładnie się rozchodzi. Spróbujemy coś zaradzić.

@ Moderator Proszę również o ukaranie użytkownika. Nawet tutaj nie potrafi się zachować.

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel serwera, a za równo ubt wypowiem się w tym temacie. 

Nie będę tolerował takich osób na swoim serwerze, jeśli któremuś właścicielowi się to podoba niech się zgłosi do mnie na małą rozmowę.

Co do samej kary, jest ona adekwatnie krótka, @ Henioovskymiał się zająć sprawą aczkolwiek wszystko ucichło. 

Jako właściciel nie pozwolę zjeżdżać na rodzinę czy to adminów czy to graczy. 

Werdykt mój jest taki, iż dostajesz perma.

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie