Skocz do zawartości

Zablokowane Nie do konca rozumiem


shmileee

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Jako organizatorka turnieju również się wypowiem.

Każdy uczestnik turnieju jest sprawdzany, więc jest to aż nie możliwe, że byśmy coś takiego przeoczyli. Nie widziałam takigo gracza z takim kontem, żeby grał podczas turnieju, także musiała zajść jakaś pomyłka z Twojej strony.

Nie rozumiem też po co się wypowiadasz, skoro nawet nie bierzesz udziału w turnieju. Są odpowiedzialne osoby, które się tym zajmują więc niech tak zostanie.

Ostateczna decyzja zostaje podjęta, owa drużyna nie zostaje zdyskwalifikowana i bierze normalnie udział w turnieju.

 

Cytujac twoja odpowiedz w tym watku:

 

Cytat

2. Osoby, które posiadają VAC na koncie, nie mają możliwości gry, każdy gracz turnieju będzie weryfikowany przez @ misiek223@ Dami @ QualleN oraz mnie przed losowaniem drużyn.

 

Chcialbym zwrocic uwage na koniec zdania, mianowicie "przed losowaniem drużyn." Prosze mi wytlumaczyc, w jaki sposob byliscie w stanie zweryfikowac kazdego gracza przez losowaniem druzyn, biorac pod uwage, ze SID podczas rejestracji, byl wymagany jedynie od kapitana druzyny? To, ze kolega Jonkatuwer gra odpalony nie podlega nawet dyskusji, poniewaz osobiscie banowalem go na roznych miksowniach. Problem polega w tym, ze regulamin turnieju zabrania granie osobom z VAC banem, ale nie zabrania ominiecie tego banu poprzez uzycie innego, czystego, konta steam (albo nawet non-steam, rowniez odnoszac sie do twojej wypowiedzi z watku powyzej). Czy to ma sens, skoro nawet sam kapitan ich druzyny potwierdza ze to jest ten sam gracz, na innym koncie?

 

iWc0bBz.png

 

 

Prosze o odpowiedz administracje wyzsza. Pozdrawiam. 

@w-rumcajsjumper.gif RumcajsJumper

Edytowane przez shmileee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shmileee napisał:

 

Cytujac twoja odpowiedz w tym watku:

 

 

Chcialbym zwrocic uwage na koniec zdania, mianowicie "przed losowaniem drużyn." Prosze mi wytlumaczyc, w jaki sposob byliscie w stanie zweryfikowac kazdego gracza przez losowaniem druzyn, biorac pod uwage, ze SID podczas rejestracji, byl wymagany jedynie od kapitana druzyny? To, ze kolega Jonkatuwer gra odpalony nie podlega nawet dyskusji, poniewaz osobiscie banowalem go na roznych miksowniach. Problem polega w tym, ze regulamin turnieju zabrania granie osobom z VAC banem, ale nie zabrania ominiecie tego banu poprzez uzycie innego, czystego, konta steam (albo nawet non-steam, rowniez odnoszac sie do twojej wypowiedzi z watku powyzej). Czy to ma sens? 

 

Prosze o odpowiedz administracje wyzsza. Pozdrawiam. 

Teraz ja się wypowiem zostałem zbanowany bez powodu nie sprawdziłeś demka, ani nie poprosiłeś o wargoda. Druga rzecz jest taka że tylko ty mi dałeś bana bez wyjaśnienia sytuacji ani sprawdzenia.

PS. Na żadnym mixowym oprócz twojego nie mam bana pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas meczu owa osoba nie miala vaca na koncie. Skad wiemy? Może przez to że wchpdzilismy.na konta podczas meczu.  Takze skoncz drazyc temat juz...

Nie wiem po oznaczasz Rumcajsa,skoro on nie jest organizatorem turnieju. 

Panowie @ Dami @ misiek223 wypowiedzcie sie.

 Po raz kolejny zamykam temat,kolejne Twoje wpisy będą po prostu usuwane i na Twoje konto trafi warn za spamowanie tematami,mimo iż  dla nas sytuacja jest już wyjasniona.

Szukasz byle powodu by kolege udupic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID od kapitana był brany po to żeby był latwiejszy kontakt z nim po prostu :kappa:

 

Jak słusznie zauważyłeś, nsy mogą brać udział po prostu z tego względu że nie byliśmy w stanie ocenić ile drużyn się zbierze i czy wogle coś się zbierze.

Nie interesuje nas czy ten pan się pali na innych miksowych serwerach/sieciach, u nas bana nie ma a z meczy turniejowych analizujemy dema.

 

Jak bardzo Ci zależy to mogę wysłać Ci demko z jego pova - rozpisz.

 

 

Dla pewności demko będzie sprawdzone jeszcze raz.

 

Edytowane przez misiek223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało by sens to co piszesz @shmileee jeżeli w turnieju by uczestniczyły same Steam chociaż też nie dokońca . Ale z uwagi na to ze jest to Turniej mieszany (steam / non steam ) równie dobrze mógł zapisac konto non steam w liście przed turniejem i nigdy by nikt się nie dowiedział ze to on .  Na obecnym koncie na którym grał nie było Vac-a i do tego sprawdzone były wszystkie demka tak jak już odpowiadałem Ci wcześniej przez osoby z UBT i były czyste . Wszystkie konta były sprawdzane podczas meczu zaraz po wejściu na serwer turniejowy.  Dodatkowo są jeszcze sędziowie na każdym meczu (przynajmniej jeden , zazwyczaj dwóch ) .

 

  Demko zostało sprawdzone jeszcze raz przed chwilą  przez UBT i jest czyste . 

 

sygnatura dami.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie