Skocz do zawartości

Zablokowane ONLY AWP - prośba o UB i skarga


Dead Tokyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Dead Tokyo
IP / Steam ID*:76561198256975421
Admin banującyZyhoo_PL Żul #konkurscsowicze
Data i godzina otrzymania bana*:09.05.2020 1.05
Runda: ok 16
Serwer*:ONLY AWP
Powód: WH
Link do demka*:nie posiedam niestety
Wycinek z konsoli*:Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*:

wycinek rozmowy zapisany w konsoli:

 - 
Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : a gadacie na discordzie czy ts ?

*NIE ŻYJE* Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : ej noname!


*NIE ŻYJE* ❋ no naмe ❋‎ : co ty chcesz?

*NIE ŻYJE* Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : dam unmute ale gadacie na ts czy coś


*NIE ŻYJE* ❋ no naмe ❋‎ : tak 

Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : z kim>

*NIE ŻYJE* Zyhoo_PL Żul #konkurscsowicze‎ : z kim gadas?


❋ no naмe ❋‎ : co ci do tego ? xD

 

I w tym momencie powiedziałem do admina (bo 'no name' dostał mute na serwerze z niewiadomych powodów. Ma 18 lat i normalnie ze mną rozmawiał), że rozmawiam z kolegą - no name(gracz), po czym obaj dostaliśmy bana na wh. Pisząc do admina który nas zbanował nie otrzymałem żadnej sensownej odpowiedzi. Powiedziano mi, że rozmowa z kimś przez inne media typu ts czy discord jest brana pod uwagę jako wh. Gdy poprosiłem o pokazanie takiego paragrafu z regulaminie, admin po dłuższym czasie mi odpowiedział, że nie ma tego w regulaminie, a zatem dostałem bana na serwerze na którym poświęciłem swój czas i wbiłem suprima za kaprys admina. Chciałbym zaznaczyć, że gdy rozmawiałem na ts z adminem w celach wyjaśnienia nie otrzymałem żadnych informacji oprócz wypowiedzi typu: KONIEC TEMATU, IDŹ SOBIE JUŻ. 
Dodatkowo można zauważyć po powyższych wycinkach z konsoli, że admin celowo wypytywał nas i tylko czekał, aby pozbyć się nas z serwera, gdyż prawdopodobnie zdenerwował się, że go zabijałem, co miało też miejsce zanim rozmawiałem z kolegą na dc, gdyż nie mogłem rozmawiać w grze poprzez bezpodstawnego muta na koledze. 

Piszę, ubiegając się o unbana na serwerze a także degradację admina Zychoo_PL za niesprawiedliwe traktowanie, bezpodstawne bany i nieznajomość regulaminu serwera. 
Liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy.
@ Admin CS:GO [AWP] @w-rumcajsjumper.gif Właściciel @Właściciel CS:GO [AWP] @ Administrator @ Admin [TS3]TS3 @ Head Admin @ Global Moderator

*rapola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie