Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane ODWOŁANIE qr_R


tobiasz3599

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: qr_R
IP / Steam ID*:  Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:121253143'
Admin banujący:  Dziadek
Data i godzina otrzymania bana*: 22.12
Runda:
Serwer*: COD 4001
Powód:  CZITOWANIE    SERIO ?
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:  


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://Csowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:121253143'
[AMXBans] Twoje IP: '85.221.135.79'
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*:  Grałem sobie i była mapa de_dust2_long i miałem staty 35-4 cos koło tego inni gracze pisza ze odpalony  i wgl   i jest nastepna runda dziwnym trafem  wyskoczyło mi ze nie mam uprawnien do korzystania z premki   a grałem cały czas   i w grze był akurat admin Dziadek i napisał ze mam wyjsc i wejsc to tak zrobiłem i  wrociły spowrotem . Dalej grałem   dobrze mi szło i dostałem bana  za CZITOWANIE   niby  jak gram na steamie mam premki vipa    ..   Dostałem bana szczerze mowiaz bez powodu  i nawet ss mi nie zrobił tylko odrazu ban i  gdzie tu sprawiedliwosc ?  Admin ktory słucha  innych graczy  cytuje  " Banuj go  z nim sie grac nie da "     PS : " Dziś koło godziny nwm 12 moze dostałem bana od Adminki  " Ilonka "  Wstawiłem ss   i dostałem szybkie UBB !     A w tej sytuacji co mam zrobic ? DOstałem bana na koncie steam  za niby czitowanie   bez ss ...  Gram na premkach z vipem   Proszę coś z tym  zrobić   i lepiej dobierac adminow   Bo to co słysze w grze   Dziadek/  " mam to wszystko w du**e "  to jest admin konkretny  ? Proszę o szybkie UB  z góry dziękuję ! 

 

 TUTAJ LINK DO MOICH SS Z DZIS  o  GODZ 13 okolo

 

 

 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edytowane przez tobiasz3599
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie