Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ile można Tajgerze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:

Szerszen Zabojcze Zondlo

IP / Steam ID*:

VALVE_1:0:1185976829  

76561200332219386

Admin banujący:Cheat You
Data i godzina otrzymania bana*:22 lut 2020 - 13:13:26
Runda:
Serwer*:-= [Dust2 24/7] =- © CSowicze.pl [FreeVIP STEAM][Rangi CS:GO + Medale][VIP 22-10][Asysty] ^ 1s1k.pl (de_dust2)
Powód:
Link do demka*:Macie gdzieś tam jak zawsze.Godzina bana też jest.To na demku będziecie widzieć(a raczej nie będziecie)
Wycinek z konsoli*:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Szerszen Zabojcze Zondlo 
[AMXBans] Powod : ' S aby ten tw j Triggerbot ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_1 : 0 : 1185976829 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 178.36.38.140 ' 
[AMXBans] =======================================
Krótki opis sytuacji*:Sytuacja znana.Co tu opisywać o tym waszym tajgerze. Jeszcze rozumiem żebym coś grał ,to można by było podejrzewać,ale niestety nic nie szło.Liczę na szybkie ub i co tu więcej pisać jak mi admin wyjeżdża ,że słaby mój tajger .Ogólnie mogę podziwiać ,że widzisz coś czego nie ma .Obejrzyj dokładnie demko i nie popełniaj więcej głupich błędów,bo już dość mi było tego tematu .

 

 

MI TEŻ SIĘ DEMKO NIE ZAPISAŁO.BO SIĘ NIE ZAPISUJE.CHCESZ TO WYŚLĘ CI CAŁY FOLDER Z GRĄ.MOŻE ZNAJDZIESZ,ALE WĄTPIĘ ŻEBYM SOBIE Z TYM NIE PORADZIŁ SSY ZAWSZE NORMALNIE ZAPISUJE..i JAK SOBIE WYOBRAZASZ ZEBYM SIE BRONIL JAKOS -PRZED TWOJA ROZPISKA.Jak widzisz coś czego nie ma,to co mam ci odpisać jak nawet nie wiem na czym czit polega jak go nigdy nie używałem.Już Mnie rozpisywali i co.Paru adminów coś widziało a ja nie wiedziaęłm co odpisać nawet (bo jakim ch***m coś widzą jak ja nic nie mam) Heniowski tylko nic nie widział...tam tylko cośw jednej akcji,ae też nie iwedizałęm nawet co odpisać.Moim zdaniem to ewidętnie moje lagi.Spójrz sobie w demku moze jak strzelam i mam lagi.Nie wiem jużco mam pisaćw ten temat,to wałkowane było.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nagrywałem Ci demko, ale się nie zapisało. Po drugie masz wstawić swoje demko co Ci server nagrywał inaczej UBTeam ma Cię nie odbanowywać. Ja cię rozpisze z demka z hltv jak na razie i czekam na Twoje demko co server Ci nagrał. 

 

Link do demka z hltv: http://ehltv.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-2002221254-de_dust2.dem.zip

 

10:14- celownik wibruje na modelu b+

10:28/29- tak samo jak wyżej celownik wibruje na modelach b+

10:55- model wylatuje z anarchii i dziwnym trafem pada hs chociaż celownik patrzy w inną klatkę niż jest głowa b+/-

12:55/13:00- celownik gdy najedzie przez skrzynkę na hs od razu strzela mu broń i model dostaje 2 pestki skanem b+

13:58- celownik świruje, bo nie wie w jaki model strzelić b+ 

 

Moje demko się nie zapisało, bo był błąd, wiec rozpisałem akcje z hltv w miejscach co demko nie lagowało. Widać, że gracz gra na triggerze, prosze ubteam o nie odbanowywanie gracza do póki nie wstawi demka co mu server zapisuje i nagrywa, aby jeszcze to bardziej ocenić. 

@ Henioovsky chłopie jak nie ma to jest śmieszne ku***  zastanów się co piszesz, bo mnie w tych swoich decyzjach ubteam rozśmieszasz już.

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Cheat You napisał:

Po pierwsze nagrywałem Ci demko, ale się nie zapisało. Po drugie masz wstawić swoje demko co Ci server nagrywał inaczej UBTeam ma Cię nie odbanowywać. Ja cię rozpisze z demka z hltv jak na razie i czekam na Twoje demko co server Ci nagrał. 

 

Link do demka z hltv: http://ehltv.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-2002221254-de_dust2.dem.zip

 

10:14- celownik wibruje na modelu b+

10:28/29- tak samo jak wyżej celownik wibruje na modelach b+

10:55- model wylatuje z anarchii i dziwnym trafem pada hs chociaż celownik patrzy w inną klatkę niż jest głowa b+/-

12:55/13:00- celownik gdy najedzie przez skrzynkę na hs od razu strzela mu broń i model dostaje 2 pestki skanem b+

13:58- celownik świruje, bo nie wie w jaki model strzelić b+ 

 

Moje demko się nie zapisało, bo był błąd, wiec rozpisałem akcje z hltv w miejscach co demko nie lagowało. Widać, że gracz gra na triggerze, prosze ubteam o nie odbanowywanie gracza do póki nie wstawi demka co mu server zapisuje i nagrywa, aby jeszcze to bardziej ocenić. 

Ty zwyczajnie w lagach widzisz dziwne rzeczy :DCo ja mam Ci odpisać jak ty wibracje widzisz w lagach.Strzelam często instynktownie.Czemu tego nie zauważysz ,że strzelam często po skrzynkach,ścianach i przecieżtam nikogo nie ma.Gram bardzo instynktownie i nie chce mi się pisać już dlaczego(gram na głośnikach)A Twoje jakieś wibracje i broń mi sama strzela zupełnie nie wiem o co ci chodzi .Moim zdaniem zwyczajne lagi.No w sumie chamskie straszne lagi aż już odechciewało mi się grać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UB.png

10:14 - Zwykłe strzały. Nic nie wibruje zero wspomagania. -b
10:28 - Akurat tutaj umiera więc nie ocenię. Ale cofnę się w czasie do 10:24 - znowu na początku oddaje zwykłe strzały nic co by było powodem do bana. -b
10:55 - Tutaj wiele wytłumaczeń może być. 1. Zlagowane demko 2. hitboxy w 1.6. Może wyglądać że strzał był oddany obok - jednak na zwykłym povie czy też na spec byśmy mogli zobaczyć fraga normalnie ale niech będzie. +/- b
12:55 - Widzi chłopa to strzela. Czy to dostanie normalnie czy też skanem raczej nic specjalnego - gdyby to był trigger wyłapałby go. -b
13:58 - Celownik świruje bo jest lag demka i przy okazji sam gracz laga dostaje. Zero nic kompletnie - demko hltv nie jest dobrym pomysłem żeby ludzi rozpisywać. -b

Zero jakiegokolwiek wspomagania. Pisałem już że hltv nie jest wystarczającym dowodem na takie wspomagacze. Jak jeszcze pod WH ujdzie tak ze wspomaganiem celowania gorzej.

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie