Skocz do zawartości

Zablokowane Gen.G wygrywa z compLexity w ramach DreamHack Open Anaheim!


radziooo10
Wiadomość dodana przez radziooo10

Temat przeniesiony do archiwum!

Rekomendowane odpowiedzi

Gen.G wygrało walkę z compLexity na Inferno wynikiem 16-13, aby zapewnić sobie miejsce w play-offach DreamHack Open Anaheim!

 

Pierwsza runda pistoletowa padła łupem Gen.G, a Sam „s0m” Och zabił 4 oponentów. Później jednak compLexity złamało ekonomię amerykańskiej formacji i doprowadziło do powrotu. Później to europejska ekipa weszła na prowadzenie, jednak Gen.G ostatecznie zabezpieczyło pierwszą połowę wynikiem 9-6.

 

S0m po raz kolejny pokazał świetną grę z pistoletu, zabijając 3 przeciwników. Drużyna z Ameryki Północnej zdobyła przewagę 12-6, jednak atak przeprowadzony przez compLexity doprowadzili do wygrania kolejnych rund. Ostatecznie to Gen.G wygrało Inferno, przełamując natarcie ekipy blameF’a. Tym samym BnTeT i spółka zakwalifikowali się do play-offów.

                                    

                                                                                                                                                                                          Źródło

 

No rzeczywiście pomyliłem się i wstawiłem tam gdzie nie chciałem, chodziło tu o cs go a nie o lola i poprawie się na następny raz z postami!

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz poprawne źródło: https://esportivo.net/gen-g-wygrywa-z-complexity-w-ramach-dreamhack-open-anaheim/

 

Nie chcę być niemiły, ale jeśli twoja rola na tej randze ma polegać na kopiuj/wklej z innego serwisu, to albo wysil się na coś własnego albo już teraz zrezygnuj z rangi.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że zapytam ale drużyny Gen.g oraz compLexity to nie są przypadkiem drużyny CS:GO,  oraz mecz który opisujesz nie jest również z CS:GO?

 

Przenieś temat do odpowiedniego działu, i nie rób kopiuj/wklej jak pisał @ drenn, a jeśli tak robisz to dodaj coś od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie