Skocz do zawartości

Zablokowane Ban na serwerze only MIRAGE


MistrzuGames

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: MISTRZU
IP / Steam ID*:STEAM_1:1:524429637
Admin banujący:mosqito
Data i godzina otrzymania bana*:21.02.2020 godzina 16 : 40 ( około ) dokładnie 02-21-20 16:32
Runda: Nie pamiętam
Serwer*:★ [MIRAGE] ★ CSowicze.pl  ( only Mirage )
Powód:Podobro : cheatowanie w sesie aimbot
Link do demka*:pisze no demos! ( nie ma demka )
Wycinek z konsoli*:Disconnect: You have been banned by this server, check http://CSowicze.pl/ for more info.
Krótki opis sytuacji*: gralem sobie na serwerze juz od około 2h i wiele adminów oglądało mnie  i nie mieli żadnych zastrzeżeń a wszedł jakiś mosqito i zobaczylem ze dostalem bana.

Już kiedys mialem bana na tym serwie ale zostalem odbanowany co możecie zobaczyć tutaj https://sourcebans.csowicze.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:524429637&advType=steamid&Submit#

I wszystko bylo ok ale nagle wszedl jakis admin i dal mi bana ( za przeproszeniem tak z du*y )

Mam nadzieje ze juz niedlugo bede mógł dalej grać

 

Jakby co mój profil : http://steamcommunity.com/profiles/76561199009125003

 

Screen dodany :D 

image.png

Edytowane przez MistrzuGames
wstawienie screena i godziny dokładnej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem bo bylo na czacie ze wchodzi ale to bylo doslownie jakies 20 sekund i bana dostałem. Niech coś odpowie na ten temat bo ja chce sobie pograc a nie dał mi bana i sie nawe nie odezwie !

 

Czy mozecie sprawdzić demko >?

 

Już kiedyś miałem tu bana na samym początku mojej gry i administracja to sprawdziła i unbana dostałem ...

Nie możecie sprawdzić naprawde ?

 

Czy mozecie coś zrobić bo ja chce zagrac czy ta administracja jest ułomna ? - sorki ale nic nie robicie z moją sprawą!!!

Edytowane przez MistrzuGames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakub.png.1565b274643acb5657d8a9cdd8185ecb.png

 

Demko rozpiska wykonana przez: @ Enchi

 

Demko: KLIKNIJ

 

Nick osoby podejrzanej: MISTRZU

 

Akcje:

 

- 00:25 - idealne wychylenie na przeciwnika, podczas oddawania strzałów widać przeskok celownika na model gracza +b

- 14:02 - dość szybka reakcja i znów ten sam problem celownika skaczącego na model +b

- 15:46 - akcja 3 fragi idealne wejście jak JAMES BOND z celownikiem SSG. Na radarze widać jednego przeciwnika natomiast podejrzany idealnie wie gdzie znajduje się każdy z nich a infa nie mógł dostać w takiej sytuacji +bbbbb

- dzwina sytuacja po 3 idealnych fragach Pan P stwierdza, że AIM to chyba przesada, zatrzymuje się i od tego momentu leci na chamskim WH xD

 

 

Ogólnie tyle wystarczy do zabanowania gracza natomiast stwierdziłem, że pokażę panu odwołującemu się, że skoro nie on gra na jakimś szitowskim programie to może jego komputer gra za niego i sam sobie włącza wspomagacze xD

 

- 17:23 - tutaj typowo chamskie WH, celownik był w oknie na apartach B zanim przeciwnik zdążył do niego doskoczyć +b

- 18:40 - niezły noscope tylko pytanie skąd wiedziałeś, ze gość wyjdzie właśnie zza tetrisa skoro od connecta szedł on na shifcie xD +b

- 18:46 - jeśli to nazwać naturalnym ruchem celownika to zmień myszkę  +b

 

Dalszego wychylania i rashowania z AWP nie będę oceniać.

 

Werdykt: Gracz spalony.

 

Jeszcze moja krótka refleksja. Dla samego gracza mogę powiedzieć tyle... Jeśli chcesz cheatować naucz się synek grać na jednym rodzaju wspomagacza a nie przestawiasz sobie config w programie i sprawdzasz jak się gra na aimie po czym na WH. 

Co do admina banującego. Nie wiem gdzie ty widziałeś u niego AIM'a w momencie kiedy byłeś na specta i oceniałeś grę nadając bana.

 

 

@ mosqiT +1 za brak rozpisanego demka

 

 

@ Terrorist @ mosqiT @ Wulfgard

 

Edytowane przez Enchi

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie