Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


mosqiT

Admin CS:GO [Only Mirage]

About mosqiT

  • Rank
    lack

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Imię: Powszechnie uznawany jako Jakub Wiek: 20 Nick z gry: Alien92 Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Alien92/mirage.csowicze.pl:27015/ Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Adrekus92/ Steam ID: STEAM_1:0:95909027 Czy posiadasz status PRIME?: tak Dlaczego Ty?: Jestem aktywny, gram długo w tą gierkę i no... Jestem na to stanowisko odpowiedni ^^ Ile grasz dziennie?: 1-5 godzin w zależności od tego, czy gdzieś wyjezdzam Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): TAK Znajomość sourcemoda (0/5):3 Kontakt: Steam/ GG: 54945982
  2. Większość możliwości zawarłeś, poradnik jak najbardziej przejrzysty.
  3. Wiem, że zapewne moje podanie, które się niedługo ukaże równie będzie negatywnie skomentowane przez ową osobę ze względu na ' Moje Cheatowanie '. Mimo wszystko wypowiem się obiektywnie Plusy: + Gdy się z nim gada i traktuje normalnie, to jest obiektywny i potrafi racjonalnie + Jak już trzeba, to weźmie się za siebie i potrafi działać na dobro serwera Minusy: - Osoba o słabych nerwach nie potrafiąca ich opanować - Gdy traci kontrolę nad ludźmi, poziom na serwerze jest wyższy(pomimo kont mających nawet do 5000 godzin) potrafi ich wyzywać bez powodu - Dzisiejsza sytuacja to zobrazuje (gramy sobie spokojnie, aż pan broda zaczyna mnie prowokować i wyzywać od frajerów i cheaterów, piszę komentarz w profilu z myślą, iż mnie tu ruszy). W stosunku do graczy jest wulgarny, używa nieodpowiednich słów w każdym zdaniu pomimo regulaminu mówiącego, że nie można tego robić i skutkuje to mutem/banem. - Wywyższa się nad innymi, niejednokrotnie próbuje pokazać, że rządzi i nikt nie ma prawa głosu. - Nie jest osobą godną zaufania, wszystko co zostaje do niego napisane od razu jest rozpowszechniane na cały serwer, nie wiem gdzie jeszcze to może umieszczać.
  4. Rozpoczęcie rundy, grając faceita/mm(...) osoba z b wybiega na shorta w okolicach 1;30-32, gdzie ja jestem na midzie, UWAGA w 1:38, przez co nie muszę od razu sprawdzać shorta. Dostaje info, ze koleś skraca undera przez co jestem zmuszony sprawdzić, czy dana osoba nie wraca z powrotem. Do tego używam radaru o którym chyba administrator zapomniał, przykro mi, iż osoba nie znająca się na csie oczernia moją osobę nie znając podstaw. Następna akcja 14;30 ... Wychodzę z rampy czekając na szybki peak z schodów, nic się nie dzieje, to wcelowuje się w ct dostając przedtem stamtąd flasha, akurat znam podstawy by wiedzieć gdzie jest głowa na danej mapie, znikąd nie grałem kwalifikacji do esea :). Schowałem się ' w głąb rampy ' czekając na trade od ct, jeśli wiesz kolego co to jest. Używając słuchawek domyśliłbyś się, że przy tylu osobach jest to realne i niejednokrotnie tak padałem, a że mam mózg i go używam przewidziałem owy ruch, gdzie tu jest flick? Wiesz co to jest? Jedynie co to trzymałem celownik czekając aż na mnie wybiegnie wiedząc, iż poziom na serwerze nie jest za bardzo wymagający. /// Do tego momentu nie widzę abym miał aimbota o którego mnie oskarżyłeś. Ostatnia akcja 15;30 (proszę, sprawdzaj demka przed ich opisaniem). Wychodzę na konekta wcelowując się w zakręt po czym wcelowuje się prawo, aby nie wychylił mi na kucaka, to jest kolejny defekt Twojej roli administratora serwera, którą powinieneś stracić za brak jakiejkolwiek wiedzy na temat tej gry. To jest po prostu śmieszne, iż posiadasz rangę na tak dobrze prosperującym serwerze. Tak jak i wcześniej nie widzę tu 'flicka', co świadczy o braku wiedzy na temat tej gry. Będę uprzejmy i przypomnę Ci co to jest. To jest szybka, reakcja, ruch ręką(używając myszki) aby trafić rywala. Jak widać zmissowałem 2/3 shoty, z powodu... Nawet nie pamiętam, pewnie się zagadałem.... Ja się pytam gdzie tu jest flick? Widzę tu tylko wcelowanie się i oczekiwanie na reakcję przeciwnika. Kolejny raz widziałem tu mniejszy poziom, wykorzystując doświadczenie i umiejętności poradziłem sobie w owej sytuacji i rozdałem hmm... Kolejnego heada? Co do auto bh, niejednokrotnie sprawdzałem to z bratem, brodaczem, używam tylko scrolla. Nie posiadałem owych wspomagaczy, a umiejętności bh... MHmm, może czas nauczyć się grać, ćwiczyć wszystkie elementy gry, aby być lepszym, a przy tym lepiej zarządzać serwerem. Dziękuję, nie będę pozwalał się poniżać osobie, która nie potrafi zrozumieć, iż nie siedzę zazwyczaj na społecznościówkach i mam większe ambicje, aniżeli randomowe granie. PS: Przyszedłem się tu tylko pobawić i pogadać z ludźmi na spontanie, a to że serwer wydaje się w porządku (poza administracją) chciałbym w przyszłości aplikować tu na admina serwera, aby nauczyć początkujących administratorów jak rozpoznawać cheaterów. Dziękuje osobie, która mnie tu przyciągnęła. Naprawdę, można tu spotkać wiele fajnych osób i dobrze się pobawić.
  5. Nick*:Alien92 IP / Steam ID*:STEAM_1:0:95909027 Admin banujący:olw Data i godzina otrzymania bana*:30 min temu Runda: Serwer*:Only Mirage Powód:WH + AIM Link do demka*: http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20200211-152827-106392284-de_mirage-_____MIRAGE______CSowicze.pl______freevip_-__ws_-__knife_-__gloves_____SklepSMS___1s1k.pl.dem.zip Wycinek z konsoli*: Disconnect: You have been banned by this server, check http://CSowicze.pl/ for more info. Krótki opis sytuacji*:Zostałem zbanowany za co, hmm ? Za to, że gram only scouta i deagla? Za to, że każdy z administratorów serwera ma problem z tym, że natrafia na mnie i ginie . Chcą być najlepsi na jakiejś społecznościówce? Nie dziwie sie, iż jest wiele skarg na was, skoro powody pojawiają się co chwilę. Czy to broda gadający, iż cheatuje, czy to puchacz(olw) nie znający się na grze. Skoro nie potraficie sprawować 'władzy' tam gdzie jesteście, to po co się za to bierzecie? Czekam na unbana, ze wzgledu na brak cheatow
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.