Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [UBTeam] Nick jASIEK


Ciasteczkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jasiek
Imię: Sylwester
Wiek: 22
Steam ID: STEAM_0:1:439920363
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Jestem na forum codziennie prawie 5-6 godzin też czasem wieczorami siedzie jak mi się nudzi :)
Opisz siebie: Jestem osobą miłą ogarnięta szybko nawiązuje kontakt z nowymi użytkownikami jestem bez konfliktowy
Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym pomóc obecnym UBT, zwolnić ich trochę z obowiązków, a także pomoc tym którzy piszą odwołania od bana aby mogli szybciej grac.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak 2 razy
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Szczerze to 6/10
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Nie używałem nigdy tego typu rzeczy  i nie zamierzam jestem osoba która nie oszukuje.
Kontakt: STEAM, FORUM,FB

 

P.S to że nie używam cheatów to nie znaczy że nie wiem jak one działają , dużo czytałem na temat Cheatach jak je odróżniać i na co zwracać uwage.

Edytowane przez To ja Jasiek

VsyDpQr2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Brak spełnionych wymagań, nie korzystałeś nigdy z wspomagaczy, w tym temacie trzeba być obeznanym, bo wszystko jest uaktualnione, nawet "haksy", słabo Cię znam. 

Na chwilę obecną jestem na nie. 

Edytowane przez Szycha.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na NIE

  • brak wymagań
  • na forum udzielasz się od niedawna, mało kto Cię zna
  • piszesz, że jesteś po 5-6 godzin, a nie widzę Cię za często
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto dać Ci szansę. Wszystkiego da się nauczyć, chęci to już coś. 

+ wiek

+ aktywność 

+ sporo pracy w dziale ubt

- wymagania? 

Można na okres próbny Cię wrzucić 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png

Wiem ze to nie jest podanie na moderatora tylko  na ubt, ale szanujmy się. Od czerwca 2016 do dnia dzisiejszego napisałeś 10 postów w tym 2 posty to są podania, a reszta to jakieś pierdoły urodziny ect. Można powiedzieć że jesteś z nami od połowy grudnia, daj się trochę poznać ludziom jak i mi, a wtedy możemy rozmawiać o tej posadzie. Oczywscie podkreślam proszę być aktywnym w dziale "Odwołania o bana" I  "Zgłoś cheatera "  tzn głównie mi chodzi o rozpisywanie i ocenianie demek. Na chwilę obecną odrzucam podanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie