Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, Chciałbym o waszą pomoc. Ponieważ wysłałem sms, bo chciałem kupić Vipa na 7 Dni.. Wszystko było okej doszedł mi Kod do zakupy ale jak wpisałem go na serwerze to pisze mi "Kod nieprawidłowy" więc nie rozumiem wszystko dobrze wpisałem ale i tak było to samo.

Serwer Cs'Go Only AWP 

Proszę o pomoc, z góry Dziękuję.

Edited by blody102

Witaj, kod jeśli zakupiłeś usługę sms'em albo źle wpisujesz albo nie tak jak wzór pokazuje, dla każdej usługi jest inny wzór.

VIP na 7 dni ma chyba wzór: /kup vip7 tutaj wpisujesz kod zwrotny np. /kup vip7 PQWR213G

Tak to działa, i działa na pewno, bo kilka osób dzisiaj dokonało zakupu i VIP im działa, więc musiałeś coś źle wpisać.

@ blody102dodaj sobie kod w sklepie http://zakupycsgo.csowicze.pl/ i spróbuj kupić przez sklep.

8 minut temu, terrorist0p napisał:

Witaj, kod jeśli zakupiłeś usługę sms'em albo źle wpisujesz albo nie tak jak wzór pokazuje, dla każdej usługi jest inny wzór.

VIP na 7 dni ma chyba wzór: /kup vip7 tutaj wpisujesz kod zwrotny np. /kup vip7 PQWR213G

Tak to działa, i działa na pewno, bo kilka osób dzisiaj dokonało zakupu i VIP im działa, więc musiałeś coś źle wpisać.

Hmm, zrobiłem tak i pisze mi za mało PLN a kupiłem Vipa na 7 Dni: 75068 na TC.LIVS.18856

By Terrorist,

Używaj opcji edytuj

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Sitman
      Wzoru nie mam więc pisze tak.
      1. Usunięcie mapy xmas... jest to jedna z najgorszych map świątecznych ponieważ gracze nonstop siedzą w tych choinkach i tylko gracze uciekają.
      2. Naprawienie/zmiana pluginu "flesz od swoich" ponieważ gdy dostanie się fleszyka od swoich modele enemy znikają, takie coś nie ma prawa bytu na dd2
      + na mapie, znika paka pod sniegiem i można ten model paki "choinke" zbugować w rózne miejsca.
    • By S i m b a
      1. Twój Nick: C L E A R S I M B A.
      2. Nick oskarżonego: @ FightereK
      3. Steam ID oskarżonego: Jest to admin więc macie.
      4. Data, godzina i mapa zdarzenia: Jail_facebook_cstekno
      5. Opis sytuacji: No ogólnie to nie wiem kto mu tego admina dał, ale typ banuje mnie na 3 godziny za jakiś punkt "1.39 Obowiązuje całkowity zakaz scrollowania, bindowania skoków." Tylko problem jest taki, że nie robiłem bgsj czy gsj jak kto woli na to mówić tylko robiłem po prostu strefy czyli 500fpsów i kręcę myszką w prawo i lewo i klikam jednocześnie "a" i "d", a typ mnie banuje za ten punkt i mówi, że buguje skoki no XDDDDDD. Ogólnie to spłakał się pewnie dlatego, że poleciałem normalnie na wierze i go zabiłem no i wtedy chłopaczek się zdenerwował gardę przed komputerem już trzymał i mnie banował więc beka trochę i proszę Ciebie @ chomik żebyś coś z tymi swoimi adminami zrobił bo nawet nie wiedział co to jest gsj tylko mówią, że jest to bindowanie skoków, jak coś Panie adminie to jest movment z dwoma skokami, a nie bindowanie skoków, więc proszę żebyś się trochę poduczył i dopiero potem pełnił stanowisko admin, ale ogólnie to nie tylko on tak twierdzi tylko ta cała śmieszna administracja tego JB.  A i ogólnie chciałbym prosić o UB.
      6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie): Po zmianie mapy wstawię.  
      Ojj @ FightereK nie rozumie jednej rzeczy to jest FFA czy JB? Bo myślę, że FFA tylko chyba właścicielowi paczka się pomyliła, nie rozumie tego naprawdę jak na jb możną grać bez robienia sgsów, gsów, gsj czy stref? Powiedz mi nawet na klasycznym jb ludzie robią strefy i sgs i jakoś nikt o to nie płaczę, a jak tak bardzo płaczecie o tą grę to dodajcie jakiś sprecyzowany regulamin bo ten to nie jest ani trochę sprecyzowany, "[22:44]
      -----: Ale "ZAKAZ SCROLLOWANIA, BINDOWANIA SKOKÓW" nawet regulamin nie jest sprecyzowany. Czyli będzie ala komenda "podskocz" to bym w miejscu stał bałbym się o bana :v" Pozwolę sobie zacytować tutaj kolegę, który ma w 100% rację. Więc jak już tak bardzo chcecie zabronić tego wszystkiego to proszę bardzo, ale chociaż sprecyzujcie to w regulaminie, a nie piszecie go na odp****** się. 

@ WrongPoliceman Ale czego ty gościu nie rozumiesz, że nie robiłem gsj?? Robiłem zwykłe strefy, pokaż mi punkt w regulaminie, że nie mogę robić stref. Jak sprecyzujecie regulamin to wtedy możemy pogadać na ten moment nie mamy o czym, czekam na tego waszego właściciela i zobaczymy co on powie, pewnie też nie wie co jest 5, ale zobaczymy.
      @ Anielka. Ale powiedz mi co to znaczy "Komend ułatwiających poruszanie się"???? Bo nie rozumiem XDD ja już powiedziałem, że jak już tak bardzo chcecie zabronić tego wszystkiego to sprecyzujcie to w regulaminie, a nie dodajecie jakieś "Zakaz scrollowania, bindowania skoków XDDDDDDDDDDDD" Dobra widzę, że ogólnie się nie da z wami dogadać więc ta "śmieszna kłótnia" jest bez sensu, jakbyście sprecyzowali dokładnie ten regulamin to bym nawet skargi nie pisał, a jak wy dodajecie jakieś śmieszne podpunkty w których nie wiadomo o co chodzi no to życzę powodzenia. Skargę można zamknąć bo widzę, że ten Właściciel to się też chyba nigdy nie wypowie. 
    • By Szycha.*
      Witam, od kilku dni mam problem ze swoją strefą VIP, nie mogę zmieniać nazwy opisu, tematu, hasła chociaż mam odpowiednie do tego rangi. 

• By Mrs.Jessa
      1. http://smerfny-raj.com.pl/showthread.php?tid=1119
      2. https://cs-maliver.pl/topic/21569-csowiczepl/?tab=comments#comment-134591
      3. https://alkoskill.pl/topic/581-csowiczepl/
      4.https://cs-porobieni.pl/topic/10268-csowiczepl/ 
      5.https://katujemy.eu/topic/40083-csowiczepl/
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.