Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick: PaTrYkus ;*
Doświadczenie (w byciu adminem): Adminowałem sporo razy :D
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9
Staż w CS-sie: około 12 lat
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561198017735960
Dlaczego Ty: "Admin musi być wzorem i świecić przykładem" - to by sie zgadzało :D . Miałem wcześniej tutaj admina i chciałbym powróćic na stanowisko :D. Myśle że będę bardziej opanowany niż wczesniej :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie , zależy od pracy 
Kontakt: Steam , forum , gg "8625654" 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/PaTrYkus %3B*/54.38.63.53:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Tak

Byles adminem zrezygnowales z admina rzucajac oskarżenia na ubt i administratorów ze na sieci panuje kolesiostwo i teraz chcesz znowu admina? Mysle ze swoje zdanie juz napisales przy rezygnacji oraz skardze na ubt. 

Konfliktowy

Brak zaufania oraz rozwiązywania problemów polubownie 

Na plus doswiadczenie 

Jak dla mnie zdecydowanie Nie

jestem za daniem Ci szansy,ponieważ sprawdzałeś się jako admin

• amx
  • gt

ale jeżeli powtórzy się sytuacja,że walniesz focha "bo coś tam" to jestem za zabraniem Ci admina i nie dawania już jakiejkolwiek szansy :D

ha

Jestem za okresem próbnym 

1. Wiek 
  2. GT
  3. amx
  4. 8 godzin temu, PaTrYkus napisał:

"Admin musi być wzorem i świecić przykładem" - to by sie zgadzało :D .

No z tym to bym się nie zgodził 

5. Doświadczenie 

Tak

+ wiek 

+gt

+ doświadczenie ( 9/10 to napisz mi pluginy ;) )

+ chęci

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By `offf.
      Nick:`ツиα¢ραиα†.
      Imię: Maciej.
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/`ツиα¢ραиα†./145.239.16.77:27015/ Tak wiem do poprawy ale to sie nadrobi
      Doświadczenie w byciu adminem: Jest doświadczenie, już nie raz nim byłem.
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 6 na 7.
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy od dnia ale tak 2/3 godzinki dziennie.
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?:Tak posiadam to i to.
      Kontakt (platforma): Steam, Forum.
      Steam / Non-steam:  Steam :  https://steamcommunity.com/id/offfwhitenacpana/   
      Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem osobą cierpliwą i kulturalną, mogę dużo zdziałać.
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE] Tak.
    • By karpiu
      Nick*:!${}[email protected]?^?! 
      IP / Steam ID*:STEAM_0:1:439415422/217.99.186.38
      Admin banujący:pickonator1g
      Data i godzina otrzymania bana*:19.02.2020 16:29
      Serwer*:Aim/HS CS 1.6
      Powód:Cheatowanie
      Link do demka*:Nie mam demka mam tylko ss
      Wycinek z konsoli*:
      [AMXBans] =============================================== 
      [AMXBans] You are banned from this Server! 
      [AMXBans] You are permanently banned. 
      [AMXBans] Banned Nickname: !${}[email protected]?^?! 
      [AMXBans] Reason: 'Cheater' 
      [AMXBans] You can complain about your ban @ www.csowicze.pl 
      [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:439415422' 
      [AMXBans] Your IP: '217.99.186.38' 
      [AMXBans] ===============================================
      Krótki opis sytuacji*:No to ztrigerowany typek wbija na serwer dostaje tapiki po czym zaczyna zmieniac nicki
      az wkoncu przychodzi na innym i daje mi bana heh widzimy sie na ss kolego.

*
    • By AchmedekToZiom
      Twój nick:AchmedekToZiom
      Link do zaakceptowanego podania: 
       i tam ostatni temat
    • By KennyyS
      1. Nick: KennyS
      2. Imię: Przemek
      3. Wiek: 16
      4. Znajomość AMX (1-10): 5
      5. Sprawny i działający mikrofon: Działa czasem ścina
      6. Składka (Składka obowiązkowa SMS/PSC/PRZELEW/PAYPAL): Składka teraz nie była by możliwa bo brak pięniędzy mam inne wydatki ale na pewno niebawem wpłace
      7. Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/KeNNyS/91.224.117.68:27050/
      8 Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?:Ponieważ chciałbym pilnować serwer przed hakerami  i pomagać innym
      9.IIe czasu możesz poświecić na serwerze: Około 5-4h dziennie
      10.Czy posiadałeś już admina:Tak posiadałem 1
      11.Posiadasz TS3:Tak ale nie korzystam z niego ale jeśli by było trzeba zawsze mam dostęp
    • By RadzioKRSupport
      Nick: RadzioKR
      Imię: Radek
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 2-6h (zależy od szkoły ale postaram się spędzać jak najwięcej czasu na forum)
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Szczerze mówiąc to nie ale z wielką chęcią nabiorę nowych doświadczeń i umiejętności
      Opisz siebie: No więc nazywam się Radek mam 17 lat jestem co prawda młody ale życie znam lepiej niż nie jeden 30-latek ponieważ wiele już przeszedłem, chodzę do technikum organizacji turystycznej w Sierpcu. Jestem pomocny, wyrozumiały, konsekwentny, sprawiedliwy i ciekawski. Uwielbiam kontakt z ludźmi i uprawiać różnego rodzaju sporty, a w szczególności piłkę nożną. Lubię grać w gry fabularne, gry akcji itp. pochodzę z niewielkiej miejscowości na Mazowszu. Mam dziewczynę o imieniu Rita którą bezgranicznie kocham i to chyba tyle.
      Dlaczego akurat Ty?: No przede wszystkim dlatego że widzę że potrzebny jest ktoś na tym stanowisku i myślę że mógł bym się przydać, a tak poza tym chciałbym doświadczyć czegoś nowego i nabrać nowych umiejętności i doświadczeń. Chcę również pomóc przy rozwoju forum i pomóc tym co i tak mają już wiele obowiązków. 
      Kontakt: FB, Steam, Forum, Instagram, GG
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.