Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ferstel

Ranga dodana na okres 3 dni.

Message added by ferstel

Recommended Posts

Nick na forum [w przypadku nagrody na forum] | Nick na serwerze [w przypadku nagrody na wybranym serwerze]: Pablito 
Którą nagrodę chciałbyś otrzymać [forum/nazwa serwera]: vip na forum
Link do tematu potwierdzającego zdobycie nagrody: 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By mefedroniX
      Wzór:
      Nick lub SteamID:  

Vip zostanie dodany na 7 dni
    • By Miloszeeek
      Nick:Miloszeeek
      Imię:Miłosz
      Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Miloszeeek/145.239.16.77:27015/  
      Doświadczenie w byciu adminem: Byłem już wielokrotnie na tym stanowisku oraz mam aktualnie admina na tej sieci ale na innym serwerze DD2 + CSGO MOD
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 9
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Z 5h może i nawet więcej, zależy w jakim dniu i czasie.
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?:TAK
      Kontakt (platforma):FB, TS, DSC, GG
      Steam / Non-steam: W tej chwili non, ale będzie za jakiś 1 tydz.
      Dlaczego Ty?: Mam już duże doświadczenie w byciu adminem, a na serwerze mało adminów także przyda się jakaś pomoc w ogarnięciu serwera.
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK
    • By GROSIU.LOVCIA
      Nick:  <<Gr0sIu>>
      Imię: Paweł
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/<<Gr0sIu>>/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Miałem
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 6
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  6h
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Mam mikrofon. Mam mutacje
      Kontakt (platforma): Discord i wiele innych
      Steam / Non-steam: Non-steam
      Dlaczego Ty?: Uważam iż jestem w miarę lubianą oraz znaną osobą na serwerze poza tym jestem aktywnym graczem i często napotykam osoby nieogarnięte którym przyda się dyscyplina 
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK!
    • By N1K1Cz
      Nick: N1K1Cz
      Imię: Dominik
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/xeonxeon/
      jakby co to mój gametracker ale na starym nicku bo miałem nick xeon i o tym zapomniałem a nie chce tworzyć nowego konta na tym
      Doświadczenie w byciu adminem: Byłem adminem na jednym serwerze pół roku ale serwer się rozpadł kwestia przypomnienia
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 7-10 kwestia przypomnienia
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: min 1godz max 8godz zależy od dnia 
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Tak i Tak
      Kontakt (platforma): forum,dsc ewentualnie messenger
      Steam / Non-steam: nonsteam
      Dlaczego Ty?: Chciałbym utrzymać ład i porządek na serwerze bo czasami nie ma adminów na serwerze 
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: Tak!
      @ Admin CS 1.6 [Jailbreak]
    • By aka. CwaniaK
      Nick: aka. Cwaniak
      Imię: Jakub
      Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/aka. Cwaniak/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Miałem admina jak i opiekuna na różnych serwerach cs 1.6 jak i CS:GO
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 10
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Min. 2 godzinki :PP
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Tak
      Kontakt (platforma): Steam/Forum
      Steam / Non-steam: Steam
      Dlaczego Ty?: Jestem aktywny na serwerze oraz mam bardzo duże doświadczenie na JB
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.