Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Mrs.Jessa
      "Niech śmierć zawsze będzie z tobą. Kiedy będziesz musiał zrobić coś ważnego, ona da ci siłę i odwagę."

Paulo Coelho

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pewien profesor lubił opowiadać pieprzne kawały i anegdoty na zajęciach.
      Grupka studentek była tym zirytowana i postanowiła, że następnym razem, kiedy zacznie jakąś opowiadać, wszystkie wstaną i wyjdą z sali.
      Profesor dał im okazję do zrealizowania planu już następnego dnia.
      Podczas zajęć powiedział: – Mówią, że jest niedobór prostytutek we Francji.
      Studentki spojrzały po sobie, wstały i ruszyły ku drzwiom. – Moje drogie panie – powiedział profesor z rozbrajającym uśmiechem. – Następny samolot do Paryża odlatuje dopiero jutro rano.
    • By Mrs.Jessa
      " Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać "

Antoine de Saint-Exupéry

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Policjant dzwoni do komendy:
      – Przyślij tu kryminalnych, jest ofiara.
      – Szczegóły?
      – Mężczyzna, lat około 30, dostał kilkanaście ciosów nożem.
      – Jest sprawca?
      – To matka, dźgnęła go kuchennym nożem, bo wszedł na świeżo umytą podłogę.
      – Aresztowaliście ją?
      – Skąd! Podłoga jeszcze mokra…
    • By Mrs.Jessa
      "Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze."

Marcel Achard

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Męskie rozmowy o urlopie:
      − Założyliśmy się, kto najdłużej wytrzyma w wodzie. Jacek wytrzymał minutę, więc pytamy go, jak to zrobił. A on na to: „Trening, trening i jeszcze raz trening.” Zenek − 2,5 minuty i mówi to samo: „Trening, tylko trening!”
      − A ty długo wytrzymałeś?
      − Ja? Wygrałem! Ponad 4 minuty.
      − Jak to zrobiłeś?!
      − O coś chyba zahaczyłem gaciami!
    • By Mrs.Fuksiara
      Cytat: 
      “Nie sądzę, byś kiedykolwiek powinien wstydzić się czy obawiać tego kim
      jesteś, ani tego co dzieje się w twoim życiu. Życie jest dobre. Człowieku,
      możesz czuć się jak ofiara cały czas, lub podnieść swój tyłek i zrobić to,
      co chcesz zrobić.”

Dowcip: 
      Mężczyzna przychodzi do doktora i mówi:
      - Doktorze, bardzo mnie niepokoi fakt, że mój syn przespał się z taką jedną dziewczyną... i ona zaraziła go taką jedną, wstydliwą chorobą.
      - Niech przyjdzie do mnie, coś poradzimy - odpowiedział doktor.
      - Ale to jeszcze nie wszystko. Syn zaraził służącą!
      - Nieprzyjemna sytuacja.
      - I to jeszcze nie wszystko, doktorze. Służąca zaraziła mnie, a ja żonę.
      - No patrz pan - wykrzyknął z oburzeniem doktor - jedna dziwka, a zaraziła tylu przyzwoitych ludzi!
    • By Mrs.Fuksiara
      Pytanie 10: 
      Na której mapie zaznaczono woj. Łódzkie? 

1.

2.

3. 

Odpowiedź wysyłamy na Pw do mnie. W tytule wpisujesz Pytanie nr 10
      Regulamin/Nagrody https://csowicze.pl/topic/56216-regulaminnagrody-konkursu/ 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.