Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wymagania:

• Minimum 15 lat, ale liczy się przede wszystkim dojrzałość.
  • Działający mikrofon.
  • Posiadanie mutacji.
  • Minimum 10 godzin na serwerze.

Wzór:

Nick:
Data Urodzenia:
Link do GT:
Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:
Kilka zdań o sobie:
Znajomość sourcemod [1/5]:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Shell 3MAPS
      Wymagania:
      Minimum 15 lat, ale liczy się przede wszystkim dojrzałość. Działający mikrofon. Posiadanie mutacji. Minimum 5 godzin na serwerze. Wzór:
      Nick: Data Urodzenia: Link do GT: Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: Kilka zdań o sobie: Znajomość sourcemod [1/5]:  
    • By GOOFYP56 PokeMod
      Wymagania: 
      - Minimum 5 godzin na serwerze,
      - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,
      - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym,
      - Opłacanie składek jako pomoc finansowa dla serwera.
      - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,
      - Minimum 15 lat albo mutacja. 
      - Jeżeli nie masz zamiaru płacić składek, nie pisz podania. ( 11,07 zł - Sms, 10 zł - Przelew/Psc)
      - Posiadanie mikrofonu
      - Wchodzenie na forum przynajmniej raz dziennie. 
      Wzór: 
      Imię:
      Steam/Nonsteam (podaj):
      Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:
      Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?:
      Znajomość panelu amxx? (1-10):
      Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC):
      Akceptujesz regulamin? (Tak/Nie): 
      Kontakt:
      Link do GT:
    • By Anka
      Nick:    Anka
      Doświadczenie (w byciu adminem):    no mam xD
      Znajomość AMXX (W skali 1-10):   5
      Staż w CS-sie:    2lata
      Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561198874295749
      Dlaczego Ty:     Dziwny człowiek z dziwnym poczuciem humoru - nie każdemu mój charakter odpowiada. Jestem bardzo surową osobą, która nie bawi się w kotka i myszkę na serwerze. Jeżeli dana osoba zasługuje na ban to go dostaje. Próbuję(podkreślam, że próbuje :D!) nie wchodzić w zbędne dyskusje mając admina odsyłam od razu na forum, jeżeli gracz ma jakieś "Ale" w moim kierunku aby złożył na mnie skargę [jak widać nigdy tej skargi nie było :D]. Niech lud zagłosuje xD.
      Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:    3-4h
      Kontakt:    messenger/forum
      Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Anka/54.38.63.53:27015/
      Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:    tak [nawet przelew]
    • By Mrs.Fuksiara
      Wymagania: 
      - Minimum 7 godzin na serwerze,
      - Brak banów za 'czity'  na sieci i tym podobne, - inne sieci mnie nie interesują  
      - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,
      - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym,
      - Opłacanie składek jako pomoc finansowa dla serwera.
      - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,
      - Minimum 16 lat albo mutacja. 
      - Jeżeli nie masz zamiaru płacić składek, nie pisz podania. ( 11,07 zł - Sms, 10 zł - Przelew/Psc)
      - Posiadanie mikrofonu
      - Wchodzenie na forum przynajmniej raz dziennie. 
      Wzór: 
      Imię:
      Steam/Nonsteam (podaj):
      Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:
      Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?:
      Znajomość panelu amxx? (1-10):
      Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC):
      Akceptujesz regulamin? (Tak/Nie): 
      Kontakt:
      Link do GT:

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 7 dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum.

W Podaniach na admina wypowiadają się, tylko osoby, które grają na serwerze
    • By Shell 3MAPS
      Wymagania:
      Minimum 15 lat, ale liczy się przede wszystkim dojrzałość. Działający mikrofon. Posiadanie mutacji. Minimum 10 godzin na serwerze. Wzór:
      Nick: Data Urodzenia: Link do GT: Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: Kilka zdań o sobie: Znajomość sourcemod [1/5]:  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.