Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


BOMBUSZKA

User

About BOMBUSZKA

 • Rank
  lack
 • Birthday 04/19/2002

Informacje Profilowe

 • Location
  Bełk
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Daniel

Kontakt

Recent Profile Visitors

281 profile views
 1. Z dniem dzisiejszym startujemy konkurs na TOP5 serwera . Każdy kto jest w top 5 serwera zostanie nagrodzony vipem do końca miesiąca, vip zostanie nadany pod koniec każdego miesiąca Życzymy dobrej zabawy i rywalizacji . Konkurs będzie aktywny do odwołania .
 2. Wzór skargi: Skarga na Admina/Gracza (nick): Twój nick: Nick oskarżonego: Steam ID/IP oskarżonego: Dowody (SS'y/Demo): Opis sytuacji: Wzór pochwały: Nick osoby: Steam ID/IP: Za co chwalisz?: Proponowana nagroda:
 3. Wymagania: Minimum 15 lat, ale liczy się przede wszystkim dojrzałość. Działający mikrofon. Posiadanie mutacji. Minimum 10 godzin na serwerze. Wzór: Nick: Data Urodzenia: Link do GT: Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: Kilka zdań o sobie: Znajomość sourcemod [1/5]:
 4. 1. Zasady dotyczące rozgrywki. 1.1 Zakazuje się utrudniania rozgrywki innym graczom. Zalicza się do tego: - Flashowanie, - Blokowanie przejścia, - Strzelanie w sojuszników. 1.2 Nakazuje się do wykonywania celów w grze. Nie wykonanie celów danej mapy będzie skutkowało karą. 1.3 Zakazuje się wykorzystywania wspomagaczy do gry. (Czyt. Aim, Wallhack czy podobnych nielegalnych wspomagaczy) 1.4 Zakazane jest wykorzystywanie błędów rozgrywki - jeżeli dany gracz zauważy błąd, niezwłocznie powinien powiadomić o tym administrację. 1.5 Bomby wyrzucane w miejsce niedostępne będzie skutkowało karą. 2. Zasady ogólne. 2.1 Każdy gracz wchodzący na serwer akceptuje regulamin, niezależnie od jego znajomości. 2.2 Zakazuje się używania nicków posiadających reklamy innych sieci, niżeli CSowicze. 2.3 Zakazuje się używania nicków obrażających sieć, czy ich użytkowników. 2.4 Każdy gracz traktowany jest równo - niezależnie od posiadanej rangi, czy kupionej usługi. 2.5 Każdy z ukaranych graczy ma możliwość odwołania się od nadanego bana PERMAMENTNEGO do dwóch tygodni od jego nadania. 2.6 Każda osoba, która zauważy osoby łamiące regulamin - ma obowiązek niezwłocznie powiadomić administratora serwera, bądź zgłosić ten incydent na forum - serwer posiada GOTV, który umożliwi odtworzenie oraz podjęcie decyzji o ukaraniu gracza. 3. Czat głosowy i tekstowy. 3.1 Zakazuje się obrażania graczy, sieci serwerów CSowicze. 3.2 Zakazuje się krzyczenia przez czat głosowy, umyślnego przeszkadzania (Specjalnych szumów). 3.3 Zakazuje się wysyłania pustych wiadomości, spamowania. 3.4 Zakazuje się informowania o używaniu wspomagaczy przez innych graczy. Należy niezwłocznie powiadomić jedynie administrację serwera. 3.5 Zakazuje się ciągłego używania wulgaryzmów, puszczania muzyki oraz wszystkiego co może utrudnić rozgrywkę pozostałym graczom. 3.6 Zakazuje się krytykowania poziomu gry innej osoby, wyznawanej przez niego religii lub wieku. 3.7 Przesz czaty nie szukamy partnerów do gier rankingowych, od tego jest forum serwerowe. 3.8 Zakazuje się spamowania na czat adminów. 3.9 Zakazuje się prowokowania innych osób będących na serwerze. 4. Zasady dotyczące administracji serwera. 4.1 Każda osoba będąca administratorem serwera ma obowiązek wspomagać innych graczy. 4.2 Każdy administrator musi być aktywny na forum, przynajmniej parę godzin w tygodniu. 4.3 Każdemu administratorowi zakazuje się dawania unbanów jeżeli nie posiada uprawnień. 4.4 Każdemu administratorowi zakazuje się faworyzowania graczy. 4.5 Zakazuje się nadużywania uprawnień.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.