Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W tym temacie będą zamieszczane wszystkie zmiany na serwerze, od dnia dzisiejszego (tj. 07.09.2019).

07.09.2019 

11:00

Wprowadzony został system zarabiania (w spoilerze kilka screenów).

Spoiler

Menu Główne:

menuglowne.jpg.95e07168b6356a35d15725a013f4722e.jpg

Informacje:

informacje.jpg.857965577fa896592a12783cfde5467d.jpg

Ilość Dolarków (ZŁ)

dolarki.jpg.cc5cec4fd1cfcc6ec1d0d8e2bf44a7d1.jpg

Informacja jak wypłacić:

wyplac.jpg.5ad5b9c015d5b3c59442c9914464e197.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By LadyAnna
      Pewien gracz stworzył efekt ciemnego flasha w cs:go za pomocą specjalnego programu.

Program którego będziemy używać jest w pełni bezpieczny, gdyż nie wpływa on w żaden sposób na pliki cs'a.
      Program działa dzięki funkcjom które udostępnili twórcy gry.
      Przechodzimy do instalacji ciemnego flasha:

1. W załączniku zostanie podany program w formacie .zip bądź w linku na samym dole.

2. Kopiujemy gamestate_integration_dont_blind_me.cfg do folderu /cfg/ który znajdziemy tutaj 

steamapps\common\folder cs'a\csgo\cfg

3. Następnie otwieramy plik settings.json najlepiej notatnikiem ++ 

Method ustawiamy na gamma lub DDC/CI - Jeżeli ustawienie gamma nie spowoduje poniższego błędu pozostań przy gammie gdyż ta metoda działa znacznie inaczej i lepiej.
      Jeżeli korzystasz z metody gamma ustaw w komendach startowych 

-nogammaramp

Jeśli gamma wyrzuci błąd w konsoli ustaw Method na DDC/CI

Komendą mat_monitorgamma & mat_monitorgamma_tv_enabled ustalamy taką samą wartość jaką mamy w naszej grze (tyldą ~ otwieramy konsolę)
      Jeżeli już wykonasz wszystko co wskazane powyżej włącz plik csgo_dont_blind_me i możesz się cieszyć ciemnym flashem.

Uwagi dotyczące korzystania z tego:

Jak już korzystasz z programu f.lux wyłącz go.
      Włącz program przy każdym uruchomieniu gry.
      Wyłącz również Windows Night Light.
      Jak nadal będziesz miał przyciemniony ekran wyłącz i włącz monitor.
      Nie jest to żaden "czit" lecz legalny program którego VALVE i tak nie banuje. 
      Program może być bezpieczny ale używasz go na własne ryzyko!

Link do programu https://github.com/dev7355608/csgo_dont_blind_me/releases
    • By Flesz
      Fragi nie są jakieś spektakularne, ale nie o to tutaj chodziło, bo wziąłem te akcje tak naprawdę z 2 pierwszych demek, które miałem pod ręką, o wiele bardziej się skupiłem na montażu.  
      Sam widzę, że jest jeszcze w tym trochę niedociągnięć i rzeczy, które mogę poprawić, ale mimo wszystko wydaje mi się, że git wyszło, zostawiam Wam do oceny.
      Nagranie klipów jak i samo zmontowanie trochę mi zajęło, jak się podoba, możecie zostawić łapeczkę i subika, a może i nawet koma. 
      Klipy nagrywane w najwyższej jakości, full HD i w 120 fpsach. 
      Miłego oglądania!
    • By Terrorist
      [CS20]
      Dodano nową skrzynię oraz kapsułę z naklejkami świętującymi 20-lecie Counter Strike’a. W tej skrzyni znajdziemy też legendarne noże znane z CS 1.6 oraz Source, dostępne ze znanymi już nam skórkami. [MAPY]
      Dodano najnowszą wersję de_cache do trybu Uproszczonego, Deathmatch oraz Sparingowego. Oznacza to, że na odświeżonej wersji mapy nie zagramy jeszcze meczów turniejowych. [MISC]
      Dodano opcję uruchamiania -lowmemworkshop, która pozwala na wgrywanie wyjątkowo dużych map do Warsztatu Steam Dodano komendę fov_tv_debug, która pozwala na zmienianie pola widzenia w trybie wolnej kamery na GOTV oraz podczas oglądania dema  

Przegląd nowych skinów:

• By Adamxx30x
      czm ja dostałem bana za auto bhop jak nie miałem ustawiłem se kucanie na scroll a ty po 2 min dałeś bana za auto bhop sprawdz  sobie bany cs.1.6 bez sensu odbanuj mnie 

• By Terrorist
      Changelog serwera Paintball
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.