Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemaneczko kochani <3

Przychodzę do Was z poropozycją usunięcia z serwera DD2 smoke, a dlaczego?

GQipiU6.jpg

Odpowiedź jest w sumie prosta :D Wiadomo niby pomaga, ale co z tego, jak większość osób rzuca je specjalnie w takie miejsca, żeby innemu graczowi zrobić na złość ... Jak dla mnie jest to zbędne na serwerze, a więcej przeszkadza...

W sumie nie wiem jak Wam, ale mi bardzo spadają fps gdy w Niego wejde i np przycina mi bardzo cs, co mega utrudnia mi gre...

Dajcie znać co o tym sądzicie :)

PS. NAJLEPIEJ ŻEBY W TEMACIE WYPOWIEDZIAŁY SIĘ OSOBY,KTÓRE GRAJĄ NA SERWERZE!!!

Na nieee :D lepiej przetłumaczyć innym żeby używali ich z głową, każdy może grać jak chce i rzucać smoki gdzie chce :D 

wiem, że jest to denerwujące, ale co.. mnie denerwuje że co druga osoba gra awp i co usuwamy? XD 

Na NIE

Po to ludzie stworzyli smogi w CS, żeby je używać ... a to że gracze rzucają je bez sensu to tak jest na każdym serwerze.

Ja mam kompa 14 letniego i jakoś lagów w smołgu nie  mam :036:

Jestem na Nie ponieważ to pomoga  w zabijaniu przeciwnika .

- Nudna gra by była jak by wszystko usunąć komu coś się nie podoba 

Przez żucanie smogi nie powoduje lagi tylko zależy jaki kto ma net i kompa czy laptop 

Gra jest od kilkunastu lat i tak samo i to było zawsze  . 

Nie gniewaj się że nie popieram tego 

Ja również jestem na duże NIE. wchodzić i stać w nim nie musisz a jeśli tylko przejdziesz to cs powróci do normalności. Innym trzeba przetłumaczyć albo nie chodzić obok lub z nim. ja sam rzucam smok`e tak żeby przeciwnik nie był wstanie dostrzec gdzie się idzie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By RadzioKRSupport
      Witam! Moja propozycja brzmi... Może by tak dodać do strefy gier a dokładniej do działu z csgo czegoś typu nowości/ newsy tak jak jest np w dziale z lolem bo jak na razie nie orientuje się gdzie można wrzucić jakieś ciekawostki lub nowości ze świata csgo  
    • By FightereK
      Data zdarzenia: Nie wiem Nick użytkownika: @ chomik Dowody: Brak Świadkowie: ja Uzasadnienie: Chomik wygrał dzięki mnie, bo mu pozwoliłem wstawić mema. Uważam iż nagroda powinna byc na pół, poproszę też rangę własną jak on!!!  
      CHOMIK TY K.....
    • By RadzioKRSupport
      Nick z gry: RadzioKR
      Propozycja: Siemka! Moją propozycją jest usunięcie znacznika "admin" przyłączonego do nicku w tabeli. Najlepiej jak by był by tylko znacznik "vip"
      Ponieważ jeśli np. wchodzi admin serwera i osoba na wspomagaczach to zauważy to wyjdzie lub wyłączy cheaty itp. a bez dowodu innego gracza
      ban jest bezpodstawny ponieważ jak dla mnie nawet jeśli obecni gracze na serwerze powiedzą że dana osoba używa owego wspomagacza  to
      administrator powinien i tak sam to zweryfikować, a tak to takie osoby wyjdą z serwera lub wyłączą to co mają jak tylko zobaczą że admin wszedł.

EDIT: @ Enchi a podczas gry też działa?

EDIT2: @ EnchiOkej dzięki. 
      Temat do zamknięcia!  
    • By ByQ
      Chciałbym zaproponować dodanie takzwanej "Maski Gazowej" która jest na serwerze tylko chodzi o to gdy zostaje 1 Human (Ostatni człowiek) otrzymuje bezlik ammo co jest bardzo fajną opcją a dodał bym jeszcze by ostatni czlowiek Dostawał maskie gazową co by szło zgodnie z regulaminem By uniknąć takich sytuacji na ss byłem ostatnim humanem i tak zazwyczaj bywa że ludzie ci pake rzucają  

(Wycinka z regulaminu)
      2.9 Zabrania się rzucania bomby zarażającej na ostatniego człowieka 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.