Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By 4Kam!
      Znajomość ortografii.  [SPEŁNIONE]
      Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu.  [SPEŁNIONE]
      Posiadane 60 postów.  [SPEŁNIONE]
      Umiejętność czytania ze zrozumieniem.  [SPEŁNIONE]
      Znajomość regulaminu.  [SPEŁNIONE] 
      Minimum 16 lat.  [NIESPEŁNIONE]
      Brak ostrzeżeń na forum.  [SPEŁNIONE]
      Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.  [SPEŁNIONE]
      Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek.  [SPEŁNIONE]

Nick: @ 4Kam!Support
      Imię: Bartłomiej 
      Steam ID: STEAM_0:0:493800162
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Od poniedziałku do piątku - 10 godzin, w weekend cały dzień.
      Opisz siebie: Mam na imię Bartek. Bardzo lubię grać w gry komputerowe takie jak: Wiedźmin 3, Far Cry New Dawn oraz Counter Strike Global Offensive. Moją pasją są rowery i szybkie, sportowe samochody. Najbardziej lubię samochody z firmy Mustang  Od 5 lat zbieram również znaczki pocztowe (stare) mam ich ponad 2 tysiące i jest sporo warta  
      Dlaczego akurat Ty?: Jestem aktywną osobą taką którą potrzeba do roli UBt, może i mam szkołę ale w szkole używam telefonu i mogę sprawdzać ss'y. Pomimo swojego wieku jestem doświadczony w roli UBT.
      Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak (Dla niedowiarków mogę dać linki do moich podań na innych sieciach).
      Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: W skali 1/10 to mocne 7
      Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tak, grałem KIEDYŚ na AimBocie i WallHacku
      Kontakt: Forum/Steam/Facebook/GG
    • By Mechu
      Nick : Mechu
      Ilość warnów których chcesz się pozbyć: 2 
      Link do reklam: mam donatora wiec chce to wykorzystac  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.