Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam ,  pisze tutaj aby poruszyc pewien temat odnosnie Ub . Dzisiaj dałem pewnej osobie ss - wstawiła , została odbanowana . W tym temacie napisałem że zostanie wstawione demko w ciągu 24h . Osoba dostala ub , rozumiem ze zdanie administratora jest gdzies? . UbTeam śpi nie ukrywając w ciągu 48h daje ub . Dziewczyna wstawila ss - ub pokazuje sie w ciagu 20minut na forum . Jesli tak to ma wygladac to podziekuje ale nie toleruje kolesiostwa które aktulanie panuje na sieci . Jeżeli osoba jest podejrzewana o "wh" pasowaloby sie wstrzymac jeżeli wiadomo ze demko zostanie rozpisane :) . Jeżeli takie zachowania sa u was tolerowane to nie szanuje :)  Pozdrawiam, Patryk :)

Wystarczyło dac jej bana z powodem "wh" i rozpisać demko żeby nie było zbędnego spamu i pisania pod postem gdzie wstawila ssy i sprawa by wyglądała inaczej. Skoro ssy były czyste wobec ubt to logiczne,że została odbanowana.

Nie wiem gdzie Ty tu widzisz kolesiostwo... 

Poza tym temat w złym dziale,powinieneś to napisać w sprawach serwera raczej a nie tutaj.

Widze kolesiostwo w tym , ze powiedziałem ze  demko bedzię wstawione w ciągu 24h , a osoba dostaje ub  :) Więc jezeli nie znasz się na sytuacji  to się nie wypowiadaj :)

Dodana przez: MaciekFnatiK,

Ja absolutnie nic nie widzę . Dostała ssy , wstawiła je , są czyste dostaje UB . Im szybciej tym lepiej , mamy 24 h na rozpatrzenie sprawy , ale zdarzaja się sytuacje gdzie robimy to po 3 min od wstawienia odwołania , ponieważ wtedy jest ktoś aktywny . Co do demka , masz możliwość wrzucić w dziale zgłoś czitera , tak wiec żaden problem dla nas .

Jeżeli to bylo z powodem SSY to Ubt ma prawo stwierdzić iż są czyste i odbanować osobę zbanowaną. 

Jeżeli dasz powód Wh, Aim rozpisujesz demko i po sprawie. 

Po za tym to powinno być w skargach.

4 minuty temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Jeżeli to bylo z powodem SSY to Ubt ma prawo stwierdzić iż są czyste i odbanować osobę zbanowaną. 

Jeżeli dasz powód Wh, Aim rozpisujesz demko i po sprawie. 

Po za tym to powinno być w skargach.

hmm napisalem pod ssami zeby UbTeam sie wstzymal z Ub , wiele oczekiwałem ? :) Więc prosze o nie wyskakiwanie z ostrzezeniem :)  

Dodana przez: Mrs.Fuksiara,

Nie ważne co napisałeś to były ssy. Używaj opcji edytuj. W przeciwnym razie będzie +1 za spam. I za to dostaniesz.

Dodana przez: Vixa,

Istnieje opcja edytuj nie spam tak ostatnie ostrzeżenie potem za każdy post +1.

Dostajemy ssy sprawdzamy ssy

Dostajemy demko rozpisujemy demko

Więc nie wiem o co ci chodzi, możesz dać perma z dopiskiem w tym przypadkuwh jeżeli o to podejrzewasz i rozpisać to demko wtedy sprawdzimy to dokładniej

odrz.png.b181b2192a8694746f0ef250417760f5.png

Następnym razem zastanów się nad dawanym powodem. Jeżeli powodem są ss'y to zadaniem UBT jest sprawdzenie i wydanie werdyktu. A jeżeli jest jest "czitowanie", wtedy rozpisujemy demko.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Mentek DD2 #1
      Data zdarzenia:Okolo 23:55 Nick użytkownika: Mrs.Jessa Dowody:Wszystko jest na czatbox przyznam sie ze wyzywalem ale po co pisze ze czytac nie umiem wiec nie dam sie takiej osobie jak ona zeby mi mowila co mam robic niech sie sama pilnuje bo tylko tyle potrafi Świadkowie:Nie ma Uzasadnienie:Dostalem bloka na stale nwm czemu az na stale jak sie daje na 24 h a nie na zawsze wiec widac jak sie zna na i taka osoba ma moda i jeszcze kozaczy i mysli ze wszystko moze robic i tu sie myslisz ja sobie nie dam zeby mnie jakies dziecko uczylo co mam robic tyle z mojej strony wiec prosze cos z tym zrobic
    • By eQ#Mr.DyLu
      Nie zgadzam się z decyzją UBT odnośnie UB dla gracza LeoVince. Na wrzuconych przez niego SS`ach widać radar gdzie SS zrobione miał w sytuacji pełnego oślepienia (sprawdzcie czy wy widzicie radar na fleszu ^^ ) 2 sprawa to te czerwone kropki. Mój radar czerwoną kropką oznacza gościa z paką nic więcej. UBT stwierdziło że "te czerwone kropki to goście z CT którzy mają defa) co dla mnie jest na tyle dziwne że nigdy o czymś podobnym nie słyszałem. 
      @ Head Admin   @ UBTeam  

• By Mrs.Jessa
      Siemaneczko kochani

Przychodzę do Was z poropozycją usunięcia z serwera DD2 smoke, a dlaczego?

Odpowiedź jest w sumie prosta  Wiadomo niby pomaga, ale co z tego, jak większość osób rzuca je specjalnie w takie miejsca, żeby innemu graczowi zrobić na złość ... Jak dla mnie jest to zbędne na serwerze, a więcej przeszkadza...
      W sumie nie wiem jak Wam, ale mi bardzo spadają fps gdy w Niego wejde i np przycina mi bardzo cs, co mega utrudnia mi gre...

Dajcie znać co o tym sądzicie
      PS. NAJLEPIEJ ŻEBY W TEMACIE WYPOWIEDZIAŁY SIĘ OSOBY,KTÓRE GRAJĄ NA SERWERZE!!!
    • By Hassman
      Twój nick:Spizgany Hassman Nick oskarżonego:Lolcia IP/SID oskarżonego: Data i godzina zdarzenia:Gdzieś z 40min temu coś takiego Dowody: Opis sytuacji:Wchodzę sobie normalnie na serwer gram z 15min i nagle dostaje gaga na 3h pisze do True żeby mi go zdjął bo zaszła jakaś pomyłka napisał że zdjął,gram następne 10min patrze znowu gag na 3h i jestem przekonany ze ta lolcia go dała,nadużywa admina i robi co chce.Zszedłem na specta nie mineło 10sekund zostałem wywalony ... Proszę o sprawdzenie jak ona sie bawi tym adminem ... Bo to śa jakieś jaja że wchodzisz se pograć i dostajesz Gagi za nie wiadomo co :)
    • By cinek1210
      Twój nick: Ci n ek lo wca sz p ar ek Nick oskarżonego: Nie mogę u was znaleźć amxbansów ... Chodzi o admina który banuje mnie za klatki IP/SID oskarżonego: wasz admin Data i godzina zdarzenia: teraz Dowody: amxban Opis sytuacji: Mam 100 fps ping w normie ( 40-60 ) gra chodzi mi bardzo płynnie, karam ludzi na serwerze aż miło ale jako że admin dostaje wciery to łapie się banami za coś czego nie ma... połowa serwera ścina i to ewidentnie jeden z graczy ale skilla jako że nie ma to łatwy frag.. zabanujmy tego kozaka a fraga zostawmy... Mam nadzieje że to ostatnia taka sytuacja tutaj
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.