Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Optymalny & Wariat


Jagódka

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w godzinach wieczornych, wraz z moimi wiernymi kompanami, siedzieliśmy na MOIM kanale na TS, grając i nikomu nie wadząc, kiedy nasz spokój zakłóciło dwóch wyżej wymienionych osobników. Obydwoje albo pod wpływem jakichś odurzających substancji, albo po prostu im kolokwialnie odjebało, wbili się na mój, podkreślam MÓJ kanał i bez żadnych skrupułów zaczęli kickować i banować moich już zdenerwowanych towarzyszy. Myślę, że skoro obydwoje mają rangę SA lub wyżej, powinni dawać przykład, a nie zachowywać się jak rozkapryszone dzieciaki, których bawi zakłócanie spokoju innym. Wnoszę o to aby wyjąć jakieś konsekwencje z tego zachowania i dać im do zrozumienia, że takie zachowanie jest karygodne. Ja staram się być opanowana, ale wszystko ma swoje granice. 

 

Booyah. :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach wieczornych, wraz z moimi wiernymi kompanami, siedzieliśmy na MOIM kanale na TS, grając i nikomu nie wadząc, kiedy nasz spokój zakłóciło dwóch wyżej wymienionych osobników. Obydwoje albo pod wpływem jakichś odurzających substancji, albo po prostu im kolokwialnie odjebało, wbili się na mój, podkreślam MÓJ kanał i bez żadnych skrupułów zaczęli kickować i banować moich już zdenerwowanych towarzyszy. Myślę, że skoro obydwoje mają rangę SA lub wyżej, powinni dawać przykład, a nie zachowywać się jak rozkapryszone dzieciaki, których bawi zakłócanie spokoju innym. Wnoszę o to aby wyjąć jakieś konsekwencje z tego zachowania i dać im do zrozumienia, że takie zachowanie jest karygodne. Ja staram się być opanowana, ale wszystko ma swoje granice. 

 

Booyah. :> 

Potwierdzam to co napisała Jagódka, dodać mogę tyle że początkowo grzecznie im powiedzieliśmy żeby nie przeszkadzali bo gramy.. a oni zaczeli nas przerzucać na inne kanały i drzeć swoje japy... WYPIERDOLIĆ ICH, co jest 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisała Jagódka, dodać mogę tyle że początkowo grzecznie im powiedzieliśmy żeby nie przeszkadzali bo gramy.. a oni zaczeli nas przerzucać na inne kanały i drzeć swoje japy... WYPIERDOLIĆ ICH, co jest 5

Naucz się kultury bo widzę jak i wczoraj szczekałeś na ts o twoje Jagodę to robisz to samo na forum

I chce wiedzieć skąd nas maja wyrzucić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam się kultury nauczyć ? sam przyszedłeś ze swoich pachołkiem na nie swój kanał i zacząłeś robić burdel, jak grzecznie nie zrozumiałeś zostałes zmieszany z błotem. Dla ludzi bez kultury odpowiadam brakiem kultury, z tego co wiem już Cię wyjebali więc easy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam się kultury nauczyć ? sam przyszedłeś ze swoich pachołkiem na nie swój kanał i zacząłeś robić burdel, jak grzecznie nie zrozumiałeś zostałes zmieszany z błotem. Dla ludzi bez kultury odpowiadam brakiem kultury, z tego co wiem już Cię wyjebali więc easy.

czy ty rozumiesz ze ja nigdy nie miałem sa?przynajmniej nie oficjalnego

Twoje szczekanie nazywasz zmieszanie z błotem ? 

Ale nadal nie wiem co chcesz uzyskać ta skarga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sobie przypominam to ty albo Es zaczeliscie do wariata fikac.

A co do rang to Pfffffffffffffffff

 

Ale prosta zasada w jakim celu wbiliście na ich kanał.. Ja wbijam pytam co jest grane jest okey wychodze bo grają.. A wy przeszkadzacie im w grze.. Nie rozumiem po co to robiliście.. 

 

I jak sie okazało niczym sie różnisz od frajera to nie obraza bo dość fajnie sie pucujesz. Pierwsza osoba która straciła range to ty ;) Nie łatwo ją stracisz ale takich debilskich zachowań nie toleruje :P

 

Zamykam bo wyjasniosne rangi odebrane ;)

00210609860131360226.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6TeamSpeak 3 - 178.217.186.86:10954Skargi"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie